Имали мами карали кростренажор по време на бременност?

  • 8 837
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Страхотно завиждам на всички, непреустановили с тренировките по време на бремеността!
Браво, мацки!

Ще видите обаче аз като родя и като се възстановя след операцията кво става!!!  Crazy

# 16
  • Мнения: 496
Хайде и аз!  Simple Smile Присъединявам се и аз към фитнес-мамчетата. Кростренажор карах сравнително по-рядко, но от велоергометъра, степера и пътечката не слязох до последно.

Преди да родя, първо си направих йога тренировката за успокоение. Зареди' ме положително  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 311
Mина по колко минути на ден тренираше на кроса, колко километра минаваше и на коя степен, какъв ритъм поддържаше? Благодаря ти   bouquet

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз тичах  и ходих на фитнес.Плюс у-ния вкъщи. Grinning

# 19
  • Мнения: 39
   Flutter И аз да се включа.Аз все още не съм на темата за бебета,ноо може скоро до кам около година да се случи.Имам кростренайор,е не го ползвам мнооого сериозно,но когато съм бременна мисля малко по малко да си го ползвам  Praynig/е ако всичко е наред/ ,че съм много податлива към напълняване. ooooh!

# 20
  • Мнения: 2 180
Една позната сега е в 4-я месец и трябва да лежи до края на бременността си, защото се скопоса от тренировки в ранна бременност.  Confused Мислела, че като не се чувства бременна, няма неразположения и проблеми, може да си живее както преди, но беше на косъм да загуби бебето.
Съгласна съм, че има жени които си тренират, но правят специални упражнения за бременни или йога /което дори е полезно/, но не е разумно да се товарят с велоергомерти и/или кростренажор. Това е личното ми мнение, не бих застрашила детето си заради собствения си егоизъм да изглеждам добре. Има и други начини една бременна да води пълноценен, здравословен начин на живот и да поддържа килограми в нормата.

# 21
  • Мнения: 637
Според мен е безопасно само за тренирани жени :peace:

# 22
  • Мнения: 606
Записвам се да ви следя.
По-късно ще ви чета. Hug

# 23
  • Мнения: 106
Ас смятам да поддържам формата си с ходене-според мен това е най-безопасното упражнение,освен йога,за която не мога да намеря време,поради достатъчно натовареното ми ежедневие-"поддържам" форма с много работа Simple Smile и не се спирам на едно място.Ще следя темата за други безопасни упражнения Simple Smile

# 24
  • Мнения: 122
И аз тренирах като луда, но преди това 13  години съм се занимавала професионално със спорт. Карах велоергометър, фитнес (по-леки тежести, повече повторения) и много яко тренирах във вода- водна аеробика. Искам да споделя, че оформих много хубави ръце и рамо от водната аеробика (защото краката и седалището са ми развити от спорта, но нагоре не бях мн оформена). Качих 10-тина кг и ги оставих в родилното, а бебето се роди 3700. Тренирах до 2 седмици преди да родя, като в 8-ми и 9ти месец само по 3 пъти в седмицата, преди това по 5.

# 25
  • Мнения: 97
Момичета, мисля че това е много сериозна тема. Всяка бременност си протича по индивидуален начин, всеки е трениран по различен начин преди това. Категорично не трябва да се дават съвети освен от наистина компетентни специалисти, които наблюдават майката и плода. Аз до четвъртия месец включително играех спортна гимнастика и особено наблягах на смесената успоредка, но моля никой да не си помисля да го прави!

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Най-добре се посъветвай с лекаря си.
Първият път карах велоергометър до последния ден на бременността си.
Втория път вече имах кростренажор. Тренирах до последния ден и с него. Всъщност, тренирах късно следобед, а през нощта родих.  Grinning
(Тренировка - по 40 минути, на най-ниската степен. Нормален ритъм.)
Изкарах много лека бременност (и двата пъти), родих здрави и големи момчета.

Общи условия

Активация на акаунт