Въпрос за зъбките

  • 3 646
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 045
.............
Ето вчера нямаше изгледи ,а днес се подава.Супер бързо стана.Два дни не съм гледала дали има и днес изненада. Mr. Green
Виждам, че ти е много драго от изникването на първото зъбче! Grinning А ми честито, да са бели и здрави Hug.

По темата: малкият ми син все още няма зъби, но аз не съм се притеснила кой знае колко. Wink За никъде не бързам.

Не че бързам,но нали знаеш обърне се за първи път само от гръб по корем и хващаш телефона да се похвалиш и всякакви такива.Не съм се притеснявала и аз.Сега вече се притеснявам защото знам че я боли.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 227
........................
Не че бързам,но нали знаеш обърне се за първи път само от гръб по корем и хващаш телефона да се похвалиш и всякакви такива...
Знам, знам особено, ако ти и първо детенце Heart Eyes... Ще видиш после как ще се радваш на първи стъпки и думи - супер е!
Ако действително забележиш, че много я боли, можеш да й дадеш малко Панадол, те момичетата са ти казали за гелчетата.

# 47
  • Мнения: 1 484
На  нас  изби  първото  на  9  месеца  и  после  избиваха  на веднъж.По  4-5  никакви  проблеми  не  сме  имали.

# 48
  • Мнения: 1 558
На сина ми първото зъбче проби на 10 месеца, а на дъщеря ми на 1 г. и 1 м. Сега е на 1 г. и 4 м. и има само 3  Mr. Green.
И ние сме на тази възраст обаче с 4 зъба и скоро ни проби 5-то Joy

# 49
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
На моите 7 и 8 месец. На приятелки - 3 и 12 месец.
 Hug
Спокойно, Laughing как е лесно да се кажа, но и аз съм същата. Все бързаме. Hug

# 50
  • Разград
  • Мнения: 518
И на двамата първите им зъбчета  tooth избиха в началото на 7-мия месец  Peace

# 51
  • Мнения: 2
не се притеснявай ще избият!Нашето изби днес ,ние сме на 8 месеца и 11 дни.Но на мен първото зъбче ми е избило на 1 годинка.Майка ми е била много притеснена и ме е водила на нещо като скенер  Laughing и след това за един месец са ми избили 4 зъбчета.

Общи условия

Активация на акаунт