"Стига с тоя интернет, ами иди завърти една баница!"

  • 3 728
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 394
човъркам в нета, когато имам време (тоест всичко е свършено) или мъжа гледа новини. Аз не си падам по тях.

# 31
  • Мнения: 1 554
мен май ще ме изселят скоро,по цял ден седя пред компа,малкия е самостоятелен,мъжо кръстосал ръцете пред тв-то Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 425
... една Ебаница (електронна баница, вие какво си помислихте)  Twisted Evil

# 33
  • Мнения: 1 554
... една Ебаница (електронна баница, вие какво си помислихте)  Twisted Evil


Ебаницата,при нас не отсъства Whistling

# 34
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Като си легнат всички ...да иначе все има нещо да се прави .Нито той нито аз сме в нета докато вечеряме или просто вечерта си ни е за нас. Знае че сега съм в бг.мама . Той или спи или на лап топчето е в п ...ото.

# 35
  • Мнения: 241
то моят мъж самият си виси по час два в онлайн игри и форуми на ден
така че няма проблем

# 36
  • Мнения: 1 559
Не,не ми се е случвало да ми правят забележки...а ако някой ми направи ша яде пердах със сигурност #Cussing out.Но и аз вися тук предимно сутрин,като си пия кафето,понякога наобед,когато децата спят...и мн рядко вечер....Или набързо,ако е пуснат компа Mr. Green...просто ей така по навик отварям форума. Joy

# 37
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Ако ще правиш баница да дойдем пък. newsm62 newsm62

Не се трови за такива дреболии. На мен не ми се сърдят много, но си го намерих - от дълго седене пред компютъра се  схвана кръста ми и сега едвам мърдам newsm62

# 38
  • Мнения: 14 654
В интернет се намират прекрасни рецепти за баница - даже в този сайт, ще дам линк ако трябва  Mr. Green Да не говорим за безплатните самоучители и ресурси, които човек може ползва при работата си.
Доналд Тръмп, за болките в кръста прави упражненията на Норбеков - много са лесни и имат чуден ефект - от опит го казвам.

# 39
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236

Доналд Тръмп, за болките в кръста прави упражненията на Норбеков - много са лесни и имат чуден ефект - от опит го казвам.

Благодаря за вниманието. Норбеков ми е любим автор, ама да можеше и да ме срита да правя упражненията му  newsm62
Болежката ми май е невралгична  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 200
Ами редуваме се двамата така, че няма проблем .

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Да ми кажат " Хайде да врътнем една баница, но аз ще оперирам с точилката" , по ще се навия  Laughing, но такива самосиндикални изпълнения не са ми по вкуса. И двамата сме сраснали с интернет и няма начин някой да се засегне от повечето присъствие на другия в мрежата. Друг е въпроса, че аз си позволявам форуми и чатове след като приспя мъжете и поразтребя. Рядко в останалото време, а мъжът ми има възможност и докато е на работа.

# 42
  • Мнения: 2 898
Хей, вие да не сте чули майка ми   #2gunfire ?!

Общи условия

Активация на акаунт