Звездни компромати - 38 част

  • 30 573
  • 380
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 413
Андрея пее на живо http://www.youtube.com/watch?v=bYrPQ5msWno&feature=related
Ужасссссссс Stop

# 31
  • Мнения: 46
Цитат
Еми той вече си е на годинки човекът - на 46 ще стане тази година.



  В кратце зялото и "представяне" на червеният килим   


  Е само публично сваляне на гащи не бяхме виждали  Shocked

# 32
  • Мнения: 2 631
Само запис  Embarassed

# 33
# 34
# 35
  • Мнения: 746
запис  Peace

# 36
  • Мнения: 511
и аз запис

# 37
  • Мнения: 13


Знаете ли кое ме дразни - хем не може да пее , хем се пуска в предаването па и се смейка !
Тва не е полезен непукизъм , тва е смешен непукизъм ! Тази Андреа , ако не е грима  е дори грозновата в лицето (с грим бие към леко перверзна ) ! Обаче не мога да кажа ,че е сладка или хубава ! Много ме дразни как лъже - аз лично съм гледала интервюта , в които собственогласно тя разказва как и било скучно и как се обадила на баща си и станала певица ! В горещо го отрича без свян , добре ,че съм гледала в началото на "кариерата " и нейни изявления , иначе тя ни лук яла ни лук мирисала !  ooooh!
Даже Златка по ми допада от Андреа  ! (и като визия и като откровенност - излага се ма поне не мота и не лъже на ляво и дясно )


Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 17:52 от *hard_defence*

# 38
# 39
  • Мнения: 17 546
Като измериш от токчетата до дупето и от дупето до върха на главата излиза, че краката и са даже къси! Mr. Green

# 40
  • Мнения: 13
Смисъл ?!
Като измериш от токчетата до дупето и от дупето до върха на главата излиза, че краката и са даже къси! Mr. Green

Мисля ,че краката не се мерят - от петата до там където свършва дупето , ами от петата по вътрешността на крака до чатала !  Wink А на манекенките от петите  до кокала май !  Поне аз така знам !  Rolling Eyes Embarassed 
Иначе ако измерим на Вики от петата до там където се закопчават панталонките и и съпоставим с горната част мисля ,че е добре -краката не са и къси !  Laughing

# 41
  • Мнения: 17 546
Мисля ,че краката не се мерят - от петата до там където свършва дупето , ами от петата по вътрешността на крака до чатала !  Wink А на манекенките до кокала май !  Peace
Тогава е още по-зле... Twisted Evil

# 42
  • Мнения: 1 517
може, но това беше първата ми мисъл, когато видях снимката, сториха ми се страшно дълги
действително при по-внимателно заглеждане не впечатляват толкова, но ако я срещна на улицата, ще бъда много впечатлена

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 503
Китаеца и Поп- Фолк Певицата Виолета    Flutter   
http://www.vbox7.com/play:d5a3be83

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 384
 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт