Вашите сенки

  • 20 325
  • 115
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 901
Някой ползвал ли е сенки на Караджа? newsm78 Отзиви?

# 106
  • Мнения: 1 416
Някой ползвал ли е сенки на Караджа? newsm78 Отзиви?
Ползвала съм, даже още си ги пазя, полуизхабени Laughing Не ги ползвам вече, защото сигурно им е минал срока на годност, но така си седят, жал ми е да ги хвърля. Хубави са сенките Peace Мойте бяха тройка в кафявата гама -   http://www.karaja-make-up.it/imm6.asp?foto=33  Приятно стояха, нанасяха се равномерно, не съм ползвала база с тях. Общо взето съм доволна от  Karaja, но никъде не мога да намеря козметиката им вече.

Последна редакция: нд, 28 мар 2010, 01:32 от Amra

# 107
  • София
  • Мнения: 901
Някой ползвал ли е сенки на Караджа? newsm78 Отзиви?
Ползвала съм, даже още си ги пазя, полуизхабени Laughing Не ги ползвам вече, защото сигурно им е минал срока на годност, но така си седят, жал ми е да ги хвърля. Хубави са сенките Peace Мойте бяха тройка в кафявата гама -   http://www.karaja-make-up.it/imm6.asp?foto=33  Приятно стояха, нанасяха се равномерно, не съм ползвала база с тях. Общо взето съм доволна от  Karaja, но никъде не мога да намеря козметиката им вече.

Точно тези днес гледх номер 4, продавачката много ми ги похвали, с много приятна текстура са,но са по-скъпички, а честно казано нямам нужда от нови сенки, но много ме изкушиха  Mr. Green

# 108
  • Мнения: 1 416

Точно тези днес гледх номер 4, продавачката много ми ги похвали, с много приятна текстура са,но са по-скъпички, а честно казано нямам нужда от нови сенки, но много ме изкушиха  Mr. Green

А може ли да кажеш къде намери козметиката на Караджа в София, защото аз отдавна се оглеждам, а не ги намирам?

# 109
  • Мнения: 2 229
Амра, в същото магазинче на Попа, където продават и Арт Деко, ги видях аз точно преди 2 дни. Hug
Загледах се точно в сенките и имах някакъв спомен, че съм чела за марката тук, но засега нищо не съм купувала.

# 110
  • Мнения: 517
Амра, Караджа има и в едно магазинче на ул.Борис, малко след ъгъла с ул.Позитано. Аз оттам си взимам тази козметика. Hug

# 111
  • София
  • Мнения: 901
Аз днес пак загледах сенките на Караджа, има една тройка със страхотен блясък  Heart Eyes Просто съм влюбена в сенките им, но определено нямам нужда от сенки сега и може би по-нататък ще си направя подаръче (веднага ще се похваля тук  Mr. Green) Взех си едно червило на тази марка, защото цвета е точно какъвто си търсех - много приятен телесен, мека текстура, а и имам гланц, който ще му отива. Като подарък към червилото ми дадоха прахообразни сенки - аз избрах златисти, имаше и бели. Peace

# 112
  • Мнения: 1 416
Амра, в същото магазинче на Попа, където продават и Арт Деко, ги видях аз точно преди 2 дни. Hug
Загледах се точно в сенките и имах някакъв спомен, че съм чела за марката тук, но засега нищо не съм купувала.
А къде е това магазинче на Попа с козметика на Арт Деко, защото аз и него не го знам къде е Embarassed

Smartie , мерси и на теб Hug не се сещам къде е, но ще го потърся.

Иначе червилата на Karaja са много хубави Simple Smile 

# 113
  • Мнения: 2 229
Амра, в същото магазинче на Попа, където продават и Арт Деко, ги видях аз точно преди 2 дни. Hug
Загледах се точно в сенките и имах някакъв спомен, че съм чела за марката тук, но засега нищо не съм купувала.
А къде е това магазинче на Попа с козметика на Арт Деко, защото аз и него не го знам къде е Embarassed

Smartie , мерси и на теб Hug не се сещам къде е, но ще го потърся.

Иначе червилата на Karaja са много хубави Simple Smile 

ул. “Граф Игнатиев” № 43   - на Попа е това, на спирката на трамваите, в 1 магазин е с оптика Джой Simple Smile

# 114
  • Мнения: 517

Опс, дублирахме се. Laughing

# 115
  • Мнения: 1 416
Juiciness , Smartie , много благодаря на двете ви Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт