Секс по време на бременност

  • 7 310
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 952
На мен  ми е нужно просто пове4е време да се настроя ...а  ако мъжът ми  е мързелив да  го направи , най вероятно ще  си мине без нищо ....но аз съм  в края на бременността 7 и половина месеца ....сега ми  е  едно такова  тежко , но оби4ам секс....само 4е не се подпалвам така бързо Wink

# 46
а на мене ми се иска, та две не виждам, ама скъпия откакто разбра,че съм бременна, ме гледа, все едно съм от стъкло. имал чувството, че правел групов секс и бебето участвало. абе мъжки му простотии.... #2gunfire дайте идея какво да му обяснявам, че не издържам повече

# 47
  • Мнения: 149
Скъпа Ellin,
ми какво да ти кажа - в началото на мен ми се искаше - обаче таткото  Naughty
разбрах, че се притеснява от бебето..... Embarassed   Каквото и да им обясняваш   bash- не помага  smile3518

Вече съм 34 г.с. и на мен вече не ми се иска......и сега с таткото се разбираме така - преди заспиване гушкане и целувчица.....така си я караме ..... luvbed

# 48
  • Мнения: 3 591
а на мене ми се иска, та две не виждам, ама скъпия откакто разбра,че съм бременна, ме гледа, все едно съм от стъкло. имал чувството, че правел групов секс и бебето участвало. абе мъжки му простотии.... #2gunfire дайте идея какво да му обяснявам, че не издържам повече

Не мисля,ч е са простотии - и моя мъж това го притеснява. И аз го разбирам. Както те трябва да ни разберат когато ние не искаме.
А време за секс винаги ще има Simple Smile

# 49
  • Мнения: 167
......имал чувството, че правел групов секс ......

Ми то точно това му е най-хубавото
 smile3534 newsm62 newsm62

# 50
  • Мнения: 2 952
добре 4е бремеността не е  цял живот ... хаха ... моята   е първа бременност и на двамата ни е странно ...но  аз поне  знам как се 4уствам , а  той гадае...затова му е по-трудно....но сме  добре ...31  седмици , оба4е няма прошка!  Peace

Поне като се  страхува знам 4е е от внимание и от любов , а не 4е не ме иска.Много важно Winkно се кани от сега какво щяло да става след като родя  хаха....не 4е   сега няма нищо , но после  щяло да е страшно ...оле ...не се плаша аз  от такива работи ! newsm44 newsm81 newsm10

# 51
  • Мнения: 2 673
в началото и ние правихме , ама после по-малко щото не ми се искаше - незнам защо , но сега така се вихрем..... Wink няма почивка.
Дай й време на жена ти и един ден ще те изнасили Wink

# 52
  • София
  • Мнения: 2 271
При нас, пък беше обратно - аз исках, а мъжа ми все се притесняваше, че може да навреди на бебето. Но все пак наистина е индивидуално. При бременност жената толкова много се променя като характер и като чувствителност, че и тя самата не може да се познае.
Ако няма желание женицата, не я вини, нито търси вина в себе си - това се дължи на хормоните и понякога на страха за здравето на бебчо!
Споко, ще премине този период.

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
При нас, пък беше обратно - аз исках, а мъжа ми все се притесняваше, че може да навреди на бебето. Но все пак наистина е индивидуално. При бременност жената толкова много се променя като характер и като чувствителност, че и тя самата не може да се познае.
Ако няма желание женицата, не я вини, нито търси вина в себе си - това се дължи на хормоните и понякога на страха за здравето на бебчо!
Споко, ще премине този период.


е моя мъж е същия,страх го е да не навреди на бебето.

# 54
  • София
  • Мнения: 2 271

 Joy Joy  hahaha
имал чувството, че правел групов секс и бебето участвало.
Голям майтап  Joy

# 55
  • Мнения: X
а на мене ми се иска, та две не виждам, ама скъпия откакто разбра,че съм бременна, ме гледа, все едно съм от стъкло. имал чувството, че правел групов секс и бебето участвало. абе мъжки му простотии.... #2gunfire дайте идея какво да му обяснявам, че не издържам повече
Същата работа, ние пък както някой вече знаете сме "разделени" уж, обаче секс - да, аз го натискам.... то бива бива хормон ама тва мойто на нищо не прилича ... обаче не класически... не можел той с бебето...е, в нашия случай не знам дали е точно това причината, но и преди да се "разделим" беше един особен... точно все едно съм от стъкло....
Всеки случай за последната седмица повече, отколкото за 1 месец преди да забременея.  Embarassed

Последна редакция: пн, 19 сеп 2005, 13:58 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт