Кои обици Swarovski ви харесват повече?

  • 6 282
  • 80
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 51
От обеците които си показала първите ми харесват, красиви са.
Харесва ми това, със тези обеци и   този пръстен.
А този пръстен бих го носила с кеф.
невероятни неща си показала  Peace
Май с теб имаме еднакъв вкус

# 46
  • Мнения: 2 388

Този пръстен е страхотен.


Стана ми ясно. Simple Smile

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 13:01 от palavata_monahinq

# 47
  • Мнения: 2 407
Първите.

# 48
  • Мнения: 0
Номер 2 определено  newsm10

# 49
  • Мнения: 637
Признавам, че не изчетох всички отговори.
Ще ти отговоря съвсем кратко. Отиди и пробвай. На всяко ухо и лице стоят различно. Аз харесвам втория модел, но пък няма гаранция, че първите няма да ти стоят по-добре Peace

# 50
  • Мнения: X
Сега видях и тези, май повече ми харесват от първите два модела http://www.swarovski.com/Web_SE/en/910687/product/Dauphin_Pierce … CategoryName=0110
Днес ще ходя до два оторизирани магазина на Сваровски и дано има някой от моделите, защото посетих официалния им магазин и имаше точно пет модела на кръст.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 302
На мен ми харесват първите. И според мен стават и за всеки ден. Поне за мен - аз по принцип нося предимно "принцесешки" обици, без значение дали е официален случая или за всеки ден, така ми харесва Simple Smile.

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 277
Аз онзи ден получих ето тези:

http://www.swarovski.com/Web_IT/en/903657/product/Parallele_Pierced_Earrings.html

Много хубаво седят  Simple Smile

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 486
Аз съм за първите. А относно пробата във Виена ги слагат на прозрачна дръжка и си ги слагаш върху ушите.

# 54
  • Мнения: 2 478
А относно пробата във Виена ги слагат на прозрачна дръжка и си ги слагаш върху ушите.

И в България е така Wink

sunkiss тези обеци на живо са още по-красиви.Следващите ми ще са те Peace

# 55
  • Мнения: 200
На мен вторите мнооого ми допадат.

# 56
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Колието с което съм на снимката. Много съм доволна, имам го 3 години вече и не е мръднало. Имам и един Cinderella пръстен.
Jaquie а може ли да се види на снимка по близо?Много ми хареса кристала защо е голям.Аз си падам по обемни бижута  Grinning

# 57
  • Мнения: 13 627
Колието с което съм на снимката. Много съм доволна, имам го 3 години вече и не е мръднало. Имам и един Cinderella пръстен.
Jaquie а може ли да се види на снимка по близо?Много ми хареса кристала защо е голям.Аз си падам по обемни бижута  Grinning


ето го...само че моя има метална шина около кристала, а вече го продават без нея

# 58
  • Мнения: 36
гледам всички сте много доволни от Swarovski, аз пък ще ви споделя своето разочарование. Наскоро мъжът ми ми подари този http://www.swarovski.com/Web_SE/en/973782/product/Farfalla_Ring. … CategoryName=0112  пръстен с обиците и колието под него. Намирам ги за изключителни. Проблем обаче имам с обиците. Те са позлатени, но точно тази част която минава през дупката на ухото си е чиста тенекия. От това ухото ми се възпалява и много ме боли. Никога през живота си не съм можела да нося обици които не са сребърни, златни или позлатени. Не мога да си обясня как им се е досвидяло да позлатят и най-важната част на обицата. Сега си стоят в кутийката и не мога да ги нося, а така ми харесват.  Sad

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 21:54 от md4282

# 59
  • Мнения: 36
забравих да кажа на авторката на темата че ми харесват всички обици които показа, но най-много вторите от първият и пост

Общи условия

Активация на акаунт