Гоблени-40

  • 64 643
  • 448
  •   1
Отговори
# 120
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Иваничка честит ти пораснал юнак, много много радост да Ви носи!
Честито на мими мими и ант! Да имате поводи за много усмивки и естествено време за любимото хоби!
Да кажа от предишната тема, че се влюбих в по неизвестната версия на Старият Пловдив, ама и аз съм един кит-прасе.
Билкова, нямам схемата, но ще поработя по въпроса.
Този твоя елф много ми радва окото, но аз искам да ушия онзи с ледунката, за съжаление, не съм виждала негова читава схема.
Няма да пускам емотикони, че преди малко ми гръмна лаптопа след тях.
Миленаааа да спомена, че много много те обичам! тук трябва да има цветя, утре ще ти ги пратя от големия комп на лични.

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 414
ЧРД, момичета!!!
Здраве, щастие и много любов!!!!


# 122
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 177
за рожденичките - с лИбоФ



за всички останали - по едно сутрешно кафенце



китчеееее - ГУШ я погледни
тук

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 08:30 от Goody

# 123
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
НИмогЪм да гледам, иска парола, а и съм хоризонтирана даним давном. Simple Smile
Маняна

# 124
  • Мнения: 45
Честит рожден ден,момичета!  bouquetМного здраве,щастие и късмет! newsm51

# 125
  • Мнения: 328
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,РАБОТЛИВКИ!!!!
Освен ЗДРАВЕ,ЛЮБОВ и УСПЕХИ ви пожелавам още няколко РЪЦЕ ,за да ушиете всичко,което си харесвате! newsm51

# 126
  • Мнения: 634
Разрових се, ето ги събирачките на класове  Hug

http://picasaweb.google.com/rokoboko1/Bg#

не шия много тия дни, пък и без това по цял ден съм на компютъра, поне с нещо да бъда полезна и аз  Blush
unchita,златна си  Heart Eyes  bouquet-направо се бях отчаяла!!!Момичета,прекрасни сте-винаги когато съм имала нужда от помощ -съм я намирала -тук във Форума  Hug.Радвам се ,че ви има-продължавайте да сте все така всеотдайни   bouquet  bouquet  bouquet

# 127
  • Мнения: 3 622
Честит Рожден Ден момичета  newsm59

Дуданка много красиво е станало Арабското момиче. А ти ли си го комплектовала, че фона не е като на оригиналните Ланарте  Thinking И аз съм го шила, но при мен фона не се шиеше http://www.lamur.snimka.bg/album.php?album_id=164734&pid=3754354

raya_usa да на религиозна тематика. Всичките които си ушила са много красиви. Просто ми направи впечатление че са на една тематика.

# 128
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Tasha,   "Арабското момиче" беше готова комплектовка на някаква пловдивска фирма "Алта вист" или нещо подобно. Конците са ДМЦ и като цяла съм много доволна от комплектовката. Този го ших за подарък на кумовете ми. За рожденния си ден съм си поръчала оригинала на Ланарте.

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 11:10 от Дуданка

# 129
  • Мнения: 220
Здравейте момичета.Отдавна ви чета и се възхищавам на всичко,което правите и инкогнито си открадвам по някоя идейка и схемичка от вас.Та сега вече трябва да се представя ,защото мисля да шия бебето на черна панама,но се сещам ,че коментирахте за цветовете ,че са объркани.И ако може някоя от вас да ми даде верния ключ.Благодаря ви предварително.

# 130
  • Мнения: 720
Bilkova , намерих още схемички  за баня - в сайта на irein1988  Heart Eyes Heart Eyes
http://irein1988.multiply.com/photos/album/255/255#

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 12:32 от Мимито & Светла

# 131
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Здравейте момичета.Отдавна ви чета и се възхищавам на всичко,което правите и инкогнито си открадвам по някоя идейка и схемичка от вас.Та сега вече трябва да се представя ,защото мисля да шия бебето на черна панама,но се сещам ,че коментирахте за цветовете ,че са объркани.И ако може някоя от вас да ми даде верния ключ.Благодаря ви предварително.

Ключът по принцип е един и в него са объркани комбинираните цветове или така наречените мартенички, просто са им разменени цветовете. Трябва да знаеш, че звездичкото отговаря на светлата комбинация, а символът М, отговаря на тъмната. Това е грешката и като си ги размениш и се получава правилният резултат. Успех!

# 132
  • Мнения: 220
Благодаря много Марулка.И аз съм една пишман гобленарка-само ровя в нета ,свалям схеми и през нощта успявам да нашия по нещо.Сега почнах да шия Холандската воденица(подариха ми я за именния ден) ,но направо се чудя кога ще го завърша.Имам и няколко нашити гобленчета ама в сравнение с това, което шиете и показвате вие аз съм само аматьорка.Прекланям се пред всичко ,което творите. newsm51

# 133
  • Бургас
  • Мнения: 610
Честит рожден ден момичета, пожелавам ви много здраве и късмет, както и много свободно време за любимото хоби!




# 134
  • Мнения: 634
Момичета ,изтеглих си схемата на този гоблен ,но  нещо не ми става ясно как точно се бродира  Embarassed ooooh!-какво означава 2/1,2/6 ....     http://cheta.mylivepage.com/image/322/13696_Lanarte-35020

Общи условия

Активация на акаунт