Спинкане по корем

  • 2 521
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 305
Дъщеря ми от 5-6 м спи само по корем много рядко спи по друг начин. Ако не е по корем не може  да заспи

# 46
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Моята дъщеря не е спала по корем,но на моя приятелка сина,като малък
само така заспиваше,даже и в количката спеше по корем.

# 47
  • Мнения: 494
Ако е малко бебе спането по корем увеличава опасността от внезапна детска смърт. Ако само може да се обърне и да легне по гръб мисля, че е о.к, но така или иначе не се препоръчва до 1 година

# 48
  • Мнения: 645
 Нашето бебе спи по корем някой път в/у мен заради коликите.Каква е тази внезапна детска смърт Shocked

# 49
  • Мнения: 37
Аз винаги обръщам малката .
Защото получавам схващания и си мисля , че може и на нея да се случи  newsm78

# 50
  • Мнения: 317
Не само че спеше по корем,но и като започна да се движи самостоятелно спеше на колене с дупето нагоре и главата забита във възглавницата ooooh!все едно се приготвя да става и да хуква Laughing

# 51
  • Мнения: 1 740
Нашият бебок снощи за първи път спинка на корем върху моят корем , но имаше  висока температура и само така успях да го преспя.

# 52
  • Мнения: 5 391
И двете ми деца спят по корем от първият си месец, някъде.
С първото и сешоар съм ползвала, цели 3 изгорих.
За това второто чак сега разбира какъв е този уред, като й сушим косата.

# 53
  • Мнения: 528
Моите и двете са спели по този начин върху корема ми  Peace А откакто се научиха да се обръщат си спяха, както им е удобно, в повечето случаи по корем  Peace

# 54
  • Мнения: 96
Моята Симона много обичаше така да спи и даже на три месеца като започна да се обръща сама, само по корем спеше. Аз я обръщам, и тя се обърне и накрая я оставих.  Crazy
детето все пак може да си движи главата от по-малко newsm78

# 55
  • Мнения: 10
и ние спип по корем от както се роди, не иска по гръб, заспива и се стряска и плаче ако е по гръб, главата си я държи супер даже успява с бибата да си я мести от ляво на дясно

# 56
  • Мнения: 141
 Откакто се обръща сам , бебо си спи както си иска,но определено предпочита по корем! Mr. Green

# 57
  • Мнения: 203
По голяма част от бебетата с колики спинкат така явно им олеква ...моя също е спал така върху мен ....нямала съм проблеми....а и доста бебета предпочитат да спят по корем попринцип....

Общи условия

Активация на акаунт