88 Американски Новогодишни Резолюции ;)

  • 14 524
  • 302
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 783
Чак пък толкова да заслужава Хийт Леджър..., направил 2 филма добри и вече посмъртно му дават награди  Stop. Поредната холивудска селф конгратулация. Но всичко е с цел да привлекат повече публика щото е млад, красив, известен и умря такъв, сега и герой го изкарват, героично умрял от свръх доза  Rolling Eyes. Същото е и с каненето на известни и не толкова известни селебритис, колкото по-скандални и гуд лукинг, толкова по-добре, хляб и зрелища да има е важното (агент - нъдж-нъдж, уинк-уинк  Wink). Едно време Глобусите бяха по-свестни от Оскарите, сега и те станаха същата боза. Тази година не съм в течение на новите филми, но обикновено 75% познавам кой печели, ужасно са предвидими. Щото един каже ау и 1000 повтарят след него уауауауауау. И двете мероприятия вече май единствено и само заради фешън шоуто си заслужават да се гледат, ама и там се оливат медиите със злостта си коя колко грозна/дебела/слаба/остаряла/глупава и пр. била...
Кейт Уинслет е страхотна актриса, че и красива на това отгоре.

Тина, моля, но няма нужда да ми благодариш за написването на фермана  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 3 988
Цитат
Чак пък толкова да заслужава Хийт Леджър..., направил 2 филма добри и вече посмъртно му дават награди  Stop. Поредната холивудска селф конгратулация. Но всичко е с цел да привлекат повече публика щото е млад, красив, известен и умря такъв, сега и герой го изкарват, героично умрял от свръх доза  Rolling Eyes.

Абсолютно съм загласна.  yes
Според мен не е никаква загуба... Ще ме прощавате за грубостта, ама никой не му е врял дозичките. Ми малко да се вземат в ръце... Насират се от пукница и после трябва и да въздишаме на всичко отгоре и да цъкаме с език. Моля.  Stop

Цитат
Кейт Уинслет е страхотна актриса, че и красива на това отгоре.

Тук съм от другата страна.  Wink
Добра актриса е, но чак страхотна... А красива съвсем не е.  Peace И двете - според мен.


Яд ме е, че съм пропуснала Деми, ще поровя за снимки.  Simple Smile

# 77
  • Мнения: 1 800
Да ме прощавате но не съм съгласна, че Хийт не си е заслужил наградата. Даже да беше жив пак щеше да спечели според мен, който го е гледал в Дарк Кнайт знае защо(особено като се има впредвид другите номинирани).  Един или два добри филма, няма значение колко е направил, наградата се дава за определена роля, а не за цялостно творчество.  Не забелязах някой да го изкарва чак герой Rolling Eyes

Личния живот си е такъв за всеки. Не ме интересува дали е  умрял от свръхдоза или бутнат от шофьор говорещ по мобифон, но е жалко, когато някой млад и талантлив си отиде.

Естествено, че най-много драми се котират, номинират и печелят, то това е ясно...Ясни са и зрелищата както и скандалщината, както и филм без гола сцена, псувня или R не е "добър" филм.

за Кейт-познавам някой, който е работил с нея и от него знам, че е голяма драма и претенция, затова ми е непоносима. Звездеенето и самозабравянето са ми непонятни и неприятни...

# 78
  • Мнения: 3 988
...но е жалко, когато някой млад и талантлив си отиде.

Напълно съм съгласна, но само с тази част. Има значение как и защо си отиват.

Не искам да споменавам по каква причина, но имам близки контакти със нарко-зависими - бивши и настоящи. Пребивала съм в такова "общество" години наред и с чиста съвест мога да кажа, че "самозабравени звездни" просто се опитват да още по-куул, избивайки комплекси... Та в тоя ред на мисли - каквото почукало, такова се обадило.

Бенс, не го приемай лично,  Hug просто на тема дрога и зависимост съм емоционално докачлива и имам зироу толеранс към умрели от това звезди (и не само).

За наградата не споря, щото не съм гледала филма. Батман-истерията ми е чужда.  Stop Аз имах друг фаворит.  Peace

# 79
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Привет!
Нахлувам с един въпрос.  Laughing
Мъчи ме името на едно тв предаване.  Rolling Eyes Не знам по коя от хилядните / Joy/ програми го гледахме, но беше в неделя вечер. Става въпрос за игра, която е в няколко тура и всички са свързани с вода. Наградата беше $ 50 000. Накрая останаха 4-ма финалиста /3 мъже и 1 жена/.Наградата взе един чернокож. Ако някой се сеща, ще съм благодарна, ако сподели името, че детето все за това шоу пита.

# 80
  • Мнения: 1 800
Кюбит, не го приемам лично, говорим си Simple Smile
съгласна съм, че каквото почукало такова се обадило. искам да кажа, че глобуса е за таланта му(иначе не съм голям фен на батманите, но този е различен), а не за лични избори.  и аз съм имала вземане даване с дрогиращи и алкохолици и знам, но също, че прешър от тъпите медии и клюки и простотии ги тласка към такива неща, тези с по-слабите нерви... но ги има и тези, за които ти пишеш.
не мога да си представя живота ми да е публичен и всяко едно движение да се гледа под лупа, всяко едно качено/свалено кило или нова бръчка да се обсъжда на първа страница на траши магазинс. някой ще каже, че са си го търсили и е част от професията, но не всички са така, има актьори, които са такива заради любовта към изкуството, а не за слава, но реши ли"някой" че са хот или каквото измислят и няма отървене, няма право на избор.
----------------
отивам да плащам сметки, преди няколко месеца ни намалиха мортгидж, сега ми пишат, че имало шортидж на ескроу и искат повече от върнатите пари...големи професионалисти, голямо нещо,джъркс!

# 81
  • Мнения: 2 254

 Пак пиша- Х.Леджър имаше потенциал. Нека не се отплесваме дали е талантлив или не, тук дриснята с посмъртните номинации ме дразни. Биз го е пояснила, аз не ща да се впускам, щото псувам много.  Mr. Green
   Блажка, намерих "The death of Mr. Lazarescu" най-после. Ти го беше препоръчала, нали?

# 82
  • Мнения: 3 491

    Блажка, намерих "The death of Mr. Lazarescu" най-после. Ти го беше препоръчала, нали?

Биз като че ли беше. Филмът е хубав. Аз със срам ще си призная обаче, че поспивах отвреме-навреме, бяхме го пуснали в някакъв силно изморен за мене момент. Т.е., в мене беше проблемът, не във филма.

# 83
  • Мнения: 98
батмани не гледам, и на мен ми беше малко "преиграна" наградата, но може и да си я е заслужил, не знам (не съм гледала филмите все още).
всяка ненавременна смърт ме натъжава, най- любимите ми музикални звезди са починали млади от наркотици или алкохол (или комбинация от двете), не ги уважавам по-малко от този факт! наркотиците са били винаги (в студентските ми години и след това) на една ръка разстояние, радвам се, че не направих този избор, но близки приятели го направиха Sad, не съдя никого, тъжно ми е за тях.... 

# 84
  • Мнения: 3 988
Тино, гледах Slumdog Millionaire!  Heart Eyes

Стела, аз правя разлика между човек на изкуството - музиканти, композитори, писатели, художници... и филмови звезди. За мен са различни категории някак си. Не мога да го обясня.
Цитат
най- любимите ми музикални звезди са починали млади от наркотици или алкохол (или комбинация от двете), не ги уважавам по-малко от този факт!
Да, да, да!  Peace Съгласна съм.

# 85
  • Мнения: 2 254
Тино, гледах Slumdog Millionaire!  Heart Eyes

 Ми, пиши на Карчева, де. Laughing
 Препоръчвам го на всички. Много добре направен филм. Дани Бойл усеща вятъра на промяната. Боливуд омая. Риспект!

# 86
  • Мнения: 940
 
Тино, гледах Slumdog Millionaire!  Heart Eyes


Готин е значи,и на мен ми се видя интересен ама де да знам ,Индийски бози бол.
Наградите ми харесаха на мен,не очаквах че всички (почти) топ звезди ще са там- ама на Анджелина косата стърчеше от едната страна сума време,Брад пък не можа да я погледне и да я оправи Laughing -еййй толкова са суетни само себе си гледат.
Кейт Уинслет ми е любимка от "литъл чилдрен" ,там я разбрах що за актриса е,само дето ме подразни че зацелува 5 мин Лео като взе Глобус вместо да се обърне и да зацелува 1во мъжа си който и беше от дясната страна,човека ми се видя втрещен в този момент .

Тина добре че днес ти зърнах автара та се сетих че е време за Идола че все го бях изпуснала-ей големи образи пак.

къдри
...мисля че знам за кое шоу говориш ама и аз не му знам името,имам приятели което мисля го гледат ,ще ги питам като се чуя с тях ,ако не си го намерила до тогава.

 
 

# 87
  • Мнения: 2 254
Готин е значи,и на мен ми се видя интересен ама де да знам ,Индийски бози бол.

 Ееее, хайде сега, деее....http://www.imdb.com/title/tt1010048/   ...Филмът няма нищо общо със "Слонът мой приятел", "Маюри" или "Умрао Джан",  примерно.  Laughing 
 

# 88
  • Мнения: 3 478
За много години, живи и здрави и по-малко безработица ви желая! Гледам това май е най-притеснителното на този етап за повечето от вас.

Тандури, никъде не можах да прочета какво точно става с теб ( ако въобще го има писано), но силно се надявам всичко да се оправи бързо и благополучно.

Вики, честито ви нова къща! Тъкмо за това си говорихме с мъжът ми вчера, че сега е момента да се купува имот в Американско ( или по-точно аз му го говорех Mr. Green). ЗапАли любопитството ми с този "дрийм хоум", в същия град ли останахте?

# 89
  • Мнения: 384
MissZ много се радвам , че се обади във форума , отдавна не те бях виждала тук. Как сте вие още в БГ ли сте, дечицата как са, бебчето на сестра ти? ти как си?
Тандури, как си Praynig
Наградите не ги гледах, а и филми много много не гледам Embarassedтака че няма да се изкажа по този въпрос Naughty
При нас всичко си е по старому няма нищо нито за хвалене, нито за оплакване

Общи условия

Активация на акаунт