Гоблени-40

  • 64 619
  • 448
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 633
Зравейте момичета,извинете ме че нахълтвам така .. Rolling Eyes,но имам въпрос -кой е този гоблен от линка и къде мога да открия схема за него  Praynig.Другия ми въпрос е по-скоро апел за помощ.Преди години преснимах от една позната от сп.Галерия бродерия гоблена"Събирачки на класове ",изобразява три жени на нивата-и наскоро като се заех по-сериозно с него се оказва,че при 2 от схемите ми липсват квадратчета Sick.Така си е било и в списанието ,м/у квадрат 140 и 150 ми липсва цяла редичка с квадратчета  Sad...и най-лошото е ,че го забелязах когато приключих със средните две схеми и се получи несъответствие при фигурите.. Cry.Ако някой има читава схема-моля да ми пише ,че се чудя какво да го правя  ooooh!

# 61
  • София
  • Мнения: 9 850
sissak  даам отдавна те дебна да покажеш до каде си стигнала със Тосканийския гоблен..май май  newsm78 бавно става...
Лейди смърт (като го пиша ника тръпки ме побиват) забравих да те питам на коя фирма са розите?
 На Дирони, също гоблена и е много красив
Билкова и според мен панамата няма лице и опаци, но нека и други по опитни да кажат!
Може и само Лейди да пишеш, ама туко виж се объркаме с другата Лейди  Mr. Green
Розите са на Милена стил, с конци Ариадна. С ДМЦ повече ми харесват, но каквото са ми подарили, такова съм шила... А и той моя милия откъде да знае, че има различни марки конци (това беше така, докато не се заех да му обясня едно хубаво, сега може да цитира насън  Mr. Green )
Ох, момичета, много ми се шие нещо на Дименшънс... Какво става с поръчката, някой знае ли? Аз може скоро да си поръчам гоблена на InDreams, ама чакам първо да си взема другия...
А, да питам - орхидеите на Ланарте на каква панама се шият? И двата вида (с по 2 и 3 цветчета).

# 62
  • Мнения: 2 924
Хипатия извинявай за тъпия въпрос ама ако шиеш полукръс4ета как правиш тези контури на гоблена които има
контурите се правят така


Полукръстчетата не пречат изобщо:)

# 63
  • Мнения: 161
Хайде и аз да се запиша в новата темичка! Пак много невероятно хубави неща сте показали, но нямам време да ви изброя сега всичките  Embarassed  Поздравления за всички показани красоти  smile3501 smile3501 smile3501
Да покажа и аз до къде съм стигнала с моята снежна гора... Направо съм затънала в дълбокия сняг.....синьо, синьо... няма свършване...  Crazy Нямам търпение да стигна до еленчетата  Wink



Хипатия - много благодаря за схемичките  Hug

Ina221 - тази жена, която е ушила това за 6 дни наистина трябва да има поне още един чифт ръце  #Crazy

# 64
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
silvanapei ,
сто схемата на бистрото от линка..
http://dump.ru/file/1364588



Lady Death ,
орхидейте Ланартеви,се шият на тяхна си тонирана панама.
аз лично едните ги ших на лен през дупка на кръстче..

Много Убавини показвате,бравос.
Айде със здраве.. Wink

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 18:22 от (x)ketri

# 65
  • Мнения: 86
много Убавини, наистина  Hug, аз влязох да се порадвам, нямам нищо за показване от вчера до днес, като напредна тогава, айде, до утре (не че пак няма да поглеждам, де) 55

# 66
  • Мнения: 633
x)ketri,аз имах предвид този гоблен с маргаритките           http://radikal.ru/F/i019.radikal.ru/0901/d1/c8027a5ca431.jpg.html.....извинете ,че не се изразих правилно  Embarassed Rolling Eyes

# 67
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Еее, то на линка верно ,че има и други ,
но понеже точно този се обсъждаше ,/че е ушито за 6 дни/та реших ,че за него говориш.
Нищо ,де,здраве да е.. Wink

# 68
  • Мнения: 1 173
silvanapei имам ги тези схеми от списанието , ако някой тук не ти предложи цялата схема , пиши на лични кое точно ти липсва - ще ти го сканирам и пратя на имейла.
 
Ех момичета , повечето от вас тук умора нямате. Това ми напомня за времето ( преди около 6г.) когато аз шиех  така. Сега пак хванах иглата , но е трудно между две хобита ( шиенето и декориране на торти). Страхотни неща показвате.   bouquet
неличка а на този гоблен от къде мога да намеря схемата?

# 69
  • Мнения: 617
Писе схемата на гобленчето на сина ми я бях направила сама, но после тарзанка ми предложи да ми помогне и да ми направи схема защото вече беше шила гоблен по снимка и беше по наясно от мен как да го направи. Така сега майка ми шие гоблена по схема на тарзанка  Heart Eyes.
silvanapei скоро някой ги пускаше тези схеми. Дано да се включи и да ти помогне.
 

# 70
  • Мнения: 59
Raya_usa този гоблен е готова комплектовка на Милена стил http://www.milenastyle.com/catalog/catalog/product_info.php/products_id/1626 . Но както разбрах тук във форума тя обича да си покрадва предполагам че                                                 
и този гоблен не е неин дизайн. Ще се поровя в нета. Схемата по която аз ших драсках с химикал Embarassedвече не правя така от както съм във форума преснимам и тогава шия да мога ако някой ми поиска да му я пратя.
Хипатия мила  bouquet ти си безценен извор на информация виждала ли си това гобленче - Слънчевия залив който съм показала интересно ми е на кой е оригинала не вярвам да е на Милена стил. Аз преди да ви открия бях в информационно затъмнение мислех че има само гоблените на милена стил Embarassed Embarassed Embarassed, но вече съм в час. Всъщност нямам нищо против тази фирма.
Аз бързах да се похваля с гоблена и дано сестра ми не е влизала във форума, че утре сме на РД и може да си види подаръка предварително Shockedголяма съм шматка Joy hahaha

# 71
  • Мнения: 633
silvanapei имам ги тези схеми от списанието , ако някой тук не ти предложи цялата схема , пиши на лични кое точно ти липсва - ще ти го сканирам и пратя на имейла.
 
Ех момичета , повечето от вас тук умора нямате. Това ми напомня за времето ( преди около 6г.) когато аз шиех  така. Сега пак хванах иглата , но е трудно между две хобита ( шиенето и декориране на торти). Страхотни неща показвате.   bouquet
неличка а на този гоблен от къде мога да намеря схемата?
по принцип схемите в списанието бяха разделени на 6 части-трябват ми долните 2 части /основата на гоблене/.Но пак казвам в самото списание бяха сгрешени -вие от къде ги имате и проверявани ли са? ooooh!И-мейла ми е silvanapei@abv.bg-много моля ако не те затруднявам да ми ги пуснеш,защото го гледам и му се чудя и се ядосвам  Confused

# 72
  • Мнения: 65

Другия ми въпрос е по-скоро апел за помощ.Преди години преснимах от една позната от сп.Галерия бродерия гоблена"Събирачки на класове ",изобразява три жени на нивата-и наскоро като се заех по-сериозно с него се оказва,че при 2 от схемите ми липсват квадратчета Sick.Така си е било и в списанието ,м/у квадрат 140 и 150 ми липсва цяла редичка с квадратчета  Sad...и най-лошото е ,че го забелязах когато приключих със средните две схеми и се получи несъответствие при фигурите.. Cry.Ако някой има читава схема-моля да ми пише ,че се чудя какво да го правя  ooooh!
[/quote]
silvanapei, я пробвай от тук  newsm78
http://tazz.mylivepage.com/files/sab...%20klasove.rar

# 73
  • Мнения: 65
Цитат на: silvanapei
[/quote
Зравейте момичета,извинете ме че нахълтвам така .. Rolling Eyes,но имам въпрос -кой е този гоблен от линка и къде мога да открия схема за него  Praynig.Другия ми въпрос е по-скоро апел за помощ.Преди години преснимах от една позната от сп.Галерия бродерия гоблена"Събирачки на класове ",изобразява три жени на нивата-и наскоро като се заех по-сериозно с него се оказва,че при 2 от схемите ми липсват квадратчета Sick.Така си е било и в списанието ,м/у квадрат 140 и 150 ми липсва цяла редичка с квадратчета  Sad...и най-лошото е ,че го забелязах когато приключих със средните две схеми и се получи несъответствие при фигурите.. Cry.Ако някой има читава схема-моля да ми пише ,че се чудя какво да го правя  ooooh!
silvanapei, я пробвай от тук 
http://tazz.mylivepage.com/files/sab...%20klasove.rar
Момичета, съжалявам че се дублирам, но се обърках и после не успях да го изтрия  Thinking

# 74
  • София
  • Мнения: 769
Вместо запис  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт