Нормално ли е бебчето да рита денонощие без почивка?!

  • 2 110
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Моите ритаха непрекъснато

# 31
  • София
  • Мнения: 3 754
И моя юнак риташе нон-стоп,даже се притеснявах понякога и все питах доктора дали е нормално,а той ми отговаряше,че това му е работата на бебето-да рита.Всичко е наред.Спокойно.

# 32
  • Мнения: 444
Основно ме притесни това, че рядко рита толкова интензивно. Thinking  Изключението беше вчера, както и едно денонощие преди две седмици. Тази нощ вече и свършиха батериите и ме остави да се наспя,а  и през деня си риташе както обикновено. Утре сме на лекар и ще видим той какво ще ни каже! Ще пиша после!  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 4 335
Не се притеснявай излишно,нормално е и на моменти само да рита по силно.
Дано всичко на прегледа днес да е наред.

# 34
  • Мнения: 78
Не се притеснявай. И моето бебче беше така. Нямаше и 15 мин. почивка, постоянно шаваше...И сега не се спира Laughing

# 35
  • Мнения: 444
Здравейте, лекаря днес каза, че няма страшно, бебетата си имали собствен живот и трябва да се притеснявам, ако не я усещам!  Hug Мисля да се въоръжа с търпение и позитивни мисли до края, защото обикновено психясвам за всякакви неща! Embarassed Благодаря на всички майчета за успокоителните думи!  bouquet

# 36
  • Мнения: 585
не се сещам от кога се правеха запис на тонове , май последните 4 седмици , това  изследване показва дали всичко е ок , а другото даже по-добро е доплер на пъпната връв , след доплер се счита че ако е ок всичкои кръвопотока към бебето е добър това гаранция че и следващите 2-3 седмици ще е така , Това са двете изследвания които магат да ти покажат как се чувства бебето и добре ли се храни от пъпната връв

# 37
  • Мнения: 581
И при мен е така . Имам чувството че не спира да рита. Направо се питам още от сега дали ще е равливо много като излезе?

# 38
  • Мнения: 2 803
Не се притеснявай. И моето бебче беше така. Нямаше и 15 мин. почивка, постоянно шаваше...И сега не се спира Laughing
Peace

# 39
  • софия
  • Мнения: 2 140
И нашият сладур ме рита,бута,удря почти непрекъснато.Но аз се радвам,че си го усещам.Лекарката ми каза,че това е добър признак. Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 2 508
Това че рита, не значи, че е будно. Бебетата се движат и насън. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 641
Тази тема и мен ме вълнува.
Моята бебка и тя не спира да ме рита почти 24часа,но така като чета тук,това май е добър знак.

# 42
  • Мнения: 494
Нормалное, радвай му се  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 164
Нормално е разбира се, лошо е ако спреш до го усещаш.
Леко раждане от мен.

Общи условия

Активация на акаунт