Ще има ли парно в детските градини на децата ви?

  • 1 989
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Сутринта татко му го е водил и не е питал, разбира се. Бях пратила един суитчер, ако стане много студено да го облече върху блузата и госпожата е казала, че добре сме се сетили, което ме навява на мисълта, че явно и там е намалено. Следобяд като го взимам, ще ми кажат...

# 16
  • Мнения: 4 970
В Овча купел - няма парно. Вчера ни предупредиха да облечем децата топло.
За кое ОДЗ става въпрос? Дъщеря ми ходи в  39-о и там си имаха парно вчера newsm78

# 17
  • Мнения: 5 393
В градината на Иво( в Дианабад) вчера беше топло, учителките нищо не са казвали относно затваряне на групите. Днес го облякох с по-дебели чорапи и блуза.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 043
Сега в интервюто с Бойко Борисов, чета, че 60 училища и 60 детски градини са потенциално застрашени от спиране на парното: http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1263886

# 19
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
В Пловдив за сега няма затворени детски градини или ясли, но много от тях са с локално отопление. В нашата градина днес парното работи нормално /пу - пу  Wink/. Групата ни е и с климатик, така че се надявам да няма проблеми с отоплението.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 616
Ние сме в ДГ "Изворче" във Варна - централната сграда е със собствен котел с нафта, но пък филиалите са газифицирани. Съответно от днес разбрах, че няма да работят и децата ще бъдат прехвърлени в основната сграда - как ще съберат обаче 2 групи в една, не ми е никак ясно Rolling Eyes От колеги разбирам, че някои градини са затворени изцяло до второ нареждане  Sad

# 21
  • Мнения: 1 447
В нашата градина от край време се отопляват с климатици.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Парното в градината е много слабо. В помещенията е студено. От утре ни казаха да носим печки. Аз си спирам детето временно докато се оправи положението.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 884
В нашата градина са сложили на таблото един лист, на който за информация на родителите пише в колко часа каква е била измерената температура в помещенията, които се използват от децата. Днес имаше парно, няма информация дали ще го спират. Лошото е, че няма друга алтернатива за отопление, ако спрат парното. Няма климатици, няма нормални печки, на които може да се разчита, че ще стоплят градината. Просто това е поредната гавра с нас и децата ни.

# 24
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
При нас парното е много слабо, затова помолиха да обличаме децата с няколко ката дрехи. Дъщеря ми казва, че не се събличат за спане, а спят директно с дрешките, с които играят. Засега няма да затварят градината, но докога ще е така... Thinking

# 25
  • София
  • Мнения: 7 043
Сутринта учителката ми обясни, че нямат никакъв проблем с парното за сега. Мерят температурата в помещението два пъти на ден, в норма е, за всеки случай са подготвени и с ел.радиатори. Живеем в Люлин, топлата ни вода е почти хладка от два дни, а парното е слабо, но пък в детската градина (пак в Люлин) е топличко и за момента всичко е наред.

Общи условия

Активация на акаунт