Репортаж на CNN за газовата криза в България.

  • 6 903
  • 133
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 380
Чешки художник Давид Черни? Shocked Интересно, и защо му е била нужна конспирация и криене зад име на българка? Елементарно е да бъде изчислено копелето мръсно. Дано го съдят и не му се размине! #2gunfire

# 121
  • Мнения: 141
Съвсем изместихте темата. Кенефа е тема на друг разговор, пък за днескашния митинг да не говорим, нови бисери ще има снимани по СNN.

# 122
  • Мнения: 6 620
Чешки художник Давид Черни? Shocked Интересно, и защо му е била нужна конспирация и криене зад име на българка? Елементарно е да бъде изчислено копелето мръсно. Дано го съдят и не му се размине! #2gunfire
Всички са негови и на негов приятел .

# 123
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Откъде ги взеха тия мангита бе? Те какво общо имат с газовата криза не ми е ясно #2gunfire

# 124
Tezi gadove angli4anite kato ida na brigada liatoto tam mi ide da gi  #2gunfire ,po prosta nacia ot tezi niama.A tova s reportaja za gazovata kriza v Pleven ne im e za parvi pat da ni predstaviat v lo6a svetlina.I estestveno i kogato izla4vaha domovete s decata v Mogilino pak nabliagaha na fakta 4e sme v Evropeiskia sauz 4e tova e nedopustimo za stranata i t.n.A niakoi vob6te vijdal li e pove4e ot edin ot tezi domove.Za6toto az jiveia v Storgozia sa6tia kvartal kadeto sa snimali tezi cigani koito dori niamat parnoi edvam si pla6tat smetkite za tok ami ako ne rajdaha po 10 deca koito izpolzvat za da kradat prostituirat i prosat niama6e da e takma.I vse pak jiveia blizo do dom Detelina koito e spposoriran ot dosta biznesmeni ot Pleven i Sofia i tam e ppo hubavo i ot vka6ti,ot u4ili6te se sabirahme na grupi da nosim plodove na decata i kato vidiahme 4e jiveiat mnogo po dobre i ot nas re6ihme 4e niama za6to da se pritesniavame i na tova nivo sa 60% ot domovete v Bulgaria no tribva6e da pokajat onzi v Mogilino za da ni izlojat.Da viarno 4e ne sme mnogo stoka i nie, no cigani navsiakade po sveta ima.I 4estno kazano vinata si e na6a za6tot triabva sami da vzemem ne6tata v race i da izselim pove4eto 4ernilki ot stranata si a po svestnite da prinudim da ne rajdat pove4e ot 3 deca sled kato niamat vazmojnost da gi gledat,za6toto srednostatisti4eskia balgarin edvam si pozvoliava da gleda edno dete,a tezi gledat pone po 8,9 i moje bi sled 20 godini tuk niama da e Bulgaria a Цингомалия,poradi estestvenia prirast. newsm78 tova e moeto mnenie de

# 125
  • Мнения: 1 099
Репортажа е много подходящ за българите да разберат нещата-
Не България е виновна, че няма газ, а Русия и Украйна, ние сме потърпевши. Нашите политици неможеха да направят нищо.
А нашия министър прецедател говори много добър английски, не го бях чувала преди, браво !!!
А що се отнася до циганите- разпространен журналистически похват да търсят най- лошите картинки....
Да не мислите, че това дето дават по нашата телевизия не е представено от най-лошата страна....

# 126
  • Мнения: 1 800
Какво му е на репотажа Thinking
Поне някой, пък и с каквато и да е цел, се интересува от циганите ни, ние в Б-я и без това ги нямаме за хора...за това ли скочихте?

Не е единствения блок, който изглежда така в Плевен пък и не само там. Направи ми впечатление, че на въпросния блок има 4 пъти повече сателитни чинии, от американския блок, в който живея. Споко, не сме се изложили пред света, не с циганите си поне.

Крадените пари от Еврофондовете и некотролируемата корупцията са много по-голяма излагация и срам, та дори Б-я да е като райска градина и без нито един циганин, по ниско едва ли може да паднем.




Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 22:37 от benson10

# 127
  • Мнения: 141
Не ми пука че са давали циганите, пука ми защо информацията им не отговаря на истината! Никой от въпросните учасници не е разбрал за какво иде реч, с изключение на една по-ерудирана циганка, която имала понятие какво значи ГАЗОВА КРИЗА, ами фалшивото топлене на циганетата покрай студената печка?! Срам и позор не за нас, а за тези които са създали този репортаж! Не са ни виновни циганите, виновни са журналистите които изопачават истинските неща от живота.

# 128
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Какво му е на репотажа Thinking
Поне някой, пък и с каквато и да е цел, се интересува от циганите ни, ние в Б-я и без това ги нямаме за хора...за това ли скочихте?


 ooooh! ooooh! ooooh!

# 129
  • Мнения: 4 380
Интересно и по какъв начин би трябвало да се интересуваме от циганите ни. От теб лично някой интересува ли се?

# 130
  • Мнения: 7 837
Направо е възмутително, че не отразиха посещението на Бойко Борисов в Белия дом. И това ако не е поръчкова медия...

# 131
  • Мнения: 1 800
Интересно и по какъв начин би трябвало да се интересуваме от циганите ни. От теб лично някой интересува ли се?

не, не се интересува, но и още никой не ме е посочил по бг улици, напсувал гласно или наум и минал на отсрещния тротоар само защото съм от еди какъв си произход.

 мисълта ми е, че ги считат за хора, не са расистки настроени към тях и не бягат като нас само като чуем думата "циганин".

# 132
  • Мнения: 4 380
Интересно и по какъв начин би трябвало да се интересуваме от циганите ни. От теб лично някой интересува ли се?

не, не се интересува, но и още никой не ме е посочил по бг улици, напсувал гласно или наум и минал на отсрещния тротоар само защото съм от еди какъв си произход.

 мисълта ми е, че ги считат за хора, не са расистки настроени към тях и не бягат като нас само като чуем думата "циганин".



Ти ме скъсваш от смях. Laughing Минаваш на отсрещния тротоар само ако циганина е смърдящ клошар (той и български да е, пак заобикаляш отдалече). От прилични цигани не знам някой да е бягал или псувал. Всъщност, Костов бая псувни е отнесъл, ама той по други причини несвързани с произхода му. Laughing

# 133
  • Мнения: 6 620
Репортажа е пълна боза ,а за да си позволи един "журналист" да покаже толкова лъжи на куп явно ни счита за някакви аборигени ,а себе си за непрофесионалист.
benson10 отношението ме към ромите е като към всички останали етноси .Аз не съм виновна ,че повечето от тях са търтеи ,мръсни и отношението им към децата им не е нормално.
Иначе си имам приятелки циганки .

Общи условия

Активация на акаунт