Какво ви е мнението за хората с голямо самочувствие?

  • 21 513
  • 219
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 448
buttinsky или се правиш, че не разбираш или залиташ в крайности.
Абсурдно е да се мисли, че човек може колкото и да се иска да се пъне в област, в която няма заложби. Никой не казва, че математИка не може да е хубав, ако има И такива заложби. Обаче, ако някой е роден с дефекти в структурата на тялото си , защо да се опитва да се пъне и състезава в област, с други, които са природно надарени там. Може да го прави за себе си, да постигне най доброто спрямо заложбите си, но не може да надскочи боя си.
Точно това пънене на всяка цена в област, в която искаме, а се вижда, че нямаме заложби е смешно и жалко.
Това да искаш и ти да си като другите непременно, да покажеш видите ли аз мога и това. Ами всеки може нещо, някой и по две неща. Това да оценим какви сме реално е доста голямо качество.
Рамки искаш или не искаш има и това не зависи от хората, Божа работа дет се вика.

# 151
  • Мнения: 127
Защо ли авторката на темата изчезна?Май доста я насметохме.... Confused
Мисля да направя една малка книжка която да я кръстя " Рецепти за манджи от Муцунката", тъй като една съфорумка нарече темата ми " Манджа с грозде"!

"Рецепти за манджи от mucunkata_87", нека не стават недоразумения. Авторството е важно нещо.
А иначе - замирисва ми отново на афект, покрай тия спорове все някоя манджа явно е прегоряла. Но това не ме притеснява - аз ти посочвам лингвистична грешка, ти се възмущаваш на моя писмена аграрна проява \споменатото словосъчетание\ ---> всички са доволни и самочувствени \с покритие, вероятно тефлоново\ Hug

# 152
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Вижте, пъненето и титлите ги посочих чисто фигуративно. Не е нужно да се стига до крайности, но и мисля не е уместно да се сравняват външни дадености с интелект. Защото човек може да е красив, но не значи, че не трябва да развива интелекта си и обратно.
И рамките баш хората ги поставят. Предразсъдъци им викат понякога.

# 153
  • Мнения: 502
   Интересно нещо сме това,хората. Все в канчето на другия надничаме,все самочувствието на съседа ни дразни. Всеки да си гледа него,да си кътка собственото самочувствие и да остави останалите на мира. Тръгнали да мерят не самочувствието,ами неговото покритие....Зер не може само с едно голо самочувствие,требе и покрито да е,да му не духа.

Последна редакция: чт, 08 яну 2009, 15:59 от maraidara

# 154
  • Мнения: 3 634
Много ясно, че требе да се гледа в канчето на съседа! Този форум от какво ще живее иначе?!  Mr. Green

# 155
  • Мнения: 2 448
Предразсъдъците са си предразсъдъци, заложбите са си заложби. едното няма общо с другото.

# 156
  • Мнения: 372
Много съм изненадана защо тази тема предизвика толкова възмущение и упреци към момичето, което я повдигна. Нима толкова много хора са със свръхсамочувствие и се дразнят от обсъждането доколко то отговаря на покритието.

# 157
  • София
  • Мнения: 62 595
Защото няма такова животно самочувствие със/без покритие. Има ниско/високо самочувствие (като обикновено човек се самооценява) и толкова. Иначе става като да попиташ един крокодил дали е повече зелен или лети на юг.

# 158
  • София
  • Мнения: 978
Няма нищо против, дори малко им завиждам.

# 159
  • Мнения: 836
Наблюдението ми е, че тези, които имат основание за високо самочувствие, не парадират с него.

# 160
  • Мнения: 5 103
Не понасям хора смачкани и без самочувствие.
Високото самочувствие / с покритие/ към това се стремя, е за научната степен може и това да стане в скоро време Wink тогава съвсем няма да се говори с мене Joy

# 161
  • Мнения: 2 401
Ама скивахте ли как ни отрезаха възможността да си кажем коя е мацката с най-голямо самочувствие тука?
Няма място за хората със самочувствие и у форома, ей!

# 162
  • Мнения: 4 892
Наблюдението ми е, че тези, които имат основание за високо самочувствие, не парадират с него.

A поне показват ли го или са мухли/мухльовци?

# 163
  • Мнения: 836
Наблюдението ми е, че тези, които имат основание за високо самочувствие, не парадират с него.

A поне показват ли го или са мухли/мухльовци?

Държат се естествено  Laughing.

# 164
  • Мнения: 2
Ама скивахте ли как ни отрезаха възможността да си кажем коя е мацката с най-голямо самочувствие тука?
Няма място за хората със самочувствие и у форома, ей!

Аз отговорих.

Общи условия

Активация на акаунт