Какво се носи на надвечерно парти край морето?

  • 2 859
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 4 818
В Мисалина срещнах мечтаната от мен рокла, жалко, че нямат м-н във Варна. Sad
Ъх, що дразните лъва бе!! #Cussing out
Много хубави работи имат, ех!

# 31
Всъщност имат. По "Владислав" след като подминеш Образцов дом. Фирмен магазин е.Имат само техни неща. Някъде малко преди супермаркета е.
Дано да съм била полезна Wink

# 32
  • Варна
  • Мнения: 4 818
По белуварда нагоре, към Тракия ли? Брех, къде съм гледала?! Crazy
Я да попитам дали да не отида още сега! Blush
Много благодаря, Мартина.

# 33
Привет.
Да точно на самия булевард след едно магазинче за обувки. Преди него има един вход за търговски център на 2 етажа. Между другото на 2-рия етаж в дясно има магазин за дрехи/големичък/, в който мисля също има някои неща на Месалина,но не е техен фирмен. Провери и на двете места.
Приятно пазаруване Wink

# 34
  • Мнения: 5 647
Биби, тази марка Kensol де я има?

# 35
  • Мнения: 6 155
Биби, тази марка Kensol де я има?

Марката е Месалина. Ето сайтаPeace

# 36
Hot Chic, ако си в София, магазинът на Kensol е на "Графа", срещу Нотариата.
И там съм се разписала, лелей колко пари похарчих за дрехи, ужассс!   Embarassed

# 37
  • Мнения: 7 186
Аз имам 2 техни костюма. Единия е от две части (пола и потник) за 55 лв., а другия е от 3 части (панталон, потник и горнище с къс ръкав) + едно много ефектно коланче за 75лв.
Мисля че най скъпия им костюм, който съм виждала е 95лв.

Хмм, че то хич не е скъпо бе,даже са много хубави цените. Simple Smile Еххх, айде да раждам вече, че да развързвам портфейла. smile3508

# 38
  • Мнения: 1 722
И на мен много ми харесват дрехите Kensol - преди (като учех в СФ и бях слабичка) съм си купувала костюми от там - под 100 лв бяха, а и някак си по-младежки. Сега ми се ще да си взема от там нещо лятно, ама пуста провинция ... (а и с бебо не ми се очертава скоро път).

# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 818
За инфо да споделя, че в магазина на Кенсол (Месалина) у нашто село големи номера рокли няма, най-големия бе 48 и то къса рокла, а аз търсех дълга. Нямало да има летни рокли вече, в лятна почивка била фермата, та скоро щели да вадят колекция есен-зима и тъй нямам лятна рокла аз. Confused
оБАЧЕ по-надолу изкупих от един евтин магазин разни работи, поне шаренки са.
Във Виема имаше много хубави работи тоже, ама пак нямаше подподящ номер. Blush
Извинявам се за офф тропикът.

Калина, може би ще ти допадне нещо във магазина на Виема? мЕжду Образцов и фото Луна...

# 40
  • Мнения: 781
Малко оф, ама къде в Пловдив е улица "Райко Даскалов " 15.

# 41
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Я, да се разпиша, че Вие съветвате, ама кой да изпълнява.
Та, значи вчера към 6 ч се връща ми мъжът ми и хвърлям бебето, а аз хуквам по магазините за някой потник, с който да отбия номера. Трудно излизам по магазините с бебето, не всичко ми става и пр. да не ви занимавам. За около един час успях да обиколя разни магазини из центъра и се спрях на това, което ще видите.
На другия ден се подлагам на разхубавяване-маски, дъъъълга баня (така бързах, че разбрах, че съм с бельото, когато се намокри от душа ooooh!), лак по ноктите на ръцете-чудо на чудесата (поради непрестанно носене на разни бебета не успява да засъхне по правилния начин.) и пр. Изкопах разни тип Хипи парцали и нанизи.
Партито е в Св. Влас, което отстои на около час от Варна. Хукваме с бебе и там ми ти партакеши и се паркираме на Св. Влас, където откриват новото яхтено пристанище. По типично яхтсменски начин ooooh! ooooh!. Мадамите са в облекло, удобно за катерене по мачти и друго не правят. Мъжете обикалят и цъкат с език или чмокат бира. На пристанището са извадени две тонколони, които дънят, журналисти щъкат и попийват от почерпката.
Модерните цветове за сезона светло тревнозелено и от миналия сезон-Аква се набиват в очите. Не се отличавам от тълпата, която също като мен е в зелени панталони и бели потници. Таман да се потопим из множеството, величеството го хванаха колики, после глад, та гледахме моренцето.
След това пийнахме по бирка на крак на кръчмето над пристанището и помахахме за сбогом на заминаващите за нощна разходка и купон, които естествено не можехме да придружим. После си тръгнахме наобратно с кратко спиране в Сл. Бряг и Несебър, откъдето има някакъв снимков материал, но коликите не спряха.
Долу съм аз, в цялата си прелест-за прическа не успях, усмивка също не докарах, но грим имах (лек, щото нищо не си личи)-иначе бяло със златист оттенък вътре и бледорозово отвън на очите (харесва ми, защото ми бие на японско).
http://community.webshots.com/album/404964850
И вече нямам търпение да ходим на почивкаааа.
БЛагодаря на всички за бързите и на място отзиви. Hug

# 42
  • Мнения: 2 596
Добре, браво!

# 43
  • София
  • Мнения: 9 489
На мен потничето много ми допада! Simple Smile
Все пак сте имали емоции. Това е целта! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт