Някои се кърмят вече, а останлите чакат ЯНУАРСКОТО човече:):):)

  • 13 925
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 122


Честити да са новите бебенца, да са много здрави, да папкат и да слушкат, а на мамите бързо възстановяване и спокойни дни и нощи с новия член на семейството!

# 286
  • Мнения: 387
БИБЛИОТЕКА ЗА КЪРМЕНЕТО!!!

момичета аз само се опитвам да ви помогна...не със съвети, понеже няма кой да се вслуша в човек, който не е кърмил...затова посетете тази библиотека и намерете сами необходимата ви информация...ИМА МНОГО ПОЛЕЗНА ТАКАВА!!!

зозима доста пъти публикува полезни сайтове(както и аз от време на време) на които не се обръща внимание, а после търсите съвети...ако наистина не ви интересуват съветите на опитните мами не ги търсете тук...а при педиатрите, щом толкова им вярвате...лошо няма да им се вярва де, стига наистина да е така...защото се получава така, че всяко тяхно мнение се подлага на съмнение, пък после и съветите от тук се подлагат на такова...и то накрая за кво пишем толкова много...

Патилина  Hug Hug Hug мерси за полезното инфо...вече съм решила като тръгна за болницата едно чайче от босилек да изпия...

# 287
  • Мнения: 2 122
и пак аз, да ви запозная с Преслава  Mr. Green

# 288
  • Мнения: 63
Мини, много са сладки Стефания и ПреславаHug
 Честити рожби на Емски и Грийн Айс!

# 289
# 290
  • Мнения: 74
аз 4акам ли 4акам моето беб4е но то не ще да излиза още Heart Eyes но рано е още все пак термина ми беше в4ера Joyще послушаме дока и ще 4акаме

Общи условия

Активация на акаунт