Да се оплача от ЦКБ- явно имат лично отношение към майките!!!

  • 8 115
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
не се ядосвай толкова Hug
на мен пък ПИБ без доказване на доходи,без нищо даже попълних онлайн искане ми издадоха кредитна карта.верно с лимит 500лв ама ама пак си е нещо.попълних онлайн искане и те се свързаха след 3 дни с мен по телефона,питахаме дали работя,колко деца и т.н казах,че имам две деца,че взимам издръжка за едното  и даже нямам документ за да я докажа,нищо повече,след още 3 вече ми беше готова Grinning

# 31
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
ЦКБ са имали лично отношение към теб, а не към майките. Банката е частно дружество, което може да  решава дали иска да работи с теб или не. И не са длъжни дори да ти дават обяснение защо ти отказват /пише го в наредбата на БНБ, с която се регламентира дейността на ТБ/. Могат да откажат дори да отговаряш на всички условия, примерно защото вида на човека не е благонадежден, нeщо ги е усъмнило или просто защото не им се занимава.
И незнам за каква дискриминация става изобщо въпрос тук.

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 16:11 от Stanislava_

# 32
  • Мнения: 220


На мен в Плевен ми издадоха без проблем точно от ЦКБ карта за пазаруване- а на тази карти ми пристигат само детските ,дори нямам никакъв друг доход към нея.Тя ми е единствено за детските и пак ми издадоха ,въпреки че в нея никога няма повече от 50 лв.

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 08:52 от tony25

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 97
щом е за пазаруване, изкарай си дебитна карта . Даже и онлайн става по- бързо.

# 34
проверете си движението по сметката,а не на бележките от банкомата.делибитните карти на АСП от ЦКБ са само с 1 лев блокирана сума.При теглени от всеки АТМ таксата Ви е 0,20 ст и още нещо-сметката Ви се олихвява с 5% год лихва

Общи условия

Активация на акаунт