Уволняват Бареков!

  • 11 782
  • 214
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 670
Шушон, нещо за майор Костов /май го повишиха на подполковник, след като се разкри таланта му на изкусен рисувател/ няма ли да кажете?

А, него не ми го бутайте. Любимец ми е той.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 430
Шушон, нещо за майор Костов /май го повишиха на подполковник, след като се разкри таланта му на изкусен рисувател/ няма ли да кажете?

А, него не ми го бутайте. Любимец ми е той.
и на мен Heart Eyes и т'ва плешивото момченце от времето Чолаков,дето вижда символика в белият сняг

# 32
  • Мнения: 258
Аз. Харесваше ми как си води предаването, харесваше ми цялостното му присъствие. Може би, точно заради протекцията, която споменавате беше доста дързък и неудобен на някои хора.

Дързък и неудобен?! По-голяма смешка не бях чела.  hahaha
Няма друг, който толкова да се "слага" на политиците, които му гостуват. Едва ли ще му намерят "достоен" заместник. Whistling

# 33
  • София
  • Мнения: 3 099
Няма да ми липсва. Винаги ме е дразнела парвенющината му на прогледал чалгар! Репортажът от сватбата му ме доотврати финално.

# 34
  • Мнения: 6 417
Клонка, никакви новини не гледам. Принтирах си анкетата за да си я мушна под възглавницата след малко.  Mr. Green

# 35
Дано слуха да е неверен. Cry

На мен Ники Бареков ми харесва,добре си води  предаванията ,а понякога ми е бил смешен с коментарите  и мисля,че  ако  го махнат от БТВ  ,ще мине в друга медия.

# 36
  • Мнения: 6 417
Дано слуха да е неверен. Cry

На мен Ники Бареков ми харесва,добре си води  предаванията ,а понякога ми е бил смешен с коментарите  и мисля,че  ако  го махнат от БТВ  ,ще мине в друга медия.
Със сигурност няма да се върне пак в дискотека "Чака-рака" или както там й беше името. А кое по-точно ти харесва, ще споделиш ли със Шушон?

# 37
  • София
  • Мнения: 4 052
Аз. Харесваше ми как си води предаването, харесваше ми цялостното му присъствие. Може би, точно заради протекцията, която споменавате беше доста дързък и неудобен на някои хора.

Дързък и неудобен?! По-голяма смешка не бях чела.  hahaha
Няма друг, който толкова да се "слага" на политиците, които му гостуват. Едва ли ще му намерят "достоен" заместник. Whistling
Винаги темите на предаването са били абсолютно актуални. Невъзможно е да се "сложиш" на всички политици, защото споровете обикновено са между тях.
Това е моето мнение и не го налагам на никого, нито иронизирам противното.

# 38
  • Мнения: 6 417
То и на Коритаров темите му винаги бяха актуални, ама ей на, седи си вкъщи и пише книги.

# 39
  • Мнения: 589

Защото го подозират, че е човек на Ковачки. Освен всичко друго преди няколко дни изтече инфо, че Никито ходи с охрана и то доста скъпа, която обаче не е била платена от телевизията. Естествено в задачата се пита от кого.
 А за скъпите му часовници пита ли се някой отде ги има? Колкото и добре да плаща БТВ,лесно не се събира колекция Hublot...

# 40
  • Мнения: 12 670
То и на Коритаров темите му винаги бяха актуални, ама ей на, седи си вкъщи и пише книги.

А пък Лорчето седи и се кефи в блондор. Нищо лошо не е направила. Е, и нищо хубаво.  А бе, изобщо, никому нищо.

# 41
  • София
  • Мнения: 2 840
Айде сега и часовниците на Бареков му знаете, а после...нямало да ви липсва.
Аз, ако се запозная с колекцията на някой мъж, направо се готвя за сватба, бе.

# 42
  • Мнения: 6 417
Че какво й е на Лорчето? Много си е добре даже. Колкото до барековите часовници, преди време беше казал, че тъщата му направила подарък. Може и така да е. Не си спомням кой му беше подарил апартамента за нищо и никаквите 100 000 евро. А кой му нае охраната и защо му я нае?

# 43
  • Мнения: 589
Айде сега и часовниците на Бареков му знаете, а после...нямало да ви липсва.
Ам чи той най-демонстративно си придърпваше ръкава да му се види сахатника.Че и брадичка подпираше баш с тая ръка,на която го носи-все накъм камерата...Пък аз си падам ценител и разбирач малко...

# 44
  • София
  • Мнения: 2 840
Охраната му е за часовниците, Шушон, това и аз го схванах.
Тоя беше женен, нали?
К'во изобщо го обсъждаме?!

Общи условия

Активация на акаунт