Какви бисквитки давате на бебишорите?

  • 5 639
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 512
От около 2 седмици давам обикновени на Житен дар по 1/2 на ден да се учи да хруска, а не да се наяжда с тях,защото от опит с парче ябълка и морков сърцето ми слезе в петите.

# 46
  • София
  • Мнения: 276
Плазмон и Житен дар.

# 47
  • Мнения: 1 558
Житен дар или има едни Роден край с мляко

# 48
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Житен дар, Закуска, обикновените на Победа, има едни турски обикновени(забравих им името).....



За начало взех по една опаковка Плазмон на ХИП, после ще мина на не специални бебешки.

Плазмон не са на ХИП, а по-скоро на Чико.  Peace

# 49
  • Мнения: 3 157
как така плазмон били на чико?освен,че и двете са италиански,не знам да има има нещо общо помежду им?къде го пише това?

# 50
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
как така плазмон били на чико?освен,че и двете са италиански,не знам да има има нещо общо помежду им?къде го пише това?

Преди го бях чувала, като започна да ги има по магазините, а на опаковката им гледам, че вносител е АТЕКС ООД-внистеля на Чико. За това съм склонна да вярвам, че са на Чико, но със сигурност не са на ХИП.

# 51
  • Мнения: 15 379
как така плазмон били на чико?освен,че и двете са италиански,не знам да има има нещо общо помежду им?къде го пише това?

Преди го бях чувала, като започна да ги има по магазините, а на опаковката им гледам, че вносител е АТЕКС ООД-внистеля на Чико. За това съм склонна да вярвам, че са на Чико, но със сигурност не са на ХИП.
Чико и Плазмон са 2 отделни фирми, които нямат помежду си общо. Просто вносителят за БГ е един и същ.

# 52
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
как така плазмон били на чико?освен,че и двете са италиански,не знам да има има нещо общо помежду им?къде го пише това?

Преди го бях чувала, като започна да ги има по магазините, а на опаковката им гледам, че вносител е АТЕКС ООД-внистеля на Чико. За това съм склонна да вярвам, че са на Чико, но със сигурност не са на ХИП.
Чико и Плазмон са 2 отделни фирми, които нямат помежду си общо. Просто вносителят за БГ е един и същ.

Така ми бяха казали в един магазин, когато излезнаха на пазара(преди n-години). Възможно е. Извинявам се за обърквацията тогава.

# 53
  • Мнения: 15 379
как така плазмон били на чико?освен,че и двете са италиански,не знам да има има нещо общо помежду им?къде го пише това?

Преди го бях чувала, като започна да ги има по магазините, а на опаковката им гледам, че вносител е АТЕКС ООД-внистеля на Чико. За това съм склонна да вярвам, че са на Чико, но със сигурност не са на ХИП.
Чико и Плазмон са 2 отделни фирми, които нямат помежду си общо. Просто вносителят за БГ е един и същ.

Така ми бяха казали в един магазин, когато излезнаха на пазара(преди n-години). Възможно е. Извинявам се за обърквацията тогава.
Не е толкова важно! Hug

# 54
  • Мнения: 1 305
Плазмон и до там стигнахме не и харесват сладките неща

# 55
  • Мнения: 148
Плазмон , Закуска и каквито други хвана от щанда
[/quote
И ние сме колкото вас,ама виж бисквити още не сме и опитвали.Как и ги даваш?

# 56
  • Мнения: 175
Здравейте. Относно бисквитите Житен дар - аз съм работила в нестле и наистина има Е- та, но не знам какво толкова сеплашите от тях. Според наредбата за етикетиране на храните в България всеки производител е длъжен да обяви състава си и когато дадена суровина има съответен Е номер тя трябва да присъства с него на етикета. Две от Е-тата са амониев бикарбонат и натриев бикарбонат - това е простата сода за хляб, която използват всички в къщи. Няма как да станат бисквити или вафли без нея. А относно натриевия метабисулфит - той се използва за по-лесно омесване на тестото и се слага с технологична цел и то в минимални количества - на 100 кг. тесто е 50-60 гр. Представете си колко ще погълне детето ви с бисквитите, които консумира. Така, че по-спокойно. Преди години нямаше наредба и Е номера и нещата се изписваха с имената им и никой не се плашеше.   bouquet

# 57
  • Мнения: 1 473
Никакви.
Може да не са вредни, но и не са полезни. Щом задържат захар, значи не са за бебета.

# 58
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Бишкотите на Плазмон,обикновени"Житен дар" и на Г.Оряховица,Закуска.

# 59
  • Мнения: 405
Никакви.
Може да не са вредни, но и не са полезни. Щом задържат захар, значи не са за бебета.

  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт