КЪРДЖАЛИ (2)

  • 34 858
  • 250
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 567
Ауууу, ергени ааа...... smile3515

И аз искам да ергенуваааам  newsm77   smile3511

# 241
  • Хасково
  • Мнения: 180
Ели, не стига че са те оставили да спиш до 7.30, ами имаш и претенции. Засрами се.  Embarassed Ние за този час можем да мечтаем. Laughing
Днес аз съм с едно дете за няколко часа-каката отиде на басейн на тераса на дядо си. Завиждам и.
А за това как се оправям с двамата- трудно. Особено в тая жега. Гери иска навън, но малкия не смея да го извеждам навън след 10 ч. А вечер докато се разхлади става време за къпане и т.н. А тя милата се чуди вече как да се заиграе. А  и реших да се правя на героиня- оставих си я вкъщи този месец, да не ходи на градина, че и тя нямае желание. Но вече взех да съжалявам. Там поне щеше да и минава по-бързо времето. А пък другия месец градината почива. #Crazy   

# 242
  • Мнения: 567
Е да, но до 7:30 пет пъти ме буди   Sad При вас малкия става ли често. Аз не съм имала вечер в която да спи до сутринта.Поне по 2 пъти на вечер става, а напоследък жеги ли са ...не знам ....зъби ли са....и по цял ден мрънка и иска все на ръце...абе....Като те гледам теб и се успокоявам  Mr. Green че ти с две дечица... Hug

# 243
  • Мнения: 128
A за това как се оправям с двамата- трудно. Особено в тая жега. Гери иска навън, но малкия не смея да го извеждам навън след 10 ч. А вечер докато се разхлади става време за къпане и т.н. А тя милата се чуди вече как да се заиграе. А  и реших да се правя на героиня- оставих си я вкъщи този месец, да не ходи на градина, че и тя нямае желание. Но вече взех да съжалявам. Там поне щеше да и минава по-бързо времето. А пък другия месец градината почива. #Crazy   
Аз също спрях баткото от ясла, дадохме му ваканция преди градината, а и той не ходеше с удоволствие. Сега сме почнали голямото облъчване как ще ходи на голяма градина и колко ще е хубаво там. Иначе добре че са бабите и дядовците да помагат иначе изобщо не виждам как ще излезна с двамата на разходка. Сега баткото е на почивка в Баните и в къщи има мир и тишина.
Аз не помня от кога не съм спала непробудно цяла нощ  Sad
А ще ергенуваме сигурно като оженим(омъжим) децата  Laughing, но сигурно не за дълго, после ще трябва да помагаме и гледаме внуци, дай боже.

# 244
  • Мнения: 567
Наси, направо ме разби....То на онези години ще сме точно за ергенуване  Mr. Green  Mr. Green

# 245
  • Мнения: 655
Ауууу, ергени ааа...... smile3515

И аз искам да ергенуваааам  newsm77   smile3511

 Laughing Е,и ние сме минали по вашият път.Когато Боби беше на възрастта на Алекс за ергенуване можеше само да мечтая. Simple Smile Наши приятели с деца ме успокояваха,че като стане на 7 години,ще е по-добре  Laughing. Това ми звучеше като нещо толкооооова далечно.А ето вече гони 5 годинки.Така че времето си лети.
Възхищавам ви се момичета,които гледате по 2 дечица. Аз още не мога да се осмеля да раждам второ. Simple Smile

# 246
  • Мнения: 655
Я дайте идея за заглавие на нова тема,че тази вече доста нарастна. Simple Smile

# 247
  • Мнения: 128
В Кърджали живота си тече - лято, зима все ни е добре. Simple Smile

# 248
# 249
  • Мнения: 567
Усетихте ли земетресението тази сутрин. Било е някъде към 7 сутринта. Аз станах в 6 но после пак си заспах и днес чух по новините че е имало заметресение...

# 250
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
В Кърджали живота си тече - лято, зима все ни е добре. Simple Smile

Страхотно е заглавието Peace

Общи условия

Активация на акаунт