Играчки и закачки ще има, ала най вече здраве тая зима!

  • 16 334
  • 319
  •   1
Отговори
# 15
  • София,
  • Мнения: 4 267
ВИки пийнете тая вечер по едно - две и зарежи четеното, колкото си чела, чела. Нали знаеш приказката за полят изпит - взет изпит! Wink Късмет и успех, утре цял ден ще стискам палци и на краката! Hug Peace

Да ПАли, пак уви сме болни, но вече вървим към оправяне де! А аз четох че нямат ефект капките при вас, за което много съжалявам, явно не са за вашия случай. Аз си и ги слагам и съм доволна. А наскоро пратих рецептата и на две майки от другата тема и те също са много доволни! Hug

# 16
  • Мнения: 1 685
Пали ,преди два месеца и половина правихме, пълна кръвна картина-всичко беше ОК.Кръвната захар, също бе в норма.Жоро спи с отворена уста, защото нослето му е все още запушено,да не би ,да е от това newsm78Забелязах, че устните съхнат по-време на сън по скоро.Казах за това на педи ,но тя не отговори на въпроса ми.

# 17
  • Мнения: 2 070
мисля че е визможно.и Ади като спи с отворена уста и се напуква,стичат се лиги по устата,мокрят и въздуха изсушава слюнката

# 18
  • Мнения: 2 070
на нас ни откриха бактерия в носоглътката-стафилокок ауреус.нищо и няма,носа е сух ,диша спокойно,вечер като легне и като почне едно смъркане и преглъщане ooooh!и ал.ринит ,и това много ни идва.страх ме е да си легна вечер Tired

# 19
  • София
  • Мнения: 1 711
Вики, поздравления за днес и ще стискаме палци и за утре  Peace

Гери това им беше сутрешния сън, ако станат сутрин преди 8:30 и не могат да минат без него, заспиват докато се хранят, кисели са и не можем да се наядем хубаво. А за устните може да му изсъхват докато спи... а може и от сух въздух да е  newsm78 ние пускаме увлажнител, иначе ако няма като се събудя сутрин и гърлото ми дращи от сухия въздух. Ако имаш някакво мазно кремче, вазелин може да му ги намазваш като заспи. Аз така правех на Лора по едно време много и се напукваха, но тя непрекъснато си ги хапеше и ближеше, та за това.

# 20
  • Мнения: 139
Само няколко дни ви отървах и вие сте изписали много странички.  Hug

# 21
  • Мнения: 1 685
Mомичета, аз съм притеснена за това, че на детето му съхнат устните, и утре мисля да направим изследвания.Говорих с личната лекарка, и тя каза ,че може да е от това, че се отопляваме с климатик.Но ,въпреки това било хубаво да направим изследванията,въпреки че когато правихме последният път,(преди 2 месеца)кръвната захар бе в норма.Притеснено ми е адски много ooooh!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 965
Гери, и аз мисля, че е от сухия въздух - още вчера щях да ти пиша, ама забравих. Но не е лошо да пуснете пак изследвания - да си спокойна.
Вики бързо свали темпратурата като започнахме антибиотика. Сега палува за двама, но нощем кашля - все едно се дави. Пак му се появиха и леки кръгове под очите (леко хлътнало, със син отенък), та мисля утре да го заведем да му видят бъбреците пак. И без това не успяхме да го заведем след лечението, че нали се разболя (май беше вирус).
Иначе изпита го взех.  newsm44
Пали, Ади нямаше ли и преди време тези стафилококи или бяхте успели да ги изтрепите?
Семирамида, хайде и вие да оздравявате, че чакаме резултата от прощапулника.  Hug
А, Bordima позачезна. Как ли е? (нали не излизам много, отдавна не съм я виждала)

# 23
  • Мнения: 1 685
Viki_76,трябва да почерпиш Mr. Greenбраво на теб!!!Дано и при Вики всичко е наред.

# 24
  • София
  • Мнения: 39 759
Вики честито Simple Smile

На мен вчера пак ми шукна идеята да ида да си довърша Фотографията. Или ще ида само лекции да слушам.

# 25
  • Мнения: 2 070
Имахме такава бактерия,уж я изтрепахме,при нас 4 посявки пусках ,нищо.В  София и взеха секрет от носоглътката,и там си седят,кротко и неуловими.И Ади се дави ,от хремата.Точно заради това давене я влача по лекари.правя и промивка със солен разтвор ,няколко пъти ,като заспи и се успокоява.снощи си помислих да няма спазъм,не смогва да преглътне секрета.обаче след промивката на носа ,заспа.ако е спазъм нямаше да я успокои.през деня и няма нищо,като легне и ги помпа тия гадни сополи.няма почивка от тях.

# 26
  • София,
  • Мнения: 4 267
Вики - браво smile3501, и честито, все така да ги взимаш.
Леле, аз само като си помисля че от септември и аз трябва да почвам пак с училището и #Crazy, хич не ми се почва - нито училището, нито работата, много си ми е добре в къщи, цял ден с децата! Ама няма начин и това скоро ще свърши Sad
Аз днес изпратих баткото и таткото на Витоша да се пързалят, малката спа цял следобед, а аз развивах шев и кройки,  Mr. Green, цял следобед се опитвам да подгъна един панталон, който е от някаква странна мека и шаваща материя и е с един двоен прехлупен подгъв, скъса ми нервите и го оставих, утре пак ще му се мъча Mr. Green
ГЕри, от сух въздух ще да е това, ама пуснете и изледвания, за твое успокоение! Hug
Уф, това гадно време и ние уж, един ден сме по добре, ама на другия пак почва да подкашля повече, а трябваше и днес, и да спираме инхалациите, ама тя днес кашля повече и даже се чудя дали да не ги увелича пак - вместо да ги спирам  newsm78, ще ходим май пак при Куфарджиева, а и хремата не спира този път, а пак, като че ли се засилва, а и от капките вече не мога да и слагам, че ги слагам вече повече от 7 дни, май ще ги сменя с нещо друго. newsm78
Айде, че мъжете са умрели от глад на пързалката, яли са едни замръзнали кебапчета и кюфтета Joy да им стопля да вечерят.
А на ВЕроника днес и пасирах направо от нашата мусака и си я хапна Joy

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 19:26 от Семирамида

# 27
  • София
  • Мнения: 1 711
Вики, честито за изпита!  smile3501

Семирамида, мноти какви капки й слагаш? Пробвай без капки, а и щом ги слагаш вече 7 дена задължително ги спи, че ще получи резистентност. Даже е хубаво сега да не й капеш нищо, само в краен случай ако не може да спи и няма как да отпушите нослето. Ако ходите при Куфарджиева, пиши какво е казала  Hug

Сега да ви разкажа моите диванета днес какво си хапнаха Simple Smile Таткото ме изнуди да му сготвя шкембе чорба и аз се съгласих ако ми обели чесъна. Седна той в хола да бели чесън и Дани веднага се намърда и вика "Ам-ам" и той взел че му дал мъничко парченце да пробва за да види, че е люто и да се отакаже... добре де ама той само направил странна физиономия, хапна си го и още искаше.  Shocked Лора и тя да не види, та и тя пробва. После като го преобувах ми се оригна и миришеше на чесън  Joy Не знам какво ще го правя, много е лаком. Вечер като седнем да вечеряме и той пследен става от масата, докато не вдигна всички чинии и ядене не спира да вика "ам-ам"

# 28
  • Мнения: 1 685
Здравейте HugИскам да честитя на всички именници, и да им пожелая здраве и късмет!  bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • София,
  • Мнения: 4 267
ЧЕстито и от нас на именниците!  bouquet

hellche големи сладури  Joy, нали знаеш че чесънът е силен антиоксидант и предпазва от грип, така че спокойно може да си им даваш щом им е харесало  Hug
А аз не и слегем вече никакви капки, но тя е добре  Hug

Днес имахме гости едно комшийско дете ама нещо хич не си играха, онова е по буйно и тежи с четири килограма повече и я бутна, падна върху нея леле голям ужас - рев, после не мога да я успокоя сума време. За един час дето стояха успя да я бутне цели три пъти и тя като не е свикнала да пада та голям рев, странното е че като си ходи самичка и не пада, но то явно милото като е по силно и само да я докосне и тя пада. А уж бяхме все до тях с другата майка. Трябва да я уча да се пази и да внимава, ама как? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт