Деца с очни проблеми

  • 48 447
  • 431
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 91
Честит празник на всички!Нека Свети Георги ви закриля и носи много здраве и берекет в домовете ви.На имениците-да им е живо името!Хубав празник на вас момичета и на семействата ви,на децата ни -здраве и  усмивки  Hug

# 421
  • Мнения: 91
честит празник на всички  bouquetнека свети георги ви закриля всички ни и ни донесе щастие късмет и много здраве на семейтвата ви Laughingчестит имен ден на всички именници  bouquet

# 422
  • Мнения: 3 914
Честит празник на всички!Нека Свети Георги ви закриля и носи много здраве и берекет в домовете ви.На имениците-да им е живо името!Хубав празник на вас момичета и на семействата ви,на децата ни -здраве и  усмивки  Hug
Дааа,честито на всички  bouquet

Честит рожден ден на Здравка79.
Здравчееееее,пожелавам ти това което и аз си пожелавам на всеки мой рожден ден.Уверявам те ,сбъдва се,но бавно,пък и хубавите неща стават бавно,а много хубавите,мнооооого бавно.Така че вярвай и мечтай

  bouquet  bouquet  bouquet

# 423
  • Мнения: 2 116
Честит рожден ден на Здравка79.
Здравчееееее,пожелавам ти това което и аз си пожелавам на всеки мой рожден ден.Уверявам те ,сбъдва се,но бавно,пък и хубавите неща стават бавно,а много хубавите,мнооооого бавно.Така че вярвай и мечтай

  bouquet  bouquet  bouquet

От това по-хубаво и аз немога да си го пожелая!  Hug Hug Hug Цункай мама!  Heart Eyes

# 424
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Малко на патерица, но...

Честит Гергьовден! Св. Георги да даде здраве на всички дечица и техните семейства Praynig!


Честит рожден ден на Здравка  bouquet! Нека мечтите ти скоро станат реалност!

# 425
  • Мнения: 467
здравейте,

Включвам се, за да кажа (някой се интересуваше, но не помня точно кой), че резултатите от частичното генетично изследване (ARX-гена) е отрицателно. Имало възможност за пълен анализ, но това трябва да се реши при една следваща консултация.
Това е накратко. оставаме си в неведение за болестта на синковците, но аз съм оптимист.
Лек ден на всички.
Мариета, снимката на аватара ти ми напълни очите. Целувки на малкия кукльо  Heart Eyes

# 426
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Тони и Тото, благодаря Hug!

Това какво означава - че не е генен дефект ли Rolling Eyes? Не е ли по-добрият вариант newsm78?

# 427
  • Мнения: 467
Малформациите в гена ARX би трябвало да обяснят причината за изоставането на Виктор (само неговите резултати дойдоха), неговите психомотрични и лингвистични прблеми, които според невроедиатъра не са директно свързани с лошото зрение. Факта, че резултатът е отрицателен означава, че не е търсено в правилния ген, че проблемът е другаде  Thinking За нас е важно да открият къде, за да разберем как ще се развие болестта за в бъдеще. засега сме в пълно неведение и живеем с догадки.

# 428
  • Мнения: 3 914
Айде бе,кой ще пусне нова тема newsm78 Joy

# 429
  • Мнения: 4 053
Айде бе,кой ще пусне нова тема newsm78 Joy


готово бе душа, ето я и новата ни тема   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395218.new#new

# 430
Здравейте на всички.Искам да попитам дали  някой от тук в форума има дете болно от страбизъм,защото моето момче е болно с двете очи и сега ни предостои оперция...... Sad

# 431
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте на всички.Искам да попитам дали  някой от тук в форума има дете болно от страбизъм,защото моето момче е болно с двете очи и сега ни предостои оперция...... Sad

Здравей Hug!
Да, доста от нашите дечица тук имат страбизъм, моето също леко криви едното оче.
Първо - заповядай в новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395218.new#new да ни разкажеш повече, има мами и дечица, преминали такива операции - ще са ви полезни!
И - горе главата, всичко ще се подреди, има къде по-страшни неща Peace!

Общи условия

Активация на акаунт