Отговори
# 15
  • Мнения: 0
иф, аз съм нова!  Simple Smile
приятно ми е да се запозная с всички  Heart Eyes
почти цял ден съм в този сайт #Crazy
 Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 1 248
Хайде и аз да се разпиша в новата тема.
Деси, дано детенцето бързо да свали Т. Praynig
За горещата вода, и аз преди я обожавах, стоях по половин час в банята, докато свърши бойлера. Wink Сега обаче и да искам не мога, защото ми става лошо от горещото, та само набръжката се изкъпвам и навън. Rolling Eyes Иначе за бебчо наистина не е полезна врялата вода.

# 17
  • Мнения: 0
НЯмА ПО-УЖАСНО НЕЩО ОТ ТОВА ДА Е бОлНО ДЕТЕТО ТИ.
ДЕСИ, не се тревожи... Confused

# 18
  • Мнения: 2 374
Ама Биа такова направление ще ти трябва само ако ходиш по здравна каса при Евтимова, иначе когато не е по здравна не трябва направление.
За потребителската такса вчера такъв срам изпитах. Излязох си от кабинета и чак вкъщи се усетих че не съм платила такава. Много се притесних, защото все пак разчитам там да ми следят бременността, а те нещо се подхилкваха лекарката и сестрата и явно затова е било, но пък и нищо не са ми казали. А иначе когато вече си записана на ЖК не се плаща.
Да де аз в Токуда ще ходя при Евтимова,а мисля да си платя в Св.София,сравнително скоро ми записаха час,направо се учудих.

Преди малко ходихме до лекарката ми да и кажа,че ми е объркала направлението,чакахме 1час и половина и накрая тя ми вика "Ама то не е объркано ето къде пише номер 3",а от Токуда ми казват,че на друго място трябвало да пише,абе изобщо лудницата е пълна. ooooh!
Малката е много болна с бронхит и Т едвам диша,не ми дава да и дам сиропче,направо съм се запалила вече.
Е изказах си мъката,сега съм по-спокойна. Hug

# 19
# 20
  • Мнения: 0
днес бабин ден ли е, майчета  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 374
днес бабин ден ли е, майчета  Simple Smile
даммм. bowuu

# 22
  • Мнения: 2 180
Благодаря!   bouquet Беше много интересно, наистина. Особено това с взаимовръзката между паниката, ендорфина и болката, както и традицията със закопаване на плацентата под дърво или изсушаването й и яденето като сухар.  Shocked

# 23
  • Мнения: 1
Ехааа... августинките сме най-активни!!! Днес ми препоръчаха едно хомеопатично лекарство против гадене, казва се ИПЕКА 9СН, някоя от вас случайно пила ли го е и имате ли отзиви? Гаденето вечер идва с пълна сила, слава Богу не повръщам поне... някоя от мамите с деца има ли спомен в коя седмица се почувства ОК?

# 24
  • Мнения: 1
Някой ще ме светне ли защо не ми отчита броя на публикациите? Стои си само на 0!!  newsm78

# 25
  • Мнения: 0
Някой ще ме светне ли защо не ми отчита броя на публикациите? Стои си само на 0!!  newsm78


и при мен е така....  newsm78

# 26
  • Мнения: 304
върнах се от прегледа . С бебо всичко е наред -36 мм. в 10г.с. и 4дни. В същото време получих резултатите от Плевен за нк клетки .Ужас станали са 38% от 20% преди това . Доц Конова препоръча имуновенин . Има ли тука с такива проблеми

# 27
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
За един ден -една тема Shocked ,нямаме равни.Днес бях на първия си преглед и видях  Two HeartsТолкова се развълнувах и успокоих,че
забравих да питам докторката за фк.,но като гледам всички пият,тъка,че и аз.Има ли значение каква?
И аз искам да кача снимки от първата си бременност,но имам само такива от обикновен фотоапарат,а те май не могат да се качват в интернет.
За трети път редактирам,аз и преди забравях,но сега съм направо ужасна.За протокола-Термина ми е на 18.08.09 от Обзор съм на 28год.,втора бременност.

Последна редакция: чт, 08 яну 2009, 19:33 от tina1801

# 28
  • Мнения: 0
За един ден -една тема Shocked ,нямаме равни.Днес бях на първия си преглед и видях  Two HeartsТолкова се развълнувах и успокоих,че
забравих да питам докторката за фк.,но като гледам всички пият,тъка,че и аз.Има ли значение каква?
тина, и аз ходих скоро и аз подсетих лекарката ми за ФК
ВЗЕмИ СИ!!!  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 170
Някой ще ме светне ли защо не ми отчита броя на публикациите? Стои си само на 0!!  newsm78

Защото публикациите в този подфорум не се отчитат.

Общи условия

Активация на акаунт