Дилема за матраци ТЕД!

  • 27 326
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 391
Разбрах да, ама с сайта на Тед не видях такива...Ние поръчахме Матера - до петък ще го имаме. Обаче нямаме рамка пък сега.Сегашния ни не се нуждае от такава и не предвидих.
Реших, че каквото и да прочета, ще ме дострашее да поръчам без да съм пробвала лично (за Лайф имам предвид) и решихме да действаме, че много време се мотаме вече. Обаче въпреки това ми е много интересно сравнението между двата вида , така че ще съм ти благодарна ако споделиш после. Аз пък кат поспя на нашия, също ще дам мнение Simple Smile
И не на последно място -стискам палци бързо да се оправяш!

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 14:13 от Поспаланка

# 46
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
Ей, Шани да се оправяш Hug , че гриповете тепърва ще ни почват  Sick
За подматрачната рамка, нашата е ламелена, с газови амортисьори и се повдига, ще видя дали имам снимка да сложа. Направиха ни я от фирмата, където си поръчахме мебелите.

# 47
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аа, ще се оправя... Има време до края на месеца  Joy
УжасТ, от години не бях боледувала толкоз тежко и дълго.  Tired

Момичета, от снощи имам едно хрумване. Не е ли по-добре да си вземем спалнята (още не сме, но днес 1/2-рата ПАК ми обеща че ще я вземе), да си я сглобим и да видя, ще "понесе" ли механизма на отваряне и въобще цялата конструкция матрак с дебелина 28 см.? Че ако няма да може да се хване, а съм го поръчала ще стане страшно  Close Пък хич не се сетих да питам в Лайф, може ли матраците да са по-тънки...

# 48
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
ще "понесе" ли механизма на отваряне и въобще цялата конструкция матрак с дебелина 28 см.? Че ако няма да може да се хване, а съм го поръчала ще стане страшно  Close Пък хич не се сетих да питам в Лайф, може ли матраците да са по-тънки...
Имат и по-тънки, но от даден модел мисля, че няма мърдане в см  Thinking Освен това ние сме с подсилена ламелена рамка+повдигащ механизъм и нямаме проблем засега, самият матрак не е толкова тежък, по-скоро е обемен.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 391
Шани, аз мисля че да - по-добре ще е да я видиш първо, че да не си блъскаш главата после Simple Smile 2 дно по-рано или по-късно ще поръчаш, не е фатално.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 890
    Моят утре идва.  Party За последна нощ ще се мъча с това скърцащо чудо.  Sunglasses

# 51
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
    Моят утре идва.  Party За последна нощ ще се мъча с това скърцащо чудо.  Sunglasses

блазя ти и със здраве да си ползвате новия.

Да ви се "поФаля" ли, че и вчера не ми докараха спалнята  Close

# 52
  • Варна
  • Мнения: 391
Е-е-е, нашия матрак е вече у дома! Още не съм спала на него, но ви предоставям мнението на сина ми Simple Smile))))))
http://www.album.bg/kaloyan/images/10525434/

# 53
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Е-е-е, нашия матрак е вече у дома! Още не съм спала на него, но ви предоставям мнението на сина ми Simple Smile))))))
http://www.album.bg/kaloyan/images/10525434/

утре чакаме пълен репортаж от предстоящата нощ.  Grinning

# 54
  • Мнения: 2 556
Матерата е страхотна, и аз мисля за децата да взема Матера или Фаворит S.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
 Party Виждаш ли, на детето не му трябват съвети - то си пробва и веднага си е харесало най-добрия вариант!  Party

# 56
  • Мнения: 3 830
Вторият според мен е по-добър. Гласувах за Антистрес.

# 57
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
готово, мацки.
Поръчах Live, титан.
Идва след 20.02.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
готово, мацки.
Поръчах Live, титан.
Идва след 20.02.

Чудесен избор! Успех! Peace

# 59
  • Варна
  • Мнения: 391
Честит напредък Simple Smile Успя ли да сравниш с матерата? Пусто любопитство ме гложди - в какво се усеща разликата Simple Smile  Аз съм доволна от спането -поне след първата вечер. Ама след толкова време мъчене на нашия стар,изтормозен матрак, сигурно всяко ново нещо би ми се сторило приказно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт