Играчки и закачки ще има, ала най вече здраве тая зима!

  • 16 336
  • 319
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 711
Семирамида, ако ги събирате по-често сигурно ще всикне и щя се пази повече, а и няма да плаче толкова. Дани и той все я буташе, пък и тя като не беше стабилна само да я докосне и тя падаше, но постепенно се научи да се пази от него, а и вече като пада и се пази и пада на ръце. Може като ги събирате и се случи нещо такова, ти да й обесняваш че не е станало нищо и следващия път да бъде по внимателно, а другата майка на нейното пък да внимава да не я бута. Така постепенно ще свикнат и ще разберат. Аз така процедирам, с много обяснения. В наяалото нищо не разбираха, но сега разбират и има ефект някакъв Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 070
така ви се радвам на пакостите на сладурите Laughingни е си имаме съвсем други проблеми ,вече.сутрин ми казва какво точно иска да облече,и държи блузата и панталона да са в един цвят..в градината има резервни дрехи за всеки случай.днес си разсипала супа и госпожата я преоблякла..отишла да се облича Ади ,госпожата чакала,няма я.излезла в съблекалнята,и Ади и заявила че тоя стар панталон няма ло да го облича

# 32
  • Мнения: 1 685
Ох ,ама аз днес хич ме няма.Едно ми е гадно, смотано, гърдите ме наболяват ,та чак и под мишниците.    Но пък ,днес водих Жоро на фризьор CrazyПодстигахме го.

Последна редакция: пн, 12 яну 2009, 18:47 от *GERI

# 33
  • Мнения: 923
Честито и от нас на именниците!  bouquet
Гери напълно те разбирам и аз все повече напоследък се чувсвам гадно и подтиснато. Обзели са ме едни лоши мисли. Ужас. А трябва по - позитивно да се гледа на всичко. Ама то и времето предразполага, както е мрачно. Честито на Жорко за прическата. И ние трябва да подстригнем Коки, ама не знам как ще стане. Той не стои мирно и 5 минути.

# 34
  • София
  • Мнения: 39 761
Туй за мое здраве Simple Smile Полегнах следобяд, Джони прибрал Дияна. Събуждам се от звънене на вратата, даже го включих в съня си. Дияна и тя почна да вика "звъни сеееее, звъни сеее". Комшийката ми оставила подарък. Вече ме причислява в категорията баби Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 685
Здравейте  HugАз, днес направих изследванията на Жоро, ама ще са готови към 14 часа.Сутринта дадох на детето,  малко да хапне понеже беше гладен знам, че на гладно се правят изследванията ама...като му се яде.  Дано кръвната захар е в норма PraynigЩе се пръсна от притеснение Tired

# 36
  • тук и там където дойде
  • Мнения: 85
Здравейте момичета
и аз да се включа през новата година.
Вече сме на 8 месеца хапваме добре и слава богу не сме боледували.  Praynig дано да се задържим така.

Много здраве на именниците ако има макар и на патерица.  bouquet

# 37
  • София,
  • Мнения: 4 267
Здравейте,
Ние пък днес сме с разстройство, Embarassed та готвих ориз преди малко на малката! Дано да го яде, обадих се да откажа детската кухня, и ще сме на диета.  Иначе няма температура и яде, но като че ли е малко вяла. Кроти се,  стои в мен и гледа на компа детски песнички!   Hug Предполагам че е настинала, защото на пода долу е студено, а тя вчера цял ден се разхожда напред назад, облечена е добре и е обута, и парното работи, а отделно и радиатора и печката, гледам уж да е топло. Ама нали знаете, че то топлия въздух бяга горе, а студения си остава ниско долу, та днес не я пускам да се разхожда по земята, стои на дивана, в стола за хранене или я разнасям гушната, а тя се кроти милата. Дадох и един ентерол и ще я мина на диета, ама какво друго мога да и дам  newsm78. Претоплям и водичката винаги преди да и дам да пие, да не е студена и уж и правих оризова вода, ама той ориза много опи, не се сетих да отцедя веднага.

Пали, така са вече като растат и почват да проявяват и характер, и аз съм имала такива изпълнения с баткото Peace, сега като че ли вече го преодоля и не му пука много с какво ходи на училище. Един ден само се прибра и каза че няма да ходи с новите си ботуши, че децата му се смеели, че били женски ooooh!. Понякога децата са много лоши едни към други, и въпреки че са малки и не разбират много се обиждат. Как да му обясниш, че изобщо не са му женски ботушите, а са си страхотни мъжки ботуши, почти като на баща му са, само дето са по малки. ooooh!

Алекси, Гери а на вас какво Ви е, да не се разболявате, идете на лекар.  Thinking
ГЕри, дано изследванията са добри, не се притеснявай.
Айде после пак ще пиша - да пасирам ориза, че ще опие всичката вода.
Дайте идея какво да и правя на малката, че то само ориз и картофи бързо ще и писне. newsm78 МОга ли да и направя нишесте, но с вода не с мляко и да и сложа вътре обикновени бисквитки, то нишестето нали запича!  newsm78

# 38
  • Мнения: 2 070
Семирамида,аз давам при растройство ,половин ампула гентамицин.Ади е хващала разстройство два пъти.Първия беше на година и 8 месеца.две седмици какво ли не пи,и не минава.накрая една комшийка ми каза за гентамицина,дадох и ампулката разделена на две,сутринта и вечерта и до там беше.

# 39
  • Мнения: 1 685
Кръвната захар е в норма HugНо , Жоро има увеличени еозинофили2,43% За какво говори това?чух се с нашето педи , ама тя жената не знаела smile3555божеее Tired

# 40
  • Мнения: 2 070
Кръвната захар е в норма HugНо , Жоро има увеличени еозинофили2,43% За какво говори това?чух се с нашето педи , ама тя жената не знаела smile3555божеее Tired
е каква е лекарка-това говори за алергия

# 41
  • Мнения: 1 685
Кръвната захар е в норма HugНо , Жоро има увеличени еозинофили2,43% За какво говори това?чух се с нашето педи , ама тя жената не знаела smile3555божеее Tired
е каква е лекарка-това говори за алергия
Ами сега, трябва да заведа детето при специалист.Пали Hugблагодаря!

# 42
  • София
  • Мнения: 39 761
http://www.medun.acad.bg/cmb_htm/mpreg/MP_Reviews/mp_reviews_bg_2006.htm

Цитат
Ролята на еозинофилния катионен протеин при изследване на астмата в детска възраст - 42, 2006, No 4,      24-27.
С. Милева и И. Галева
Детска клиника, МБАЛ „Александровска" - София
Резюме:  Еозинофилите са познати като индиректни маркери на възпалението на дихателните пътища при астма. Известно е, че общият еозинофилен брой отразява активността на астмата и е показател за регулиране на стероидната доза и за ранно разпознаване на екзацербациите. Еозинофилите се разглеждат като ефекторни клетки, отговорни за много от патологичните промени при астма. Еозинофил-медиираната увреда на респираторния епител е основен патогенетичен механизъм при астмата. Активираните еозинофили отделят цитотоксични протеини, един от които е еозинофилният катионен протеин (ЕСР). Измерването на нивото на ЕСР е полезно за определяне на активността на астмата и мониториране на противовъзпалителната терапия.
Ключови думи:  астма, еозинофили, еозинофилен катионен протеин
Адрес за кореспонденция:  Д-р Сирма Милева, Детска клиника, МБАЛ „Александровска", I   бул. "Св. Г. Софийски" № 1, 1431 София, e-mail: sirmamileva@yahoo.com     

http://arsmedica.bg/bg/lab/c_id/2175/subprm/haematologictest/alpha/0.html

Цитат
Увеличен брой еозинофилни гранулоцити (еозинофилия) има при паразитни инфекции, алергични заболявания (бронхиална астма, уртикария, сенна хрема), кожни заболявания (пемфигус, dermatitis herpetiformis), колагенози, кръвни заболявания (хронична миелогенна левкемия, болест на Ходжкин), болест на Адисон и др. Най-често успоредно с еозинофилията се увеличават и базофилите.

# 43
  • Мнения: 1 685
Нищо му нямало на малкия.Аз гледах резултатите през нета,не съм видяла референтните стойности,всичко бе размацано.Но като взех листа и видях, че няма проблеми.Педи потвърди също Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 39 761
Супер Simple Smile
На мен лекарката от Правителствена на Коледа ми каза, че е малко вероятно да има изменение в стойността само на тромбоцитите да речем, без да има някакво друго изменение в кръвната картина. Т.е. ако има някакво заболяване или инфекция е почти невъзможно да има увеличение в стойността само на дадена съставка, без да се повлияят другите съставки на кръвта.

Сега остава сухостта на въздуха?!? С какво се отоплявате?

Общи условия

Активация на акаунт