Вие какво мислите по въпроса?

  • 2 985
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 640
Не ти ли е обидно? Унижаваш се самичка, времето лети, не го подарявай толкова леко.Излез, огледай се,вместо да ровиш в чужди пощи.

# 31
  • Мнения: 6 301
Момичето явно още е яко влюбено в Ивайло и се надява на чудо по време на съвместното съжителство.

# 32
  • София
  • Мнения: 62 595
Това не може да е истина! Прилича ми на партенка.

# 33
  • Мнения: 116
тои маи си търси съдружник да си купи къща,после как ще делите не се сещам

# 34
  • Мнения: 3 641
Това не може да е истина! Прилича ми на партенка.
Хлъзгаво е викаш? Whistling Simple Smile

# 35
  • Мнения: 4 841
Не знам защо, останах с чувството, че историята се развива в чужбина, и оттам твърде силната привързаност на мацката към Ивайло и усещането, че ще остане съвсем сама ако се разделят newsm78 Може и да греша, не знам, така ми се стори докато четях...

Девойко, ти де дремА всъщност, докато две години младежа скайпира в търсене на Единствената? Твърде много загубено време за една определено загубена кауза. Спасявай се и си живей твоя живот.

# 36
  • Мнения: 1 849
Никога не бих се унижила да живея с мъж за който не съм номер едно в живота му! Бих те посъветвала да направиш същото.
Оправданието, че в чужбина е трудно  и т.н. не е достатъчно, за да се примиряваш с лъжи!

# 37
  • Мнения: 22 443
То че яко мирише на пързалка, мирише. ))
Но пък ако е истинска историята е еб...си майката. ))

На мен ми е чудно как му ровиш из пощите и четеш в скайпа. Той не се ли усеща, или като къщата ви е обща и останалото ви е общо?. ))

# 38
  • София
  • Мнения: 1 252
След като нямате връзка, защо го ревнуваш? Той е в правото си да си прави каквото си иска, включително да си води гаджетата в общото ви жилище. Той не те обича! Разкарай го и се вземи в ръце. На 31 години си, ако имаш намерение да имаш деца и семейство е крайно време да се огледаш и да намериш подходящия.
Не възлагай надежди на съквартиранта - за него не си Идеалната и ако се ожените той все така ще продължи да я търси. От цялата ситуация ще страдаш само ти.  Peace

# 39
  • Мнения: 592
Не че не съм консервативен ама като прочетох темата  #Crazy . Ако решите да купите общо къщата, може ли е мен да включите! Просто не мога да ги разбера днешните взаимоотношения - какво значи да живееш с бивше гадже. За мен такова понятие няма. Или сте добри приятели и разделени или сте заедно и ето докъде се стига - проста да падладееш! Проблема го виждам изцяло за теб - и мен ми се иска харем, ама не може!

# 40
  • София
  • Мнения: 62 595
Според мен няма и такова нещо като гаджета, които след раздялата са "добри приятели". За да се разделят хората, значи поне на единия нещо не му е харесвало и то дотолкова, че да сложи край на връзката. Този, който предлага или се съгласява на "просто добри приятели" не е скъсал окончателно и се надява връзката да продължи.

# 41
  • Мнения: 466
Като имам впредвид колко може да струва есна къща ....В брой ли ще я плащате или ще теглите кредит ? Ако имаш пари в брой за да дадеш за половината къща -за какво ти е Ивайло ?

# 42
  • Мнения: 24
Потресена съм от детинското мислене на $$$.
Ивайло те използва много грозно, първо за къщата, после като последен и отчаян вариант, ако не се уреди с мацка.
Но ти сама си си виновна.
Какво си мислиш, че ако купите една къща заедно и той си намери жена, ще ти е много приятно да живееш между тях и да се чувстваш като натрапник в собствения си дом? Лица от едно семейство много трудно се разбират под един покрив, а да не говорим за един обикновени приятели. Всеки си гледа собствените интереси, твоя Ивайло ама хич не се интересува от твоите, сега си му удобна, утре може и да те изхвърли от собствената ти къща, не директно, но си има начини да ти отрови живота.
Спасявай се! Живей си живота, а не този на Ивайло.  Peace

# 43
  • Мнения: 411
Аз пък си мислех,че отдавна няма такива жени като $$$ ,
които да падат тоооолкова ниско.Айде стига! Stop

Общи условия

Активация на акаунт