Тренирайте....каквото и да ви струва,дори и да сте слаби!

  • 4 786
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 510
30 мин.с кростренажор,добре ли е

# 31
  • Мнения: 4 678
30 мин.с кростренажор,добре ли е
..ако е бързо..е добре Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 803
Мнооггооо искам , ама не мога да си позволя умората след тренировка. Опитвам няколко пъти откакто родих да се върна към предишния ритъм и не ми се получава . Меновете ми стапят лагерите денонощно. Мечтая за мига в който , първо отивам в залата , давам всичко от себе си и после успявам да се възстановя.  Peace
Възхищавам се на всички , които успяват.

# 33
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Ходя на спининг. Стремя се да е 3 пъти седмично, но рядко успявам - в повечето случаи е 1-2 пъти...  Sad Извинения всякакви - деца, работа, командировки... Лошото е, че често правя големи паузи - от един месец не съм ходила, надявам се на другата седмица...  Tired

# 34
  • Мнения: 4 678
Ходя на спининг. Стремя се да е 3 пъти седмично, но рядко успявам - в повечето случаи е 1-2 пъти...  Sad Извинения всякакви - деца, работа, командировки... Лошото е, че често правя големи паузи - от един месец не съм ходила, надявам се на другата седмица...  Tired
..Време е ..новата година започна...сега го направи....тръгни Hug

# 35
  • Мнения: 7 765

незнам какво е това специално отношение към пилатеса,
ама след него открих много мускулчета, за който изобщо не подозирах  Thinking

........... иначе карам и колело вкъщи  Peace

# 36
  • Мнения: 685
Радвам се, че намерих поредната полезна тема от Поци.  Благодаря, че винаги си там където имаме нужда.   Hug

Аз лично се настроих тази година да промяна режима си и да намирам време да спортувам каквото и да става. Навремето бях страшно упорита и когато реших го направих. Джогинг, аеробика, йога, колоездене, плуване и бях в супер форма. Един ден в седмицата почивах и дори тогава не ми се искаше да седя в бездействие.  Grinning

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 23:45 от Cantariny

# 37
  • Мнения: 484
Аз нали мога да допълня?
Освен кардио тренироки, много важни са и тренировките с тежест (или съпротивление). Едната (кардиото) поддържа в добро здраве сърдечносъдовата и дихателната система, а другата - мускулите и костите.

С напредването на възрастта съотношението кардио - силова тренировка се променя в полза на силовата.

Ето още малко по въпроса от мен:

Кардио или силова тренировка

У нас, за съжаление много малко се обръща внимание на здравната превенция, която включва здравословно хранене и спорта.

# 38
  • Мнения: 151
Здравейте, аз мисля да пробвам ето това http://fema-bg.com/index.php?m=1660&lang=1.  Незнам от кога мрънкам за крос тренажор и тази година Дядо Коледа взе че ме чу Mr. Green.
Поци мислиш че това интервално кардио е добро за сваляне например на 4-5кг излишни за по-кратко време?

# 39
  • Мнения: 38
Хм много съм я закъсала със спрота,до фитнеса е абсурд да отида немам грам самотно време с беба,но вкъщи се опитвам да правя някакви упражнения макар че не са кардио....фен съм на Шейпинга и ТаеБо изключително натоварващи ,надявам се като се завърна в БГ да почна едно от двете.Шейпинга включва- около 20 мин аеробика,разтягане и после всевъзможни упражнения.А за таебото нямам думи спукваха ни дупетата  Laughing

# 40
  • Мнения: 4 678
Здравейте, аз мисля да пробвам ето това http://fema-bg.com/index.php?m=1660&lang=1.  Незнам от кога мрънкам за крос тренажор и тази година Дядо Коледа взе че ме чу Mr. Green.
Поци мислиш че това интервално кардио е добро за сваляне например на 4-5кг излишни за по-кратко време?
..Мисля...да Peace

# 41
  • Мнения: 510
30 мин.с кростренажор,добре ли е
..ако е бързо..е добре Hug
А каква скорост трябва да подървам с кростренажора?

# 42
  • Мнения: 440
А защо не Пилатис newsm78

# 43
  • Мнения: 4 678
30 мин.с кростренажор,добре ли е
..ако е бързо..е добре Hug
А каква скорост трябва да подървам с кростренажора?
..каква е целта Peace

# 44
  • Мнения: 510
целта е отслабване
висока съм само 156см.56кг
даи савет каква скорост да подържам и колко време дневно

Общи условия

Активация на акаунт