Проблеми с хранене, наддаване, дишане

  • 8 672
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 604
Мария пък не харесва пюре от банан.   bouquet

# 31
  • Мнения: 23
здравейте мамчета
моята дъщеричка се роди в края на 34 началото на 35 г.с. роди се 2350кг в епикризата й пише ,доносено,, беше 3 дни в кувеоз и това е бяхме и на фототерапия заради жълтеницат аи на 8 ден си бяхме в къщи.
Тя мога да кажа че си наддава вече е почти 5 кг но има нещо което ме притеснява когато я взема от леглото например сякаш не й достига въздух и започва да издав азвук се едно някой който има астма след няколко секунди се оправя и няма проблем
ДАЛИ ТОВА НЕ Е ПРИЗНАК НА НЕЩО КОЕТО ОЩЕ НЕЗНАМ???
Как ви се струва на вас случвало ли ви се е ?за сега това е единственото нещо което ме притеснява иначе си хапва и то постоянно и нощно хранене си спазва ,аз й давам АПТАМИЛ КОМФОРТ и смятам че й се отразява добре

# 32
  • Мнения: 769
Мили мами, изчезнах от ефира защото моето момиченце го прибраха в болница и аз бях с нея през последните две седмици. След милион травмиращи изследвания се оказа, че има вродено омекване на ларинкса и трахеята.  Това и пречи на дишането и съответно на храненето. Днес Пати много се влоши - не може да диша сама и я интубираха. Молете се за нея с мен Praynig Praynig Praynig

 Cry Cry Cry

# 33
  • Мнения: 6 604
Yammy -много съжалявам. Дано скоро се оправи малката душица
 Praynig Praynig Praynig

# 34
  • варна
  • Мнения: 1 395
Yammy, като не писа, помислих, че са ви взели в болница, но така се надявах,че ви държат само заради килограмите. Ще се справи Пати, трябва да вярваш много. Praynig
 И моето момченце беше накачено с тръби 20 дена ,но се оправи.
 В добри ръце ти е детенцето ,ще му помогнат.

# 35
  • Мнения: 769
Дано момичета, дано се справи моето момиченце Praynig. Бях с нея неотлъчно, седях на стола до креватчето и, почти не съм спала, гушках я във всеки момент, когато не беше под кислородната палатка. Всеки ден я бодаха, изследвания, снимки, скенер, какво ли не.. Хранеше се мъчно, преди 3 дни и сложиха сонда. Започна да повръща. Днес кръвните и показатели се влошиха и единствения вариант остана да я интубират. Просто не можах да седя и да я гледам така, затова се прибрах у дома. Сега държа терличките и се моля за чудо  Praynig
orhid, мила и моето детенце е е цялото в кабели и тръбички, миличкото ми сладко момиченце... толкова чакано и желано...

# 36
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Какво да ти кажа, откакто писа тук ,все ви мисля и се моля да ви се разминат кошмарите, които на нас се случиха, но явно и вие трябва да минете през това.
 Вярвай, че ще се оправи ,детето ти на това разчита.
 Ние Боян го кръстихме в болницата /-в ДОРИЛ, където сигурно е и твоята Пати/, когато беше на 28 дни. и свещеникът ми каза  че най-силна е майчината молитва. Знам колко ти е трудно ,но си мисли, че си до нея и я лекуваш с любовта си.

# 37
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
bambi25, желая ти детенцито ти да се развива все така добре. Най-вероятно се вглеждаш повече и за това се притесняваш. Но аз вече си имам нещо като правило за детето, когато нещо ме притеснява отивам на лекар, даже при двама и настоявам да се правят изследвания или прегледи, докато не получа потвърдено и разумно обяснение за това което ме съмнява. Някой може да каже, че не съм добре, но ако има нещо предпочитам да го знам по-рано. Пък и като имам съмнения и съм притеснена постоянно не мога пълноценно да се радвам на детето и мисля, че моите притеснения му се отразяват зле.
Yammy, ще се справи детето, трябва да варваш и да не се предаваш. Не позволявай да те завладяват лоши мисли. Гледай да му помагаш с каквото можеш. А ние ще се молим всичко да има добър край скоро и да сте си заедно у дома.

# 38
  • София,
  • Мнения: 4 267
Yammy мила кураж и от мен Hug ЩЕ се моля за Пати Praynig Praynig Praynig ДАно скоро се оправи и се прибере у дома! Hug

# 39
  • Мнения: 4 589
Yammy моля се за вас. Ще се оправи малката. Вярвай в нея, бъди до нея когато можеш. Знам колко е тежко да гледаш всичките тръбички по нея, но аз като отида при Алекс и като видя усмивката на лицето й нищо друго не ме притеснява. Те са по нея за да й помогнат и облекчат. Не се натоварвай, те са силни и борбени и ще живеят. Ще видиш.

п.с. дай ми име на болестта на английски, ще намерим клиника, ако е необходимо.

Късмет и кураж.

Общи условия

Активация на акаунт