Баба Марта в Шумен всички ни закичи с мартенички!

  • 17 212
  • 284
  •   2
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 370
На 09.12 празнувам аз!

# 271
  • Мнения: 5
Момичета имам огромна молба  newsm17  някой да ми обясни,ама като на четири годишна,как да си сложа снимка на малкия като аватар.От няколко дни опитвам и нещо не ми се получава  Banghead предварително благодаря  love001

# 272
  • Мнения: 1 128
Момичета благодаря Ви на всички за изказаните съболезнования. Наистина ми е много тежко, много си го обичах дядо, но... живота продължава.
Мариана - 48 ти в блока до старото 501 вид стоки ли живееш, на "Цар Иван Александър" във входа, който е към улицата?
 

# 273
  • Мнения: 5
на Цар Освободител 1 съм

# 274
  • Мнения: 1 128
Цитат
на Цар Освободител 1 съм
Това къде се намира, може и аз да бъркам адреса? Вчера случайно минавах покрай този блок и мисля, че те видях да излизаш от входа. Дано да съм добра физиономистка!!!

# 275
  • Мнения: 19
Здравейте, момичета! С някой от вас се познаваме, с други не! Ще се радвам да се запознаем.  Hug На следващата среща може и да дойда, ако ще ви е приятно естествено! Simple Smile

# 276
  • Мнения: 2 609
Мариана, трябва да имаш качена снимка някъде в сайт за снимки, с размер ширина - до 160 пиксела и височина - до 200 пиксела.
И ето тук е обяснено как става после качането. Simple Smile

vily78, добре дошла, заповядай на следващата среща. Peace

# 277
# 278
  • Мнения: 2 609
Танче пак не става, иска парола.

# 279
  • Мнения: 62
Момичета, дано сега може да отворите снимките. Peace

Иска парола - просто натискате Ентер без да въвеждате нищо.
Дано сега съм се справила. ooooh!

# 280
  • Мнения: 2 609
  thumbsup
Сладуранка е Ана Мария. Много весел рожден ден сте си спретнали. Tada

# 281
  • Мнения: 62
Ох, значи е станало и се вижда. То и аз пробвах - да видите какъв зор докато си налучкам паролата Whistling

Кари, мерси  bouquet

# 282
  • Мнения: 4 370
Танче, много весел РД! У вас много хубаво бе!  Laughing И Димитричка я познавам! Поздрави я!  Wink

# 283
  • Мнения: 1 128
Вили, добре дошла!!! Съученичките ми вече с по две деца, ама аз с тази моята "фурия" бих се замислила за второ едва след 5 години. Ще те чакаме на следващата среща. Всичко мами са много готини и няма да съжаляваш.

# 284
  • Мнения: 2 609
Момичета, пуснах новата тема, че изчезвам до неделя, а тук вече сме на 19 страничка. Wink 
Изпишете тази и се прехвърлете в НОВАТА.

Общи условия

Активация на акаунт