Бебешка близнашка тема ХІI

  • 13 068
  • 244
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 950
Благодаря отново на всички.  Hug Hug Hug

estrella , с Нели се чувахме миналата седмица. Каза, че в работата е ужасно заета и вечерно време докато оправи децата и няма сили да включи компа.  ooooh! Но каза също, че скоро ще има по-малко работа в службата и ще влиза по-често. Дано има време.  Hug

# 241
  • Мнения: 1 069
Деска, радвам се че сте добре. Нацелувай Дани от нас!  Hug Hug Hug

Честито прохождане на Явор и Али - смели крачки в живота!!!

Аз също си почивам докато съм на работа - не че нямам работа, но е от различно естество. Т.е. грижите за децата са едни, грижите в работата са други - някак разтоварване на психиката е. Поне според мен!

Ние тези дни имахме инцидент с кученцето ни - блъсна я кола. Сложих малките да спинкат и хукнах да я водя на лекар. Ейййййййййй, изуми ме отношението на ветеринарните лекари. В един денонощен ветеринарен център - веднага се направи снимка и електрокардиограма. Вляха й система за "пост-травматологичен шок". Има разкъсване на белия дроб и се наложи лечение в болница. Пренощува 2 дни в болницата. Днес си я прибрах. И сме много щастливи в къщи

Ейййййййй, всички такива чудеса ми се случват, когато мъжът ми е в командировка  Crazy Това изпитание ли е върху моята личност - не знам..., но все така се случва!

# 242
  • Мнения: 3 638
Нели, радвам се да чуя твои новини  Hug
Ейййййййй, всички такива чудеса ми се случват, когато мъжът ми е в командировка  Crazy Това изпитание ли е върху моята личност - не знам..., но все така се случва!
Ами нали знаеш, че боговете пращат изпитания на любимците си, така че чувствай се богоизбрана  Mr. Green

Честито прохождане на Явор и Али!

# 243
  • Мнения: 517
Фата, права си ама понякога идва в повече...  Wink Нели, радвам се...

# 244

Общи условия

Активация на акаунт