Кои обици Swarovski ви харесват повече?

  • 6 273
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 289
А защо не ги занесеш на златар да "облече" тази част от обеците и да си ги носиш? newsm78

# 61
  • Мнения: 36
 ами защото ..... не съм се сетила  Embarassed. Благодаря за идеята.   Wink

# 62
  • Мнения: 13 627
 Аз по принцип имам ужасна алергия от всякакви тенекиени бижута, но от Сваровски не съм получавала проблеми. Моите са с родиево покритие.

# 63
  • Мнения: 36
какво ще рече родиево покритие? Embarassed

# 64
  • Мнения: 13 627
ами както има позлатени, има и родинирани. Родий е много твърд метал, сходен е с платината

# 65
  • Мнения: 1 370
За вторите съм. Срахотни са

# 66
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663


ето го...само че моя има метална шина около кристала, а вече го продават без нея
Shocked Олееее....  невероятно е мила  #Crazy много е красиво #Shocked Каква е цената на бижуто?

# 67
  • Мнения: 6 624
Вторите са готини .

# 68
  • Мнения: 3 459
Shocked Олееее....  невероятно е мила  #Crazy много е красиво #Shocked Каква е цената на бижуто?
260 веро.
http://www.swarovski.com/Web_AA/en/839815/product/Kyrat_Pendant. … CategoryName=0109

# 69
  • Мнения: 13 627

Единствената разлика е, че сега е само кристала, а моя се намира в шина. Но пък са дигнали цената от 500 на 510 лв. Simple Smile

# 70
# 71
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Благодаря за информацията момичета     bouquet

# 72
imam edno oplakwane  ooooh! moq priqtel mi donese    http://www.swarovski.com/Web_IT/en/1809006/product/Heart_Pendant … CategoryName=0109 ei tuka vijte ot italia i na vtoroto slagane padnaha kamy4eta otnese go tam za popravka i ni baviha 2 meseca posle go podmeniha s novo. I pak taka otnese go vtori pyt i pak 2 meseca bavene. A na tretiq pyt se razdeli na 2 4asti i togava otidohme zaedno. Ne iskaha da go podmenqt za drugo s dopla6tane ili ne6to drugo na sy6tata cena. I pak oba4e baveneto be6e 7 meseca. Doneseoha mi go pak novo sega okolo koleda i sled nva godina padnaha mnogo kamy4eta. Pisna mi! Sega mislq da go nosa v sofiq za6toto nali ima garanciq iz cqla evropa... Ta se 4udeh dali tuk 6te stane da mi go zamenqt s drugo  newsm78

# 73
  • Самоков
  • Мнения: 561
Вторите.

# 74
  • Мнения: 13 627
Малките камъни повече падат. Да ти подари по-добре по-голямо бижу да може да си го носиш спокойно!

Общи условия

Активация на акаунт