През ЯНУАРИ празнуваме година, откак на този свят ни има !!!

  • 11 637
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 274

Джулка а Фризолак 3 или Фризо 3 . Ева беше на Фризо 3 след годинка и аз много го уважавах това мляко: вкусно, разтваря се във вода със всякаква температура, че и пише че може да седи приготвено 24 часа. Ама Жоро сега е склонен да се запича и ме е мало страх да сменям млякото още.

Мийче, естествено, че Фризо 3....  Peace
Много съм загубена... Embarassed
Ето, за това говорим:




Аз като ви казвам, че не съм в час последната седмица, вие не ми вярвате...  Sad

# 31
  • Мнения: 133
Запиииис.
Matza 83, и аз се смях с твоя Боби. Joy Много е сладък и много заразителен смях има. Hug
Слънчи, честита племеница! Жива и здрава!  bouquet
Аничка, прегръдки за малкия Дани и бързичко да оздравява!  Hug Praynig
Малееееее Katenok, страхотна торта си сътворила. Браво!  smile3501
Алекс, сподели после как се справяте с втората група от кухнята. Днес на Рая по погрешка са сипали 2-ра група (а и аз съм проспала този факт Embarassed), та тя въобще не одобри яденето. Изяде 3 лъжички и стисна устата. Crossing Arms Май поне още месец ще си караме на 1-ва група.

Количката ми що годе върви в снега, но като я вкарам вкъщи, в коридора става голямо мазало. ooooh! Кал, локвички вода........... Whistling
Ама то, "фризо" не е ли съкратеното име на "Фризолак". Аз си мислех, че е едно и също. newsm78

# 32
  • Мнения: 71
Аничка искам и аз с каквото мога да помогна деси беше така 7дни ужас не искам да си спомням.какво ли не давах,но  в аптеката ми предложиха един сироп не се сештам за името но има лимон отпред на опаковката за 2 дни от него отмина всичко.ако имаш вазможност си вземи като ги попиташ за сироп против повръштане те ще ти го предложат.и да си презная ако не беше водата щяьме да сме на системи.пожелавам ви барзо  оздравяване. Praynig

# 33
  • Мнения: 1 325
ЧЕСТИТО НА ВЧЕРАШНИТЕ И ДНЕШНИТЕ РОЖДЕННИЦИ Hug
Слънчи, да е живо и здраво бебето Hug
Катенок, голяма сладкарка си , тортата е страшна Hug
Като каза Тополчица за смеха на Боби, това беше първото нещо което ми направи впечетление в клипа, Даная се смее абсолютно по същият начин Laughing
Аничка, оздравявайте бързо Hug
Нашата баба идва утре Peace

# 34
  • Мнения: 133
но  в аптеката ми предложиха един сироп не се сештам за името но има лимон отпред на опаковката
Сиропа се казва "Натриев цитрат". Пие се при повръщане. С Явор ми се е налагало да го ползвам и наистина бързо действа. Peace В листовката пише за деца над 6 месеца.

# 35
  • Мнения: 51
Здравейте и от нас!
Нашета вчерашна приятна семейна вечер се оказа един тих ужас, Мърко легна по разписание, сгорвихме си с такото , аз се изкъпах, дойде и неговия ред, но като отидах да си взема чорапи и Мърчо като щръкна и няма преспиване, само на ръце, като го оставя се кокори и се хили, викнах баща му да го държи да се облека и изсуша косата, че умрях от студ, продължих с преспиването, не става, час и половиан борба, накрая в 1 часа го взехме при нас и така вечерчхме, легнахме в 2, той се потъркаля малко и заспа, викам си поне сутринта ще спи, в 8.30се беше събудул, лудница. От както се е родил не сме будували нощем с него никога, винаги е бил толкова кротък...Днес ще има втори опит за кротка вечер с филмче. Rolling Eyes
За работата- да ви кажа дори и в най-трудните и изнервящи моменти не си и помислям дори за минута, толкова мразя да ходя, особено на тази си работа. NaughtyХич не се оплаквам, със сигурност мога да си измисля други разнообразия. Даже многосе плаша от момента, в който Мърко ще навърши две и ще трябва да се връщам, как ще се оправяме, той ще си е бебе, сутрин, вечер, бъркотия.
Katenok, страшна си! Все едно  екупена от най-добрите сладкарници.  bouquet
Нашета количка онзи ден излиза за пъриви път в кишата, ами поднася и доста трудно се управлява, определно не ми беше лесно, а е с такива големи гуми, а азси мислех, че ще е ОК.
Ох, да ви  кажа, нашия Мърко голям глезан, как се тръшка за внимание, сега подстригвах баща му, което е доста смела крачка, като се има предвид малкия на какво го направих...Ами крещи и не дава да се обърна с гръб, отворили сме вратата, говорим му, не е изолиран, иска да изляза и като изляза и забравя за мен. И е като залепен за нас. Вашите така ли правят?

# 36
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Аз пък имам питане за ягодите, малините, къпините и другите горски плодове? Давате ли ги вече под някаква форма? Днес гледах едни сокове на Сонда - с морков и малини (малко странна комбинация), но не посмях нещо да купя newsm78
Не мога да не поздравя Катенок Hug Браво, голяма си майсторка!!!  bouquet

Ewito, и при мен дойде ненадейно този етап със среднощното будене. Май само като я взема при мен се успокоява Стела Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 5 391
Аничка, да се оправя бързо Дани! Hug

Катенок, туй сефтето ли ти е?Щото тортата е един връх! Heart Eyes

Аз прясно мляко, мед, шоколад, горски плодове, ядки ще давам поне след 2г.Е, млякото може и по-рано, но другите чак тогава, да не кажа и към 3г.
Поне с Пресил така процедирам.

Мия, с риск да те втрещя ще ти кажа, че Дарена преварена вода не е пила.Пресил май само първите 20-30 дена.
Чешмянка, отглеждане по ромски тертип Grinning

# 38
  • Мнения: 256
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКИТЕ НИ РОЖДЕНИЦИ ДНЕС,
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ, МНОГО УСМИХНАТИ И ПАЛАВИ!!!

Катенок, направо ми уби ентусиазма да правя торта, много вдигна летвата! Поздравления за резултата, браво!!!

Благодаря на всички за отговорите за кухнята. Честно да ви кажа, незнам откъде да намеря тази внушителна бройка бурканчета, както се сещате, няма да ги нося от Канада.

Ягоди, малини и къпини съм давала от 7-тия месец в пюрета.

Мари, блазе ти за бабата. Ние сме готови и чужда да приютим, само да има една  Laughing

Слънчи, честито бебоче във фамилията!!!

Еви, желая ви здрав сън довечера.

Аничка, дано бързо се оправите, стискам палци!

Чудя се за моето Грако, дали да го взимам като идвам, или направо да дойда с възможно най-лекия вариант на лятна количка, защото те вече са големи и няма да спи в нея ... Май ще се разтърся за нещо леко.

Ние след малко дружно отиваме четиримата да се пързаляме с шейни, найлони и по дупе. Ще пратя снимки после.


Фил, ние по съвет на докторката от годинка минаваме на креве мляко. Какви са ти съображенията да го въвеждаш след 3 години?

# 39
  • Мнения: 6 274
Аз одеве забравих да кажа за шоколадът, млякото, ядките, медът и др. такива "екстри"...  Mr. Green
Все още не съм давала, дори еднократно...  Naughty
Като изключим онази шоколадова бисквитка, дето малкият се беше самопочерпил (но не изял, а по - скоро само омазал ooooh!), нямаме други изцепки...
От плодовете - малини, къпини, ягоди и т.н. не е ял също...
Много обича мандарини, направо умира за тях...
Само като ги види и почва да вика някой да му даде... Laughing
Портокали не обича...
Кивито също го хапва, но с особено мнение... Mr. Green
Ябълки хапва...
Друго май не се сещам...
Не знам още колко време ще изчакам, преди да му дам от "другите храни", но със сигурност няма да е сега...
Катенок - тортата наистина е супер...

# 40
  • Мнения: 135
Слънчи,честита ти племенница.Да е жива и здрава малката Виктория.

Катенок,много хубава торта си направила.

Аничка,Дани да се оправя бързо.

За работата и на мен ми се връща,но няма кой да гледа Илия.така,че ще се гледаме до 2 годинки.

Кремче с прясно мляко съм давала няколко пъти в съотношение 50:50.Ягоди,малини и къпини още не съм давала,шоколад - детския на милка е ял един път и то по-точно си близна само.
Още пие преварена или минерална вода,чешмяна не смея още,защото нашата има много хлор.

Днес водих малкия на детски рожден ден и много се забавлява.Даже се отпусна и направи сам 2 крачки.Явно другите деца му действат стимулиращо.

# 41
  • Мнения: 332
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКИТЕ НИ ЯНУАРЧЕТА, РОДЕНИ НА ДНЕСШНАТА ДАТА  Hug

Слънчи - да ти е жива и здрава племенничката  Hug
Аничка - бързо оздравяване на Дани  Hug Много коварен вирус  Confused
Катенок - леле, каква торта, направо ми взе ума, поздравления, страхотна е  Hug
МИА - аз съм давала чешмяна вода, и за пиене, и за АМ, но ние сме с хубава вода  Peace
Мляко давам с кремчетата, мед мисля по натам  Peace И шоколад също  Peace Но маслини съм давала още към 10-11м и му харесват  Mr. Green Напролет може да пробвам с малините и къпините, ягоди догодина  Peace

Ели, и ние така, решим с Мъжо да се поглезим с филмче и малкия точно тогава пълен с изненади   hahaha Дано при вас тази нощ е спокойно.
Аз да се похваля, спрях му сутрешното мляко без проблем, явно човека ми е бил готов. Сега след нощното мляко в 20ч спокойно си закусва направо сутринта към 9ч  Mr. Green
Вече много се отпусна и да ходи, аз го държа с коланите, че сме на теракот.
Лека нощ от нас  Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 56
Честито на днешните рожденници! Борис, Боян, Индия Мари и Галя!
  bouquet  bouquet  bouquet

Аничка- дано Дани се оправи бързо. Стискам палци Hug Hug


Котенок- страшна тората- тъкмо щях да те питам каде я намери , а направо не повярвах че ти си я направила. Браво Hug


Слънчи- Честита ти племенничка!


На мен много ми се иска да се събира Сиянка с дечица ,ама няма как в този студ. Скоро ходихме на гости на едно детенце , по-малко ама ходи. Сиянка много му се радва  и въобще бяха много сладки. Затова ми се иска да ходи и на градина, ама като гредам сме на 225 място и вместо напред се преместваме назад. Миналата седмица бяхме на 221 място. Cry

# 43
  • Мнения: 85
Привет и от мен,
Честит първи рожден ден на Борис, Боян, Индия Мари и Галя! Да растат здравички и усмихнати!
Темата както винаги е страхотна. И къде що имаше снимки, всичките ги разгледах. Всички дечица са толкова сладки и пораснали, Пу, пу да са ни живи и здрави. Направо са  lovekiss lovekiss lovekiss

И аз не съм давала от посочените храни, мисля, че е рано. Защо да и претоварвам коремчето излишно. Първоначално мислех да е на кухня, даже капачки купих, но нали пътуваме, впоследствие си и давам от нашата храна, която е без запръжки и разни мазнотии.

Ние се прибрахме преди два дни в БГ за известно време. Полетът беше нощен и малката ни разказа играта. Въобще и не заспа. Но да не ви занимавам.

Тази седмица ще я вода на консултация и ще се отчетем. Аз имам лек проблем с отбиването. Искам да я спра, и и давах до скоро само вечер.  Сега спрях съвсем, тя почна само да ми рови в пазвата. Когато и да я гушна, все ръката и е там. Много неудобно пред хората.

Желая приятна и успешна седмица на всички, здрави и усмихнати бебчета, и не на последно място красиви, лъчезарни и щастливи мамчета.  smile3525

# 44
  • Мнения: 10
Честито на днешните ни рожденници - Борис, Боян, Индия Мари и Галя
Катенок, поздравления за тортата, истинско копие от някоя сладкарница  bouquet
Мари, супер е със баба, при мен е свеки от две седмици вече и сме си екстра, много помага жената, страхотна е bowuu и аз си се глезя навън по козметичните салони Blush
Днес направих на Боби крем ягода с прясно мляко (без вода) и мнооого му хареса, вече няма да слагам вода в млякото.
Вчера се научихме да пием сок със сламка, за 1 ден Simple Smile
А днес за първи път излязохме със шейната навън, еми той въобще не иска да седи в нея, не се задържа за секунда на едно място Simple Smile
Ewito, ние сме по същия начин, не ми дава да седна изобщо на компа, веднага иска да сяда и той и да си играе на неговата игра. Стана ли аз и веднага си намира с какво да се занимава Laughing
Водата я редувам - преварена с минерална. Чешмяната ни е гадна, има вкус на тиня Confused

Общи условия

Активация на акаунт