София-ж.к.Хаджи Димитър,Стефан Караджа,Суха река и ДРУГИ :)

  • 29 500
  • 318
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 6 300
Зависи какво ти трябва от магазина-с/у нас има борса за кучешки и котешки храни и аксесоари.Продават и на дребно.
Морско свинче ми трябва. Simple Smile След доста мислене решихме все пак да купим за Емко за РД така мечтаното от него мишле, пък дано не го уморят.

# 241
  • Мнения: 897
Зависи какво ти трябва от магазина-с/у нас има борса за кучешки и котешки храни и аксесоари.Продават и на дребно.
Морско свинче ми трябва. Simple Smile След доста мислене решихме все пак да купим за Емко за РД така мечтаното от него мишле, пък дано не го уморят.
Морските свинчета се плодят доста... Няма ли откъде да питаш някой. Имах една съкварталка, която все подаряваше ...и никой не искаше. Искаш ли да питам като я видя? Дали има от някъде да ми дадат. aleksa_sm, днес да си била на Герена? С още една майка със синя количка на Кангароо от триколките. Онзи ден ти гледах снимките- много е готин малкия. Та чудих се дали си ти...  Rolling Eyes Ама аз много рядко придобивам смелост да кажа "Тиии не си ли от бг-мамма? " Laughing

# 242
  • София
  • Мнения: 6 300
Имах една съкварталка, която все подаряваше ...и никой не искаше. Искаш ли да питам като я видя?
Ако е удобно питай.  bouquet

# 243
  • София
  • Мнения: 218

 aleksa_sm, днес да си била на Герена? С още една майка със синя количка на Кангароо от триколките. Онзи ден ти гледах снимките- много е готин малкия. Та чудих се дали си ти...  Rolling Eyes Ама аз много рядко придобивам смелост да кажа "Тиии не си ли от бг-мамма? " Laughing


Аз съм, аз съм, с червената количка!!! Засекли ли сме се с теб?

# 244
  • Мнения: 897
Мдаа!Др. път ще ти се обадя. Wink

# 245
  • София
  • Мнения: 11 127
Да кажа за морските свинчета, ние подарихме на синчето миналата година. Взех го от един зоо магазин на пазара Ситняково, близо ми е до офиса... Определено свинчето е по добрия избор от хамстер, свинчовците са по дълголетни и повече се опитомяват. Освен това не са агресивни и никога не хапят(дори при издевателства)  Laughing. И един съвет, не взимайте от рошавия вид, защото козината се оплита с талаш.  Wink

# 246
  • София
  • Мнения: 6 300
Да кажа за морските свинчета, ние подарихме на синчето миналата година. Взех го от един зоо магазин на пазара Ситняково, близо ми е до офиса... Определено свинчето е по добрия избор от хамстер, свинчовците са по дълголетни и повече се опитомяват. Освен това не са агресивни и никога не хапят(дори при издевателства)  Laughing. И един съвет, не взимайте от рошавия вид, защото козината се оплита с талаш.  Wink
  bouquet  bouquet
Ние сме имали преди хамстери (преди да се родят децата) и много ме дразнеше това, че ти го калиш, то те хапе до кръв. Crossing Arms Laughing Затова решихме морско свинче, разбрахме, че не хапели. Ще го имам предвид за козината. Wink

# 247
  • Мнения: 897
Имах една съкварталка, която все подаряваше ...и никой не искаше. Искаш ли да питам като я видя?
Ако е удобно питай.  bouquet
ДНес стига да я видя ще я питам.

# 248
  • Мнения: 389
Може ли да се включа тук.
Имам и конкретно питане ,някой ходи ли на ясла в Шонев и какви са отзивите за там?


yaya86, аз ще ти препоръчам нашата педиатърка. Тя работи в 17-та поликлиника до театъра зад канала. Д-р караколева. Старахотна е. Бяхме в 18-та но по ред причини няма да стъпя там/ излкючвам спец. който се броят на пръсти като Йорданова....и кой друг беше?/

# 249
  • София
  • Мнения: 6 300
Ама съм заплес. ooooh! Забравих кварталните мами да почерпя. Whistling

Та заповядайте на чийзкейка ми с къпини: Grinning


Преди малко се прибрахме от ресторанта и идва сега и неговия ред. Wink

# 250
  • Мнения: 3 718
Ехаааа, изглежда невероятно  Grinning Предполагам, че това 29 са твоите години, да си жива и здрава, много да те обичат и уважават всички мъже в къщи  Hug
и давай рецептата, че ми потекоха лигите

# 251
  • Мнения: 897
Честит рожден ден Аня.  Hug
И скривай тортата, че с Шаманката ти я изядахме вече.  Laughing

# 252
  • София
  • Мнения: 6 300
Много ви благодаря! Hug Hug

и давай рецептата, че ми потекоха лигите
то остана доста от тортата Wink

ето и рецептата:


Чийзкейк "Ваня"

Продукти:
За блата:
1 опак. овесени бисквити Ревю
1 опак. обикн. бисквити (малък пакет - 120-130 гр.)
1 пак. масло (125 гр.)
3-4 с.л. мед

За крема:
600 гр. извара
500 мл. сладкарска сметана
2 п. желатин
1 бурканче конфитюр (ок. 300 гр.) за глазурата

Начин на приготвяне:
Бисквитите се смилат /натрушават/ и се смесват с разтопеното масло и мед. "Натъпкват" се на дъното на форма за торта (разкопчаваща се тава, моите е от по-големите) и се слага в хладилника за час-два да стегне. Желатинът се слага в 1/2 ч.ч. вода да набъбне. Сметаната се разбива и се прибавя изварата и захар на вкус. Желатинът се разтапя (лично аз го разтапям в микровълновата на 30% мощност за 1мин.) и се добавя към сместта. Всичко се излива в тортената форма и се държи 3-4 часа в хладилника да стегне (най-добре цяла нощ). След това се слага сладкото. Накрая се хапва с удоволствие.   

П.П. С това количество продукти си става направо торта, излизат 12 немалки парчета, а мисля, че при повече гости спокойно и 16 парчета мога да разрежа. Ако трябва да изглежда точно като чийзкейк (да е по-нисък) може би продуктите за бялата смес трябва да са наполовина като количество.

Това си е моя рецепта, след като изпробвах различни рецепти за чийзкейк стигнах до тази. Flutter Даже преди време я бях пускала в готварския, но беше отдавна.


# 253
  • София
  • Мнения: 11 127
ЧРД и от мен с малко закъснение.   bouquet
Бъди жива, здрава и много обичана !

Страхотен чийзкейк.  Grinning

# 254
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 758
Ама съм заплес. ooooh! Забравих кварталните мами да почерпя. Whistling

Та заповядайте на чийзкейка ми с къпини: Grinning


Преди малко се прибрахме от ресторанта и идва сега и неговия ред. Wink

Майсторка си ти!
Браво, мила! Перфектно "изделие"   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт