Лунна диета - 11.01.09, 05:26 - ПЪЛНОЛУНИЕ

  • 8 007
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Записвам се и аз-ще ояпитам 3 дни ама да видим

# 31
  • София
  • Мнения: 5 606
И аз съм с вас 3 дни, ама ще карам на плодове.

# 32
  • Мнения: 242
до сега съм на малко кафе и шипков чай-без нищо
не съм гладна още, ама не се знае - нещо се мъчи да ми тече носа, ама се надявам да не се дам....

# 33
  • София
  • Мнения: 1 724
 аз днес и в понеделник ще съм на плодове, утре - на чай. Засега съм с ,1 киви и 1 чай. Успех!

# 34
  • Мнения: 123
И аз съм с вас.Този път за един ден  Grinning
 През празниците качих  3 кг   ooooh!
 Веселба на купоните,рев пред кантарчето  hahaha  Joy  Sick

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 15:12 от sireni

# 35
  • Мнения: 99
Утре и аз съм съм с вас на фазата Peace

# 36
  • Мнения: 888
Браво на стартиралите  Hug
Аз засега съм на малко помело и половин ябълка  Wink
Утре ще е зора  Laughing

# 37
  • София
  • Мнения: 6 261
вайлет, какво е "помело"?  Hug

Браво на стартиралите  Hug
Аз засега съм на малко помело и половин ябълка  Wink
Утре ще е зора  Laughing

# 38
  • Мнения: 150
Записвам се и тук,миналата седмица много добре се почувствах,но не съм се качвала на кантара-не гоня килограми,просто искам да се чувствам добре Simple Smile
И аз си мисля,че така е по-лесно,когато цял ден не ядеш,а не както беше миналия път от обяд до обяд,защото в понеделни като станах и ми причерня малко ..но се чуствам добре на чайче и сокче Simple Smile

# 39
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Аз пък ще направя двудневка, защото днес имахме гости и не можех да стоя на масата и да хрупам ябълки. Обаче утре ще съм си на вода, а в понеделник - на плодове.

# 40
  • Мнения: 1 234
Аз пък ще направя двудневка, защото днес имахме гости и не можех да стоя на масата и да хрупам ябълки. Обаче утре ще съм си на вода, а в понеделник - на плодове.
И аз мисля да го направя тоя път така Peace Напоследък не ми постигат силиците...излагам се направо Embarassed

# 41
  • Мнения: 564
Тези дни понамалих храната, чакам с нетърпение утре  Party Crazy За 24 часа - вода и фреш и смятам да си вкарам айранче  Rolling Eyes, но него само при наличието на голям зор  Rolling Eyes
В понеделник мисля да съм на плодчета, поне до вечерта, после не отговарям сама за себе си  Embarassed

Хайде успех на всички  Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 12
запис и аз  Grinning

# 43
  • Мнения: 78
и аз се записвам за днеска и туко що се връщам от сутрешния крос добре че реших да вляза да видя кога е пълнолунието Whistling кантара е под карантина Joy  Успех на всички и за новата година ви пожелавам много минуси  bouquet

# 44
  • Мнения: 3 453
  Запис и от мен Peace

Общи условия

Активация на акаунт