Лунна диета - 11.01.09, 05:26 - ПЪЛНОЛУНИЕ

  • 7 997
  • 95
  •   1
Отговори
  • Банкя
  • Мнения: 823

ЛУННАТА ДИЕТА ЗАПОЧВА НА:11.01.09, 05:26ч
 И СВЪРШВА НА:12.01.09, 05:56ч.

Според учените лунната диета влияе не само върху приливите и отливите, но и върху различни процеси в човешкото тяло. И това е  така поради факта, че голяма част от организма ни е съставен от вода. Затова много диетолози препоръчват регулация на теглото, според фазите на луната.

Диетата трябва да се започне в момента, в който Луната навлезе в една от четирите си фази и да завърши след едно денонощие, но половин час по-късно. В този период трябва да се приемат само прясно изцедени сокове от плодове и зеленчуци, чай с мед, минерална вода. Поемането на повече течности оказва многостранно и благотворно влияние върху тонуса, самочувствието и здравето ни: стимулира бъбречната дейност, изчиства организма и укрепва имунната система. Наред с това най-много до месец, може да се свалят от 1 до 3 килограма, без никакъв риск за здравето.

За кафето, ако можете поне опитайте без него през тези три дни. За разнонобразие пийте различни видове билкове чай, студен ментов чай и прясно изцедена цитронада, а защо не и чаша топла вода с парченце лимон и лъжичка мед.

Не забравяйте по време на диетата да пиете колкото се може повече вода - минерална или изворна и прясно изцедени сокове.

Алкохолът при диетите е направо забранен, ако не можете да се сдържите или има някакъв повод най-добре е чаша бяло вино.

Ако сте напълно начинаещи в спазването на лунната диета, то може да започнете първо само с някоя от фазите на луната /т. е. да сте само на течности само веднъж месечно/, а по-късно да включите и останалите.

Когато организмът ви влезе в крак със здравословния начин на живот ще забележите, че не ви се яде толкова зверски.

Ако комбинирате диетата с танци, фитнес, плуване, туризъм или дори с най-обикновен джогинг още от сега започвайте да мислите за нови дрехи през лятото.

Има няколко възможности/варианти за спазване на лунната диета:

1. за 24 часа и 30 минути по време на фазата;
2. в рамките на 3 дни или тридневка (деня преди фазата, самата фаза и деня след фазата), тоест започва се 24 часа преди началото на фазата и се приключва 24часа след края й. През допълнителните 2 дена може да се консумират и плодове;
3. за 4 дни по примерна диета на съфорумка, която започва 3 дни преди фазата и включва самата фаза като 4-ти ден (препоръчва се да се прави само веднъж в месеца) - примерно меню:

Първи ден
При събуждане изпийте чаша вода и сок от половин портокал,
Закуска – чаша кисело мляко и 1 ябълка,
10 часа – сок от един портокал и един лимон,
Обяд – чаша зеленчуков сок,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – чаша цитрусов сок по избор,
преди лягане – чаша билков чай с лъжичка мед.

Втори ден
При събуждане изпийте чаша вода и сок от половин портокал,
Закуска – чаша билковчай с лъжичка мед,
10 часа – сок от един портокал и един лимон,
Обяд – чаша зеленчуков сок,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – смачкана на пюре ябълка,
преди лягане – чаша диуретичен чай с лъжичка мед.

Трети ден
При събуждане изпийте чаша билков чай с лъжичка мед,
Закуска – чаша кисело мляко и разбит на пюре банан,
10 часа – чаша сок от грейпфрут,
Обяд – чаша зеленчуков сок и сок от два портокала,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – чаша билков чай,
преди лягане – чаша билковчай с лъжичка мед.


Няма да има ефект от лунната диета, както добре знаете и от всяка друга, ако веднага след като минат 24-те часа и половина се натъпчете с калории. Най-добре е да се спазват класическите съвети – нетлъсти меса, повече зеленчуци и плодове. Да се предпочитат задушени, варени и печени храни, пред пържени.

За да запазите свалените килограми, след като приложите лунната диета, добре е да направите захранването постепенно с леко меню. За препоръчване е да се готви на пара. Яжте основно плодове и зеленчуци, като наблягате на моркови, зеле, тиквички, целина, зелена салата, домати, краставици. За овкусяване на салатите използвайте зехтин и ябълков оцет, без готварска сол. Храната трябва да се приготвя така, че да запази вкусовите си качества без добавяне на много подправки.

Всички фази на луната можете да откриете на http://www.astrohoroscope.info/moon.htm.                                                                                                     
                                                                               
Фазата е Пълнолуние

# 1
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ох  да се запиша  Grinning
.....дано устискам и да се разтоваря от новогод.празници  Sunglasses



п.п.това ми е любимата диетка  Peace

# 2
  • Мнения: 2 199
  bouquet Здравейте
Успех на всички  Hug предният път за ден и половина - 1.8 кг  bowuu

# 3
  • Мнения: 40
Запис за 24 ч. и от мен - чаках фазичката с нетърпение Hug Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 121
И аз да се запиша. Отдавна не съм лунувала, но и аз имам доста голяма нужда след празниците.
Надявам се да успея, ще го направя за 24часа.

# 5
  • София, България
  • Мнения: 2 222
 ooooh! пак е цял ден, и то в неделя ...
ужас и другата седмица е същото  Whistling

# 6
  • Мнения: 242
запис!
три дневка   Whistling
лек ден   Hug   Hug   Hug

# 7
  • Мнения: 352
Колкото и тъпо да звучи Blush има се в предвид 5 и 26,а не 17 и 26 нали? Simple Smile

# 8
  • Мнения: 473
Хайде и аз тук, на преднато лунуване нищо даже и отгоре. От тогава се ограничавам, даже не ям и вечер със семейството та ще видим дали  с това ще съм поне -1 Sad

Рокси, да 5,26 сутринта.

# 9
  • Мнения: 6
Запис за три дни. Вече обичам пълнолунието  Wink
 Hug  Hug  Hug

# 10
  • Мнения: 2 502
този път ,няма да се дам на изкушението
на 4-ти се изложих ,но веме 4 дни не хапвам тестени сладки изделия ,които много обичам Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 1 142
ЗАПИС ЗА 24ЧАСА.ДАНО ИЗДЪРЖА,ОКОЛО МЕН САМО САБУТЬОРИ.НЕ СЪМ СВАЛИЛА ПОЧТИ НИЩО ОТ МИНАЛИТЕ 24ЧАСА,ЗАТОВА НЕ СЕ ПОХВАЛИХ. Embarassed

# 12
  • Мнения: 7 748

и аз за 24 часа
така като е за цял един ден си мисля, че ще е по-лесно.......

# 13
  • Мнения: 1 380
Колкото и тъпо да звучи Blush има се в предвид 5 и 26,а не 17 и 26 нали? Simple Smile
Да, абсолютно,05:26-сутринта.Питай, не звучи тъпо.....
Запис за тридневна диетка....
този път ,няма да се дам на изкушението
на 4-ти се изложих ,но време 4 дни не хапвам тестени сладки изделия ,които много обичам Twisted Evil
Браво на теб lorys ...и аз бях така преди няколко месеца.Сега вече се владея.... Peace

# 14
  • Мнения: 249
запис за 24 часа

# 15
  • Мнения: 564
Записче за 24 часа  Hug

# 16
# 17
  • Мнения: 6 717
Хайде и от мен "запис", дано не си остана пак само с това Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 258
И аз запис пак за 24 часа PeaceНо нещо не разбрах...започва в неделя в 5.26 и свършва кога?

# 19
  • Мнения: 46
записвам се за 3-дневка.

# 20
  • Мнения: 0
много ми се ще да опитам,поне за 24ч Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 11:34 от veseladu6a

# 21
  • Мнения: 1 380
И аз запис пак за 24 часа PeaceНо нещо не разбрах...започва в неделя в 5.26 и свършва кога?
ЛУННАТА ДИЕТА ЗАПОЧВА НА:11.01.09, 05:26ч
 И СВЪРШВА НА:12.01.09, 05:56ч.

# 22
  • Мнения: 888
И аз се записвам за тридневка  Grinning

# 23
  • Мнения: 1 854
Хайде и аз да се включа, за 24 часа, засега, пьк ако сьм още жива, може ли за още един ден напред newsm78.Тоест 2 дни общо?

Алма, просто не отваряш хладилника от рано сутринта, в неделя(11 януари), до рано сутринта в понеделник (12 януари) Grinning

# 24
  • Мнения: 2 274
Чудя се дали да не се пробвам с тридневка  newsm78. Предното пълнолуние ми се отрази добре, но после 2 от фазите ги пропуснах, тежки трапези и т.н. и се върнах пак на +7 кила  Cry!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 724
запис за три дни

# 26
  • Мнения: 1 258
Мерси много момичета.Този път си обещавам че чипса няма да ме изкуши Grinning

# 27
  • Мнения: 17
Записвам се за тридневка.За първи път ми е,дано да  преборя лакомията !

# 28
  • Мнения: 2 492
За 24 часа ...
Тази луна много несъобразителна , какви са тези работи в неделя целия ден .
Да не се повтаря .  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 242
лека вечер лунички!
тридневките започваме след малко,така че успех на всички  Hands Thumbsup

# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Записвам се и аз-ще ояпитам 3 дни ама да видим

# 31
  • София
  • Мнения: 5 606
И аз съм с вас 3 дни, ама ще карам на плодове.

# 32
  • Мнения: 242
до сега съм на малко кафе и шипков чай-без нищо
не съм гладна още, ама не се знае - нещо се мъчи да ми тече носа, ама се надявам да не се дам....

# 33
  • София
  • Мнения: 1 724
 аз днес и в понеделник ще съм на плодове, утре - на чай. Засега съм с ,1 киви и 1 чай. Успех!

# 34
  • Мнения: 123
И аз съм с вас.Този път за един ден  Grinning
 През празниците качих  3 кг   ooooh!
 Веселба на купоните,рев пред кантарчето  hahaha  Joy  Sick

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 15:12 от sireni

# 35
  • Мнения: 99
Утре и аз съм съм с вас на фазата Peace

# 36
  • Мнения: 888
Браво на стартиралите  Hug
Аз засега съм на малко помело и половин ябълка  Wink
Утре ще е зора  Laughing

# 37
  • София
  • Мнения: 6 260
вайлет, какво е "помело"?  Hug

Браво на стартиралите  Hug
Аз засега съм на малко помело и половин ябълка  Wink
Утре ще е зора  Laughing

# 38
  • Мнения: 150
Записвам се и тук,миналата седмица много добре се почувствах,но не съм се качвала на кантара-не гоня килограми,просто искам да се чувствам добре Simple Smile
И аз си мисля,че така е по-лесно,когато цял ден не ядеш,а не както беше миналия път от обяд до обяд,защото в понеделни като станах и ми причерня малко ..но се чуствам добре на чайче и сокче Simple Smile

# 39
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Аз пък ще направя двудневка, защото днес имахме гости и не можех да стоя на масата и да хрупам ябълки. Обаче утре ще съм си на вода, а в понеделник - на плодове.

# 40
  • Мнения: 1 234
Аз пък ще направя двудневка, защото днес имахме гости и не можех да стоя на масата и да хрупам ябълки. Обаче утре ще съм си на вода, а в понеделник - на плодове.
И аз мисля да го направя тоя път така Peace Напоследък не ми постигат силиците...излагам се направо Embarassed

# 41
  • Мнения: 564
Тези дни понамалих храната, чакам с нетърпение утре  Party Crazy За 24 часа - вода и фреш и смятам да си вкарам айранче  Rolling Eyes, но него само при наличието на голям зор  Rolling Eyes
В понеделник мисля да съм на плодчета, поне до вечерта, после не отговарям сама за себе си  Embarassed

Хайде успех на всички  Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 12
запис и аз  Grinning

# 43
  • Мнения: 78
и аз се записвам за днеска и туко що се връщам от сутрешния крос добре че реших да вляза да видя кога е пълнолунието Whistling кантара е под карантина Joy  Успех на всички и за новата година ви пожелавам много минуси  bouquet

# 44
  • Мнения: 3 453
  Запис и от мен Peace

# 45
  • София
  • Мнения: 5 606
вайлет, какво е "помело"?  Hug

Браво на стартиралите  Hug
Аз засега съм на малко помело и половин ябълка  Wink
Утре ще е зора  Laughing
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D0%BE
http://video.google.com/videosearch?hl=bg&q=%D0%BF%D0%BE%D0% … m=4&ct=title#

Много вкусен плод според мен, цитрусов, нещо средно между портокал и грейпфрут. Почти навсякъде го продават, ако обичаш такъв вкус ще ти хареса.

# 46
  • Мнения: 657
И аз днес съм с вас, след това мисля да стартирам японското чудо!
Успешен и диетичен ден на всички!

# 47
  • София
  • Мнения: 6 260
tzvety26, мерси за разяснението!  Hug Аз съм го чувала и яла като меден грейпфрут.  Peace

# 48
  • Мнения: 70
Кажете ми, че мога да пия кафе по време на тази диета  Sad Защото вече я скопосах тази работа. И другото ми питане - ако спазвам всички фази, колко време мога да правя лунната?

# 49
  • Мнения: 1 380
Кажете ми, че мога да пия кафе по време на тази диета
След приключване на фазите можеш да пиеш кафе.Пий чай вместо кафе.

# 50
  • Мнения: 3 453
Кажете ми, че мога да пия кафе по време на тази диета
След приключване на фазите можеш да пиеш кафе.Пий чай вместо кафе.

   Аз си пия..на целия глад и без кафе..Как пък не! Joy

# 51
  • Мнения: 564
Кажете ми, че мога да пия кафе по време на тази диета
След приключване на фазите можеш да пиеш кафе.Пий чай вместо кафе.

   Аз си пия..на целия глад и без кафе..Как пък не! Joy

И аз пия кафе когато лунувам, то иначе е нечовешко за кафеманите, като мен WinkWinkWink
И цигарки мушвам, гледам по-малко, но попушвам...   Mr. Green
Сега пия айран, голям глад ме обзе след фрешовете  Rolling Eyes Но нали е течност..надявам се да има ефект..

Успех на всички   bouquet

# 52
  • Мнения: 1 234
Как сте момичета, държите ли фронта? Wink Аз се държа, на един фреш и вода, засега. Дори и кафе няма да пия днес, отдавна не съм я карала стриктно, и мисля че е време. Успех на всички  Hug

# 53
  • Мнения: 1 380
Oт вчера лунувам и днес се премирих -500гр. Peace
Днес съм на 2 фреша и вода.
Да ви кажа, ако гладувате 3 дни е някак по-лесно. Peace
Аз винаги лунувам по  24  часа, обаче тази седмица реших 3 дни, и сега ми е много лесно.Въобще не ми е гладно.
Сега и мъжо съм го подхванала да лунува. Crazy
Горкият е толкова гладен, че само за свински пържоли ми говори..... Mr. Green
Увил се е с едно одеяло и лежи, и ми вика:Умирам, давай нещо за ядене.....
А не,само за детето готвя супа....ние ще сме на чайчета и фрешове...... Peace Peace Peace
Довечера ще е най-трудно и за мен......
Снощи хапнах малко печени картофи, но днес няма да докосна храна.... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 54
  • Мнения: 242
вчера се снравих доста добре,само вечерта хапнах едно малко печено картофче,за да видя какво давам на дребосъка. днес до момента съм на малко кафе, два разтворими аспирина  Laughing и сега на чай без захар или мед.дано устискам-нещо не ми е гладно,ще видим
успех на всички

# 55
  • София
  • Мнения: 6 260
мама на Викито, явно имаш здрав стомах.  Peace Никакъв аспирин не се пие на гладно (по принцип някои бодибилдъри пият сутрин аспирин на гладно, за да си засилят метаболизма, но явно и на тях стомасите са им здрави, на мене хич не ми понася  Joy ).

# 56
  • Мнения: 564
Да се оплача, изядох цели 2 банана  Embarassed Embarassed Embarassed
Дано оплакването ми ви мотивира..а не обратното...Нищо де, поне е плод.......  Mr. Green
Дано спра до тук с изкушенията....
УСПЕХ на вас  Hug

# 57
  • Видин
  • Мнения: 168
Аз съм на чай и вода днес,доволна съм от себе си.Миналия месец изкарах новолуние,пълнолуние и за един портокал не устисках една от четвъртите.
То след това ядене по празниците,хем не прекалявах съм качила 2 кг Embarassed

# 58
  • Мнения: 352
Аз съм на едно кафе,2 чая и литър вода...ама мушнах и 4 мандарини  Embarassed

# 59
  • Мнения: 78
Здравейте момичета Hug как сте държители се Whistling аз съм само на вода днеска и не ми е гладно вече мина ми Joy Стискам палци на всичките д  bouquetа пропуснете вечерята без да се изкошаваме

# 60
  • Мнения: 1 258
Държа се ама ми е доста трудно!баща ми сготвил  мръвки......започвам да се сърдя.Че и сладолед взел .... Crossing Arms

# 61
  • Мнения: 1 380
Фетица и аз хапнах един банан. Peace
Пак си в играта, споко....нали е плод....все едно е дали ще го смелиш с миксера или със зъбите си.... Peace
Алма никакви мръвки....още повече с лук.... Peace

# 62
  • Мнения: 473
Здравейте, аз все още удържам фронта на вода, чай и сокове. Като не мисля за ядене ми е по лесно и като че ли не чувствам глад, но почна ли да си представям как утре ще хапна ми става много гладно. Хайде успех на всички  Peace
Днес и ние бяхме на гости на свекърите и бяха опекли мръвчици и имаше и сърмички, но устисках само душих като гладно куче  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 2 274
Аз вчера до 3 следобяд удържах фронта, ноо после ми прилоша и хапнах един сандвич, а после и супичка за вечеря  Rolling Eyes. Днес обаче съм твърда - само вода и чай без мед. До сега ми беше лесно, обаче сега свеки сложи масата ииииииииии..., затворих се в спалнята, за да не ги чувам и да не ми мирише  Confused! Мисля да си легна по-рано, че да не мисля за ядене, а утре дано издържа само на салатка зеле и моркови и плодове. За сега съм -500 гр. Направо е нщо в сравнение с предното пълнолуние  Rolling Eyes.
Успех   bouquet!

# 64
  • Мнения: 1 380
benighted да свалила си 500 грама, защото на пълнолуние се сваля най-много. Peace
***Cvete*** Peace

# 65
  • Мнения: 1 854
Браво, момичета Hug
Вьзхищавам се на тези, които са изтьрпяли изкушението пред гости и трапеза  bouquet
И аз още се дьржа, мн.ме заболя главата следобеда, дори поврьщах от напрежението Cry.Сега сьм добре, пия чай.
Вижда му се края........

# 66
  • Мнения: 242
Цитат
мама на Викито, явно имаш здрав стомах.  Peace Никакъв аспирин не се пие на гладно (по принцип някои бодибилдъри пият сутрин аспирин на гладно, за да си засилят метаболизма, но явно и на тях стомасите са им здрави, на мене хич не ми понася  35 ).
аз разтворим на байер-той не дразни.
за сега издържам,хапнах одеве две-три парченца ябълка, ама е плод. на всичкото отгоре днес съм и с МЦ  Sick , аз се чудех защо вчера имах такъв вълчи глад, но това значи че утре ще има мижав резултат  Confused. ще видим, хайде че не остана и аз мисля слес малко да лягам,за да не се изкушавам  Peace

# 67
  • Мнения: 1 258

Алма никакви мръвки....още повече с лук.... Peace

ооо,неее,аз лук не ям!А така съм гладна ....мога ли да ям пчена тиква без захар? newsm78

# 68
  • Мнения: 1 234
Добро утро, с едно бързо отчетче - минус 1,400 кг  Laughing Издържах на фрешове и вода. Днес мисля да я карам на плодчета, дано успея де  Wink

# 69
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Привет, справихме се отново  Hug

# 70
  • Мнения: 6
Аз отчет не давам. Просто без коментар. Толкова го чаках това пълнолуние, а накрая  #Cussing out  #Crazy
Като чета май само аз не съм издържала.
БРАВО НА УСПЕЛИТЕ!!!  Hug

# 71
  • Мнения: 473
Добро утро  Hug
Издържах даже още не съм яла и не съм гладна, ще се пробвам днес да съм на плодове и салатка но ще видим. След глад и секс  Mr. Green съм минус о/о 500гр. пак е по добре от предния път. Уж гладувах а бях +1кг.  newsm78
Лек ден момичета

# 72
  • Мнения: 1 142
ГОРДО ДА СЕ ПОХВАЛЯ,ЧЕ ИЗДЪРЖАХ.ОТДАВНА НЕ МИ СЕ БЕШЕ СЛУЧВАЛО.ВЕЧЕРТА МИ КЪРКОРЕШЕ КОРЕМЧЕТО,НО АЗ ИНАТ.ЩЕ СЕ МЕРЯ ПОСЛЕ,ВАЖНОТО Е ЧЕ НАЙ-НАКРАЯ ИЗДЪРЖАХ.

# 73
  • Мнения: 2 199
Аз се канех и в събота да се включа но вечерта малко прекалих...
Та за 1 ден лунуване съм -1.2  Party
До скоро...  bouquet

# 74
  • Мнения: 2 502
Аз отчет не давам. Просто без коментар. Толкова го чаках това пълнолуние, а накрая  #Cussing out  #Crazy
Като чета май само аз не съм издържала.
БРАВО НА УСПЕЛИТЕ!!!  Hug
пу и аз ,ние от Видин нещооо май ,а ?

# 75
  • Мнения: 1 380
martin4e, радос,***Cvete*** ,mimi72 ,Суха Мащерка -БРАВО НА ВАС МОМИЧЕТА.Само така!!!
petinka_vd ,lorys не се отказвайте.Важното е, че сте имали желание.Следващият път ще стане. Peace
Аз още не съм се теглила.Детето спи, а кантара е в стаята.
Цял ден на фреш и 2 банана.Голям глад ме гонеше....единственото прегрешение бяха няколко бонбона Линд, късно вечерта.
Дано не съм прегрешила много. Mr. Green
Прилоша ми от глад. smile3514
Обаче браво на мъжо.  smile3501Само със слънчоглед прегреши.Иначе железен....и днес също ще сме на плодове и фрешове.....а му е първо лунуване.Зарибих го аз.... Mr. Green
Ох вижда му се края.... newsm74

Последна редакция: пн, 12 яну 2009, 10:56 от sladkish4e

# 76
  • Мнения: 242
и аз издържах, но с МЦто и съм едва -0,500кг, ама пак де, а и за сега съм само на кафе, може пък и да успея и днес!

# 77
  • Мнения: 1 380
мама на Викито най-добре е да се измериш пак след като ти мине цикъла.Тогава кантарчето може и да по-благосклонно към теб. Peace
Обаче пък 500 грама, въобще не са малко.Браво и на теб. newsm10
И аз когато съм в МЦ съм по-тежка.Задържам течности.

# 78
  • Мнения: 2 502
И аз когато съм в МЦ съм по-тежка.Задържам течности.
ето този отговор търсех ,вече имам  извинение  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 1 380
И аз когато съм в МЦ съм по-тежка.Задържам течности.
ето този отговор търсех ,вече имам  извинение  Mr. Green
newsm47

# 80
  • Мнения: 2 274
Аз имах предвид, че тези -500 са нищо спрямо предното пълнолуние. Тогава мисля, че бях -1, 2 кг. Това обаче си е за снощи. Тази сутрин се събудих по тъмно и не можех да заспя. Станах от леглото и за малко да припадна.Оказа се, че съм се обезводнила. До сега не ми се беше случвало, но аз вчера за разлика от предишните лунувания пих много малко течности и предполагам за това се получи така. Днес съм на лека храна и за сега съм -1,2 кг   Mr. Green!
Успех на всички, които продължават да се борят с глада и днес   bouquet!

# 81
  • Мнения: 1 258
И аз издържах!Сега чакаме следващото гладуване  Mr. Green и съм - 0.500кг.Резил.....

# 82
  • Мнения: 1 380
И аз издържах!Сега чакаме следващото гладуване  Mr. Green и съм - 0.500кг.Резил.....
Не е резил.Много добре. Peace

# 83
  • Мнения: 1 258
Да си призная очаквах повече .поне кило  Blush

# 84
  • Мнения: 1 380
Да си призная очаквах повече .поне кило  Blush
Следващият път...
Само на фреш и вода ли беше?

# 85
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз пък отслабнах само 300гр,много се дразня... Confused
Днес ще съм само на сурови зеленчуци,да видим утре.
И е винаги така на пълнолуние ooooh!,докато при новолуние винаги съм -1 кг... Confused

# 86
  • Мнения: 1 258

Следващият път...
Само на фреш и вода ли беше?

Не и на чай.може би това ми беше грешката...че чая беше с мед.... Thinking

# 87
  • Мнения: 1 380

Следващият път...
Само на фреш и вода ли беше?

Не и на чай.може би това ми беше грешката...че чая беше с мед.... Thinking
Едва ли е от меда...
Аз и банани ядох и бонбони преди да легна, но съм -1 кг....
Явно на всеки различно му действа луната.
Исайкова пък на новолуние сваля най-много.....аз тогава 200-500грама....

# 88
  • Мнения: 564
Здравейте!!!
Такааа, аз издържах до 22.30 ( пих и айранче литър и половина )!!! После пих бира и ядох салата  Blush Blush Blush И въпреки това съм - кило, кило и половина  Party Party Party При мен лунуването действа много добре ( стига да съм стриктна ), защото каквото пийна или хапна го "изкарвам" в двойно количество  Crazy Mr. Green Това май значи, че съм пълна с токсини  ooooh!
Браво на издържалите   bouquet  bouquet  bouquet
На хапналите бонбонки Линт също браво  Hug  bouquet
Нямам търпение да дойде следващата фаза  Party
Хайде лека и до скоро   bouquet

# 89
  • Мнения: 1 380

На хапналите бонбонки Линт също браво  Hug  bouquet

Aх ти.... Heart Eyes
Като ще се умира поне да Апна някое бонбонче....

# 90
  • Мнения: 564

На хапналите бонбонки Линт също браво  Hug  bouquet

Aх ти.... Heart Eyes
Като ще се умира поне да Апна някое бонбонче....

 Laughing Laughing Laughing

# 91
  • Мнения: 1 142
Здравейте,момичета.
Дали е свързано с това,че успях да издържа 24ч.на пълнолуние не знам,но имам -2кг.Покрай празниците бях 57,сега ги свалих ненужните килца.Чакам следващо лунуване.

# 92
# 93
  • Мнения: 1 380
Спящата красавица много интересно инфо си пуснала. Hug

# 94
  • Банкя
  • Мнения: 823
Заповядайте в новата тема! Hug

# 95
  • Мнения: 7
Az tozi put maj ja propusnah fazata za dieta  Sad, no nishto, sledvashtija put. Eto vi sait za lunnite fazi:
http://zdrave.topnewsbg.com/

Общи условия

Активация на акаунт