За свекървите и промените,през които преминават.

  • 2 697
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 379
Много ми се иска да кажа, че и моята се е променила, но... Че е с труден характер й личеше от самото начало, но все се надявах да ни остави да си живеем живота. Все пак не живеем с нея, т.е. според мен трябваше взаимно да се търпим и да се виждаме от време навреме на обяд или вечеря. Да ама не. Тя постоянно намира различни смешни причини постоянно да вика мъжа ми у тях - да й откачи пердетата, а след като ги изпере и да й ги закачи, да й оправи нещо , което всъщностне е развалено, да й затвори бурканите и т.н. И като ви казвам това сега да не си представите някоя слаба и немощна 60 годишна женица. Говорим за 48 годишна, 1.80м , 90 килограмово женище, което е в разцвета на силите си и можеда си върши всичко сама.
Многократно мъжа ми се е опитвал да й обясни, че независимо колко тя не ме харесва аз съм жената, която той е избрал и тя ще трябвада се примири с това. Но не може - продължава да се опитва да ни раздели. Вече е установила, кое в поведението на мъжа ми ме ядосва и постоянно го насърчава да го прави, а после му казва "ти ще видиш че жена ти скоро ще те изгони" /все едно сама е стигнала до това заключение/.
Та след 8 годишна борба с мойта свеки стигнах до извода че няма да се промени и сега просто се правя, че не съществува.

# 16
  • Мнения: 315
Както и да се промени, никога няма да забравя всичко, което ми причини. Не може един човек да те плюе, да ти говори глупости за детето, да настройва мъжа ти против теб и в един момент видиш ли станала добра. Не се променят, просто започват да се страхуват че на стари години няма да има кой да им даде една чаша вода!
абсолютно вярно  bouquet

# 17
  • Мнения: 868
Значи да се надявам и аз на промяна.Би било хубаво, но някак си ми се струва невъзможно!

# 18
  • Мнения: 2 657
Както и да се промени, никога няма да забравя всичко, което ми причини. Не може един човек да те плюе, да ти говори глупости за детето, да настройва мъжа ти против теб и в един момент видиш ли станала добра. Не се променят, просто започват да се страхуват че на стари години няма да има кой да им даде една чаша вода!

много си права Peace

Моята на два пъти така се променяше,но при нас промяната трае 1 месец и после става,майко мила Twisted Evil
За това спрях всякакви контакти с нея,не само аз,но и мъжа ми и така ни е много добре....Не вярвам,че човек който ме разнася 9 години,че съм еди си каква,ще се промени....но пък хич не ми пука,какво мисли тя и какво говори CrazyБлагодарна съм,че сина и ме уважава и обича и винаги е заставал на моя страна Mr. Green


п.п.Аз съм сигурна,че ще се опита пак да има контакти с нас,но нито аз,нито мъжа ми ще я допуснем отново....Не мога да забравя,обидите и разнасянията за мен,но няма да и простя за думите против детето ни...

# 19
  • Варна
  • Мнения: 153
да,и моита се промени,ама в обратна посока.Отна4ало бях тяхното моми4енце,което толкова са искали,но вси4ко бе6е докато родих първото дете.Не мога да отрека,4е докато бях бременна ме гледа6е пове4е от неините синове и се държе6е много добре,но веднага след като родих се по4увствах като инкубатор.Отно6ението и доста се промени.Никога не сме се карали,но то се усеста.Добре,4е сме на далеко,4е сигурно няма6е осте дълго да стискам zъби.Не е ло6а жена,но е свекърва Mr. Green
Добре,4е доста бърzо раzбрах,4е свекървата никога няма да ти стане маика.
Не пропускам да го напомня на всяка бъдеста невеста Naughty

# 20
  • Мнения: 6 618
Моята се промени под мое влияние  Mr. Green
Преди беше мърла , сега е започнала много да чисти и да подрежда , особено като знае , че аз ще отида с мъжа ми  Laughing
Просто аз не спирах да мърморя и да натяквам колко е мръсно и неподредено у тях и тя неочаквано си взе бележка .
Сега я гледам , че даже и харесва да и е чисто  Laughing

Иначе , според мъжа ми , аз съм им взела страха ... явно съм страшна много .


Ти пък баш като свекърва си мърморила.
Моята никога не се е променяла винаги се е държала по един и същи начин достоен освен за уажение и за обич.

# 21
  • Мнения: 1 731

Да .
Не съм казвала нищо директно , но примерно - спала на дивана , не си махнала завивките и кучето лежало в тях  Confused Всичко в косми и тя ми вика - седнете - ами къде ?

Или отиваме да вземем нещо - мръсните чини си стоят от вечерта на масата . Пак - седнете  Confused
Ще седна , ама друг път ...
И после с цялата си наглост ме поглежда и ми вика - " Ти май мислиш , че тук е мръсно , а "
и аз отговарям - ами да , мръсно е ...

 Joy JoyМного ти се радвам .То май така е най-добре.Аз също уж постъпвам така ,засега няма кой знае какви резултати ,но работя по въпроса,а проблема е същият де. newsm78

# 22
Моята свекърва не се е променила откакто я познавам. Винаги е била до нас и насреща. Дано не се променя, защото е опора в нашия живот и е приятно в нейната компания. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 292
Aз се промених. Разбрах, че не става винаги с рогата, взех да обмислям какво говоря и каква ще е реакцията. Не желая конфликти, не искам мъжът ми да не говори с родителите си, не искам да си затормозявам ежедневието.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 104
Моята свекърва е най-толерантния и добър човек, който познавам. Дано още дълго да е жива и здрава.   bouquet
А вие един ден като станете свекърви  #Crazy или пък тъщи  newsm78  #2gunfire

# 25
  • Варна
  • Мнения: 153
Моята свекърва е най-толерантния и добър човек, който познавам. Дано още дълго да е жива и здрава.   bouquet
А вие един ден като станете свекърви  #Crazy или пък тъщи  newsm78  #2gunfire
Нали,знаеш ние няма да сме като тях Wink

# 26
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Имали сме пререкания, карали сме се, тръгнах си от дома и посред зима със седеммесечно бебе....всичко това е минало. Няма смисъл човек да си трови душата с негативизъм - и тя се промени, и аз. Сега се уважаваме, обожава дъщеря ми, старае се да не създава конфликтни ситуации....всяка събота сме на гости у тях - какво повече да искам Wink.
Интересното е, че сина и много по-трудно забрави, а дали е простил - не знам Confused.

# 27
  • Мнения: 2 957
И моята е малко #Crazy На мен никога няма да ми каже нещо хубаво - че съм сготвила вкусно, че съм купила нещо хубаво или пък не дай си боже, че изглеждам добре....Но, когато приятелките и се хвалели със снахите си, тя да не остане по-назад, също се хвалела с мен - /това го научавам със закъснение от други хора/ Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 1 735
Както и да се промени, никога няма да забравя всичко, което ми причини. Не може един човек да те плюе, да ти говори глупости за детето, да настройва мъжа ти против теб и в един момент видиш ли станала добра. Не се променят, просто започват да се страхуват че на стари години няма да има кой да им даде една чаша вода!
Много точно!И мойто уж е поела правилния път,ама много вече и нямам доверие,пък и не е моя тип. Mr. GreenНа стари години и аз не вярвам да се промени,но трябва да се спазва добрия тон и това поне вече го е разбрала.

# 29
  • Мнения: 728
Свекървите си остават свекърви и никога не се променят!
Ние също!
Просто не им обръщайте толкова внимание и всичко ще е ок! Wink

Общи условия

Активация на акаунт