Защо избираме да станем родители?

  • 5 035
  • 143
  •   1
Отговори
# 135
  • Бургас
  • Мнения: 529
Да си родител, е вроден инстинкт...останалото е, как ние си го обясняваме.
Аз пожелах да имам дете точно сега и точно от този човек Heart Eyes

# 136
  • Мнения: 1 725
Бих добавила и още нещо - необяснимото усещане за липса в живота ни, за неизпълнена мисия на тази Земя, желанието да направим живота си по-истински, по-пълноценен, за да станем самите ние по-пълноценни личности. Това всичко е едно, но не мога да го формулирам по-кратко. Гласувах с № 9, 16, 3, 10 и 8 - изредени по степен на значимост за мен.

# 137
  • София
  • Мнения: 9
Това е най-хубавото нещо,което може да се случи на една жена!
Пожелавам го на всеки!  Heart Eyes baby_neutral

# 138
  • Мнения: 306
Пораснах, получих образованието си, чувствах се вече самостоятелна и готово да поема отговорност да създам семейство и деца. В този период срещнах съпругът си и се омъжих за него, детето дойде като естествен завършек на връзката ни.

и аз така. само дето според мен детето не е завършек, а начало на една по- друга връзка. по- силна, по- зряла, по- съвършена и далеч по- малко егоистична.

# 139
  • Мнения: 69
Преди си мислех,че никога няма да имам желанието ... С времето взех да се заглеждам в мамите с бебета и деца... Замислях се доста често.... Срещнах Човека ... след 5 години решихме да се 'бракуваме' и веднага след това и двамата поискахме да си направим бебче..  Flutter Simple Smile

# 140
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Бих добавила  и , за да запълня една празнина в живота си, след като загубих родителите си.А и мъжът ми още от самото начало на връзката ни искаше да си имаме детенце.Как да откажеш на такова желание.

# 141
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Психолозите биха го обяснили най-добре.
За себе си мога д кажа, че срещнах подходящия мъж и му родих две деца Grinning


Това е то.

# 142
  • Мнения: 1 305
Имаме доста дълга връзка, и през цялото време нещо ни липсваше. Сега и двамата се питаме защо сме чакали толкова време, а нещото което ни липсваше сега изпълва деня ни със смях, игри и чиста любов която не бих заменила за нищо.

# 143
  • Мнения: 1 796
Аз мисля че докато една жена не стане майка не може да е пълноценен човек,също така мисля че без дете семейство не може да съществува,преди да забременея имах чувството че не сме истинско семейство,все едно просто си съжителстваме с моя.

Общи условия

Активация на акаунт