Колко често и до каква степен?

  • 5 365
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 81
това е от името на goldie7:много ви благодаря момичета.тази тема беше пусната нарочно за да докажа за пореден път на някои познати че вие си нямате друга работа ами само злобеете в този форум. чао до скоро и май вие трябва да си прегледате главите hahaha

O, sancta simplicitas!
Жегна ме, да знаеш! Довечера ще вляза гол в банята по повода, честно!  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 17
горката goldie7,лоша шега за нейна сметка. добре сте я наредили.

# 17
  • Мнения: 1 047
Мъжът ти се меси в отглеждането на собственото си дете?
Защо си мислиш, че правиш нещата правилно?



--------------------------------------------------------------------------------------
"Една жена ако не е болна, ще е недоволна" - народна мъдрост.

# 18
  • Мнения: 132
Ох, мили мами направо ви завиждам за татковците.Моят мъж грам пръста си не помръдва за бебето или мен, а за домакинството да не говорим. Наумил си е ,  че щом той носи по-голямата част от парите в семейството задълженията му спират до там. Седи и лежи като някакъв ПАША  Close. Никога не е изварявал шишета, за 7 месеца му се събират може би 5 пъти да е хранил бебка, а за разходки с нея... все още не е имало такива. Той не бил луд да се разхождал сам с количката по улиците.Това било женска работа, на него не му отивала. От 6 години сме заедно и за бебето всичко сами си планувахме -искахме гои двамата, но сега всичко е толкова различно. Държавата ми била плащала да си гледам детето- така че да не съм го занимавала. Живеем самички в чужд град и помощ нямаме от никой. Неговите родители живеят на 100 км от нас  ( сравнително близко е), все още никой не се е трътнал да дойде за 1-2 дни да помогне за бебка. Силите сами изчерпани и незнам колко ще издържа.  ooooh! ooooh!
Аз би бих най- щастливата жена и майка  ако мъжът ми се месеше в отглеждането на детето и в домакинството.

# 19
  • Мнения: 81
Ох, мили мами направо ви завиждам за татковците.Моят мъж грам пръста си не помръдва за бебето или мен, а за домакинството да не говорим. Наумил си е ,  че щом той носи по-голямата част от парите в семейството задълженията му спират до там. Седи и лежи като някакъв ПАША  Close. Никога не е изварявал шишета, за 7 месеца му се събират може би 5 пъти да е хранил бебка, а за разходки с нея... все още не е имало такива. Той не бил луд да се разхождал сам с количката по улиците.Това било женска работа, на него не му отивала. От 6 години сме заедно и за бебето всичко сами си планувахме -искахме гои двамата, но сега всичко е толкова различно. Държавата ми била плащала да си гледам детето- така че да не съм го занимавала. Живеем самички в чужд град и помощ нямаме от никой. Неговите родители живеят на 100 км от нас  ( сравнително близко е), все още никой не се е трътнал да дойде за 1-2 дни да помогне за бебка. Силите сами изчерпани и незнам колко ще издържа.  ooooh! ooooh!
Аз би бих най- щастливата жена и майка  ако мъжът ми се месеше в отглеждането на детето и в домакинството.

Спри му секса. Сложи му габърчета по фотьойла и дивана. Спри да го переш. И още можеш да измислиш, за да го пораздрусаш.  Wink

# 20
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Ох, мили мами направо ви завиждам за татковците.Моят мъж грам пръста си не помръдва за бебето или мен, а за домакинството да не говорим. Наумил си е ,  че щом той носи по-голямата част от парите в семейството задълженията му спират до там. Седи и лежи като някакъв ПАША  Close. Никога не е изварявал шишета, за 7 месеца му се събират може би 5 пъти да е хранил бебка, а за разходки с нея... все още не е имало такива. Той не бил луд да се разхождал сам с количката по улиците.Това било женска работа, на него не му отивала. От 6 години сме заедно и за бебето всичко сами си планувахме -искахме гои двамата, но сега всичко е толкова различно. Държавата ми била плащала да си гледам детето- така че да не съм го занимавала. Живеем самички в чужд град и помощ нямаме от никой. Неговите родители живеят на 100 км от нас  ( сравнително близко е), все още никой не се е трътнал да дойде за 1-2 дни да помогне за бебка. Силите сами изчерпани и незнам колко ще издържа.  ooooh! ooooh!
Аз би бих най- щастливата жена и майка  ако мъжът ми се месеше в отглеждането на детето и в домакинството.

Спри му секса. Сложи му габърчета по фотьойла и дивана. Спри да го переш. И още можеш да измислиш, за да го пораздрусаш.  Wink


 Peace съгласна  Joy

Нашият тати прави всичко. Само кърменето му се опира..... засега  Whistling

# 21
  • Мнения: 1 047
...Само кърменето му се опира..... засега  Whistling
Нека не спира опитите.
В един момент ще успее.

# 22
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
...Само кърменето му се опира..... засега  Whistling
Нека не спира опитите.
В един момент ще успее.
 

Честно казано - страх ме е, че може и да успее, затова го спирам с опитите - да си имам и аз нещо само мое си  Peace

# 23
  • Мнения: 11
Pronobis с тия акъли дето ги даваш си плачеш за зъболекар,брат. Остави хората да се оправят и не бъди сигурен, че всичко дето единия говори за другия е така. Една жена ако не може да си мотивира мъжа да направи това или онова, не треа да пише по форумите , а да се замисли.

Поговорете малко с човекО и ако не е тотален талибан,можи да вдене. Whistling

# 24
Ние си гледаме заедно децата. Моята жена не се оплаква. Напротив приятно и е . Ти защо се оплакваш? Какво като дава съвети, да не го прави с лошо чувство?!

# 25
  • Мнения: 2
Най малко пък жените може да се оплачат от гледането на бебетата..
Каква е тази работа? 1-во ИСКАМ БЕБЕ ! ! ! ! ! ИСКАМ ИСКАМ ! ! ! !
Е като искаш - на ти бебе Simple Smile)
А после какво ? то не било просто искам бебе, а искам още 100 неща .. не може то така!

# 26
  • Мнения: 46 516
Най малко пък жените може да се оплачат от гледането на бебетата..
Каква е тази работа? 1-во ИСКАМ БЕБЕ ! ! ! ! ! ИСКАМ ИСКАМ ! ! ! !
Е като искаш - на ти бебе Simple Smile)
А после какво ? то не било просто искам бебе, а искам още 100 неща .. не може то така!


А мъжът не го ли иска newsm78 или това е каприз на жената?
Детето има двама родители, нормално е двамата да си разделят грижите, възпитанието и отговорностите по него.

tsveti_kn, така е намерил  Peace


# 27
  • Мнения: 11
Най малко пък жените може да се оплачат от гледането на бебетата..
Каква е тази работа? 1-во ИСКАМ БЕБЕ ! ! ! ! ! ИСКАМ ИСКАМ ! ! ! !
Е като искаш - на ти бебе Simple Smile)
А после какво ? то не било просто искам бебе, а искам още 100 неща .. не може то така!


Ако намериш  жена дето иска само едно нещо те пиша редом с Колумб,Магелан и Амундсен. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2

А мъжът не го ли иска newsm78 или това е каприз на жената?
Детето има двама родители, нормално е двамата да си разделят грижите, възпитанието и отговорностите по него.

tsveti_kn, така е намерил  Peace



Относно двамата родители на бебето: ако някой мъж е сигурен, че е "бащата" преди да излязат пълните ДНК тестове,  мога само да му завидя за оптимизма и вярата Wink
 
Това дали как и колко и кога мъжът иска децата е една съвсем друга тема .. Тя е интересна също, но замисли се: как 1 реклама или билборд не направиха с разтапящ се мъж, който гледа в безкрайността над лигавото рекламно съобщение : ИСКАМ БЕБЕ !!!

# 29
  • Мнения: 46 516

Относно двамата родители на бебето: ако някой мъж е сигурен, че е "бащата" преди да излязат пълните ДНК тестове,  мога само да му завидя за оптимизма и вярата Wink
 
Това дали как и колко и кога мъжът иска децата е една съвсем друга тема .. Тя е интересна също, но замисли се: как 1 реклама или билборд не направиха с разтапящ се мъж, който гледа в безкрайността над лигавото рекламно съобщение : ИСКАМ БЕБЕ !!!

За другите не знам, моят не е имал подобни терзания - първо, защото ме познава и второ, защото сме били по 24 часа заедно Laughing

За другото - реклами с бебета и мъже има, не точно за Искам бебе, но живот и здраве като измислят как и те за забременяват - ще се появят и такива билбордове, с нетърпение чакам този момент, защото искам още едно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт