Какви бисквитки давате на бебишорите?

  • 5 632
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 669
Самостоятелно гризкаме Плазмон, Закуска отскоро с кисело мляко.

# 31
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
От 6 месец давам Plazmon , скоро купих Чичи бебе и бисквити Закуска

# 32
  • Мнения: 4 335
В сьщност на кутията на вьпросните бисквити пише Plasmon,а не Plazmon Wink
Тьй,че понякога много ма кефят тез Shocked Shocked Shocked

# 33
  • Мнения: 50
Закуска и обикновени бисквити.

# 34
  • Мнения: 405
 Обикновени на "Нестле"...защото сме с ялергия.

# 35
  • Мнения: 1 372

ето тези!
Стават за хрупкане, за хранене и за шишето ако давате с мляко. Вкусни са!
А иначе по отношение на Е-тата, пишат само задъжлителните, а колко има които не са вписани.......

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 834
От преди месец започнах да му давам Чичибебе-много му харесват.

# 37
  • Мнения: 200
Плазмон , Закуска и каквито други хвана от щанда

# 38
  • Мнения: 14 490
дъщеря ми е на 8 месеца и не давам бисквити. не смятам, че на дете под 1 година следва да се дават бисквити

# 39
  • Мнения: 3 157
дъщеря ми е на 8 месеца и не давам бисквити. не смятам, че на дете под 1 година следва да се дават бисквити



Защо?Как могат да му навредят?
Според мен не е хубаво да се дават тия,които са с яйца,но за другите какъв е проблема?

# 40
  • София
  • Мнения: 1 735
Давам понякога Закуска с кис. мл.,че имаче не иска млякото,пък е и много слабичка.Иначе в АМ вечер  слагам Плазмон 1-2 бисквитки.Имам 2 въпросчета:Вие по колко Плазмон бисквитки слагате в АМ и тези Чичибебе,кой и къде ги произвеждат?А на Хип бисквитките са ми ужасно сладки.Относно Е-тата,то в кое ги няма?!Като се замисля и в сиренето за попарата и в кашкавала и  ooooh!.

# 41
  • Мнения: 14 490
дъщеря ми е на 8 месеца и не давам бисквити. не смятам, че на дете под 1 година следва да се дават бисквити


Защо?Как могат да му навредят?
Според мен не е хубаво да се дават тия,които са с яйца,но за другите какъв е проблема?

не мисля, че съдържат нещо изключително необходимо за храненето.
освен това повечето майки дават попара, каша, кисел, че и бисквити - това са прекалено много въглехидрати в менюто на детето.
пак казвам, говоря за дете под една година

# 42
  • София
  • Мнения: 1 735
Веднъж слушах М. Малеева,че в бисквитите има някакви трансгенни мазнини,които са вредни.Лошото е, че цялата хранително-вкусова промишленост е въз основа на оцветители,Е-та,химия и ...някой път се чудя какво да давам на детето.

# 43
  • Мнения: 493
Давам бисквитките на Чичи бебе.Обожава ги.

# 44
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Най-полезни са бисквитките на мама...стига да са с хубави, чйца, прясно мляко, брашънце и т.н.........всичко останало е хранителна химия.
Давала съм и "Закуска", и обикновени на "Житен дар" и "Победа", и "Чичи бебе"....все един и същи. Sick

Общи условия

Активация на акаунт