планувам нещо гадно

  • 11 042
  • 170
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 723
В един момент, ще видиш черти от осеменителят в детето си и да не казвам голяма дума, но може и да намразиш собственото си дете.

Това е най-голямата глупост, която съм чувала ooooh!
Моите деца са правени с любов, по стечение на обстоятелствата с баща им в моментасме в ужасни отношения и се развеждаме...
Не понасям купища негови качества, но не смятам, че ще намразя някога децата си Stop

# 16
  • Мнения: 79
Аз се чудя как може да обичаш някого, а да не искаш да живееш с него  newsm78 Та нали хора, които се обичат искат да прекарат максимално време заедно, да заспиват и да се събуждат двамата  Wink Ти нали така каза, че го обичаш, НО...
А за другото за мен това е пълна глупост... Сега разсъждаваш така, а като родиш дали няма да ти се промени мнението  Thinking
И ако си решила и те е страх само от сватбата - ми поговори с човека, кажи му че не искаш да правите такива планове, обясни му какво чувстваш...

# 17
  • Мнения: 1 749
Чакай сега...АКо съм разбрала правилно...Ти искаш дете,защото смяташ,че времето изтича,но от мъж,когото явно не обичаш и с когото не смяташ да живееш.Т.е. искаш да го използваш като осеменител?Якооо newsm65
 Tired

Мисля, че не е яко, а е една голяма грешка.
Ахам.

# 18
Мен по подобен начин ме " върза " дългогодишния ми приятел и състудент преди околко 20 г.
 Grinning
 "Пазехме" се по календарния метод и с презервативи,но когато бях в " опасен " период , ме закара на Пампорово за няколко дена  на луксозен хотел,напи ме и  после ...ми закъсня мензиса.  Laughing  Изобщо не исках тогава да имам бебе,и двамата студенти,аз бях в лоши отношения с моите родители и т.н. Естествено за аборт-абсурд,но   чак след време  той си призна,че всичко е бил изчислил,планирал и направил така,че да има бебе от мен,защото аз съм била нерешителна и страхлива. Сам се учудил  как плана му веднага сработил толкова експресно.
 Joy Joy Joy
 Светбата  бе малко преди да родя,но сега със смях ви пиша това ,така явно е трябвало да стане,защото ако зависеше от мен,сигурно щях да се навия да родя не на 24,а на 34  години поне. Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 757
Никой не може да те принуди да живееш с човек, с който не искаш. Дори самият той под предлог, че имате дете. Това, че  имате общо дете изобщо не значи, че трябва да живеете заедно, примери за разводи и т.под. - безброй.  На гаджето ти сигурно ще му е гадно ако знае, че има дете но не може да го вижда или поне не когато иска. Но спокойно можете да се разберете, че ще го вижда ако ще и всеки ден да е за малко. Ще ти е проблем ли това. Мисля, че не, по скоро ще се радваш, че има сигурен човек, който да те отмени в грижите за бебето. Нищо чудно дори толкова да ти хареса, че да му предложиш да заживеете заедно  Wink На твое място ако искам много дете ще си забременя от гаджето. Все пак лоялно е преди да го направиш да поговориш с него какви са ти претенциите. И всичко това, ако наистина имаш основателни причини да бързаш с бебе и да си мислиш, че по подходящ от настоящото си гадже няма да срещнеш. Аз не мисля, че може да бъдеш сигурна в подобно нещо, но разбирам тревогите ти свързани с възрастта. На твое място може би щях да стоя пред същата дилема. За една жена е много важно да има дете. По важно от това да има мъж. Лично мнение  Peace

# 20
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Много егоизъм ....това не е само твое дете ,има си татко . Готова ли си да отговориш на детето си като почне да пита ,защо си няма татко? Итогава му кажи ,колко си била финансово независима ,нямали сте нужда от татко ,ревлив,любящ,и ти си го знаеш...Дали си толкова ;яка?

# 21
Много егоизъм ....това не е само твое дете ,има си татко . Готова ли си да отговориш на детето си като почне да пита ,защо си няма татко? Итогава му кажи ,колко си била финансово независима ,нямали сте нужда от татко ,ревлив,любящ,и ти си го знаеш...Дали си толкова ;яка?

по тази логика всеки който се развежда е пълен егоист  Tired
но в случая си права - да мислите са ми егоистични.

# 22
  • Мнения: 1 749
Не е честно спрямо мъжа и детето,което ще се роди.
Замисляла ли си се за анонимен донор?Но така пък няма да го има удобството ,наречено "гадже" с всичките си екстри като помощ и рамо....
Всъщност,за какво ти е това дете?Плач.Наакани памперси.Безсънни нощи и торбички под очите.Домашен арест....

# 23
  • Мнения: 1 425
Ако закъсаш - свиркай да помагаме Grinning
Всъщност в брака няма нищо лошо - що пък не щеш да се омъжваш? Може да си направите скромна сватба, само родители и най-близките приятели - 20 човека в някое кокетно ресторантче. Спомени от купона за цял живот, бяла рокля, букет. А ако не ти хареса - развода е най-лесната работа.

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 00:26 от Panther

# 24
  • Мнения: 378
Аз пък не мога да разбера защо изобщо трябва да се жените,кажи му,че вече не е модерно и така ще се измъкнеш по лесно а и като не ти отърва детето,чантата и във вас.А за плана ти е меко казано ужасен Mr. Green

# 25
Плана ти изобщо не е коварен.Щом искаш бебе,опитай се да забременееш,а после нещата може да се променят и сама да искаш брак с бащата на бебенцето ти.Всъщност щом не искаш брак,не се жени,но не лишавай от радост и таткото. Сега понеже не знаеш какво те чака,се бараш на много отворена,но още  от родилния дом ще искаш таткото да ви вземе. bowuu

# 26
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Много егоизъм ....това не е само твое дете ,има си татко . Готова ли си да отговориш на детето си като почне да пита ,защо си няма татко? Итогава му кажи ,колко си била финансово независима ,нямали сте нужда от татко ,ревлив,любящ,и ти си го знаеш...Дали си толкова ;яка?

по тази логика всеки който се развежда е пълен егоист  Tired
но в случая си права - да мислите са ми егоистични.
Всеки който се развежда ,ако има деца ,поне си ги познава

# 27
  • Мнения: 1 425
Казват жените след раждането поумнявали  Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 1 749
Разводът е нещо много,много по-различно.

# 29
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
В един момент, ще видиш черти от осеменителят в детето си и да не казвам голяма дума, но може и да намразиш собственото си дете.
Това е най-голямата глупост, която съм чувала ooooh!
Всъщност изобщо не е глупост, особено пък ако изначално не обичаш човека и не виждаш бъдеще с него.
Ако го намразиш впоследствие - също (но това е по-скоро мъжко възприятие за нещата и затова повечето жени не го разбираме).
Неволно съм наблюдавала обаче поведението на свои разведени (и не само) приятелки, ми и с просто око се вижда как се опитват да 'изкоренят' всички неща, било то от характер или поведение, което им напомня за бащите.
Чувала съм и обръщение към дете, което е умалено копие на мъжа и изобщо дори не загатва някоя черта на майката: 'Ууу, бащичко, как пък не взе нещо от мен', казано с такъв тон, че ако бях на мястото на детето, със сигурност щях да искам да не съм се раждала Tired

Общи условия

Активация на акаунт