Какъв скраб/ексфолиант за тяло използвате

  • 31 232
  • 128
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
Аз за сега съм най доволна от Грийнленд,кожата ми е гладка и добре парфюмирана.Последният ми беше на Ейвън,зелен някакъв,но много ми изсушаваше кожата.

# 1
  • Мнения: 1 885
Пробвала съм какво ли не, но по-добро от кафе със зехтин не съм намирала!

# 2
  • Мнения: X
Харесвам ексфолиантите на Freeman.

   

# 3
  • Мнения: 334
-217  най добрият, който съм ползвала. Не само ексфолира, но и овлажнява кожата и я ароматизира приятно и трайно. Лошото му е, че е скъп.

# 4
  • Мнения: 27
Може малко глупаво да прозвуча,ама не ми е ясно това кафе как го нанасяте\и разнасяте\ по тялото-с обикновенна гъба за баня ли?Не се ли зацапва много?И в какви пропорции правите сместта?Извинявам се на авторката Embarassed

# 5
  • Мнения: 13 627
аз го нанасям направо на тялото. Ама най-добрър ефект постигам със захар

# 6
  • Мнения: 2 229
Може малко глупаво да прозвуча,ама не ми е ясно това кафе как го нанасяте\и разнасяте\ по тялото-с обикновенна гъба за баня ли?Не се ли зацапва много?И в какви пропорции правите сместта?Извинявам се на авторката Embarassed

Грабиш кафе и започваш да търкаш усилено кожата. Laughing Като видиш как изглежда банята, ще ти стане лошо, но с 1 минаване с душа всичко се измива, и за да не се запуши каналът, пускаш силна струя студена вода, като свършиш.

# 7
  • Мнения: 27
Айде сега пък и захар ShockedНея пък как я употребяваш.Иначе аз ползвам един скраб на Регали с кайсиеви костилки,който по принцип е за лице,но аз съм доволна от ефекта върху тялото.Juiciness благодаря за разяснението

# 8
  • Мнения: 13 627
ами много лесно...взимаш една шепа, смесваш с душгела и търкаш. Понякога я смесвам и с лосион за тяло

# 9
  • Мнения: 74
Харесвам ексфолиантите на Freeman.

   

От къде си ги взимаш?

# 10
  • Мнения: 13 627
Виждала съм ги в Ремедиум, смятам и аз да ги пробвам. Имат и за лице интересни маски

# 11
  • Мнения: 2 229
ами много лесно...взимаш една шепа, смесваш с душгела и търкаш. Понякога я смесвам и с лосион за тяло

А, да, и аз смесвам кафето с душ-гел.  Grinning

# 12
  • Мнения: 27
Хм,странни идеи давате,които ще бъдат изпробвани още утре.   bath  bouquet

# 13
# 14
  • София
  • Мнения: 3 859
Много харесвам един на Ейвън, с нар, в лилава туба. Иначе имам разни на Грийнланд, Лаура Вандини, редувам ги.

# 15
  • Мнения: 3 675
Аз преди използвах ексфолиант за тяло на Ейвън - Сенсис с аромат на мандарина, а след това - Ексфолиант с екстракт от гинко и билоба, а сега съм с - http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … fromWhere=catalog

# 16
  • Мнения: 3 634
Като казвате "кафе" имате предвид утайката от турското, нали? Защото другото е просто прах...  newsm78

# 17
  • Мнения: 1 629
Да и аз искам да питам за кафето. Може ли инстантно кафе да се използва Blush Иначе аз бях с един на Ейвън - Клиър скин, добър беше, но ми писна едно и също цяла година. И сега мисля скоро да не си купувам, но ето има захар, кафе за използване. Пък и кафето беше полезно за целулит нали така беше Thinking

# 18
  • Мнения: 572
С ексфолианта "Френска винотерапия" от серията "Планет спа" на Ейвън. Фубав е, но като че ли ексфолиращите му частички са малко по-едрички от необходимото.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 252
Утайка, разбира се. Аз например използвам от цедката на кафемашината. Смесвам с душ гел и така. Прочетох за кафето тук във форума, експериментирах и много ми допадна. Не мога да сравня ефекта с нищо друго.

# 20
  • Мнения: 3 634
На мен ми е ясно, че е утайка, не за първи път срещам тази "рецепта". Трябваше обаче да го уточните защото вероятно някоя потребителка сега се къпе с нес-кафе. Виж, че питат може ли си инстантно.  Peace

# 21
  • Мнения: 1 313
най-добрия,който съм ползвала е този http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=39895&goChar=P#DETAIL

# 22
# 23
  • Мнения: 1 629
На мен ми е ясно, че е утайка, не за първи път срещам тази "рецепта". Трябваше обаче да го уточните защото вероятно някоя потребителка сега се къпе с нес-кафе. Виж, че питат може ли си инстантно.  Peace

ми какво сега Laughing явно със захар ще го правя Sunglasses

# 24
  • Мнения: 0
Ами аз не съм използвала особено много ексфолианти за тяло, но съм доволна от Буржоа, мисля, че беше с жожоба единия- кафява опаковка с жълта капачка

# 25
  • Мнения: 249
Аз ползвам утайката от кафето от еспресо машината, много съм доволна  Mr. Green

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 10:44 от Milva2003

# 26
  • Мнения: X
Една приятелка ми донесе от Франция ето този на Боди шоп, беше част от подаръчен комплет. Много приятно мирише и не се пени.

# 27
  • Мнения: 674
Аз ползвам Галеник,доволна съм и го препоръчвам  Peace

# 28
  • Мнения: 267
И аз се присъединявам към кафето със зехтин , страхотен пилинг на кожата и помага за целулита ( за 2-то още няма наблюдения,но мажа осърдно и чакам резултат ). Вие на колко време си правите кафето ? Аз в седмижата 2 -ти ако ме домързи един път

# 29
  • Мнения: 3 634
Вие на колко време си правите кафето ? Аз в седмижата 2 -ти ако ме домързи един път

Достатъчно е за пилинг. По-често може да има негативен ефект.  Peace

# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 110

Направо ми иде да си го хапна,така хубаво ухае и кожата става мека и гладка също така мирише доста силно

# 31
  • в баира
  • Мнения: 861
Почистващ скраб - кайсия и витамин - E на REGAL.

# 32
  • Мнения: 249
Аз веднъж на 2 седмици. Кафето ми се струва доста по грубо от кремовете. Но от друга страна пък аз не съм го смесвала със зехтин, ползвам лосион след това. Следващия път ще пробвам със зехтин, звучи умно. Абе много съм еко бе, много  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 3 695
на Галеник  Peace

# 34
  • Мнения: 1 541
До скоро ползвах само една ръкавичка на Бодишоп, която е безценна, но откакто си взех веднъж случайно на Кларанс ексфолианта съм просто влюбена в него! Наистина прави "нова кожа", както обещават в заглавието му  Wink

# 35
  • Мнения: 74
До скоро ползвах само една ръкавичка на Бодишоп, която е безценна, но откакто си взех веднъж случайно на Кларанс ексфолианта съм просто влюбена в него! Наистина прави "нова кожа", както обещават в заглавието му  Wink

На Кларинс ли? newsm78Не Кларанс?

# 36
  • Мнения: 83
Грийнланд - МАНГО, също и душ гел-а, но скрабът е върха. Също съм доволна и от Виши имаха един, но съм изхвърлила опраковката и не мога да кажа кой точно, ако има няколко  Thinking

# 37
  • Мнения: 289
В момента ползвам на VS. Доволна съм много  Peace

# 38
  • Мнения: 74
Грийнланд - МАНГО, също и душ гел-а, но скрабът е върха. Също съм доволна и от Виши имаха един, но съм изхвърлила опраковката и не мога да кажа кой точно, ако има няколко  Thinking

Кой скраб използавш?Моят е с боровинка и е невероятен!Имат и някаква сол,която също ми се иска да пробвам,но по натам

# 39
  • Мнения: 83
Грийнланд - МАНГО, също и душ гел-а, но скрабът е върха. Също съм доволна и от Виши имаха един, но съм изхвърлила опраковката и не мога да кажа кой точно, ако има няколко  Thinking

Кой скраб използавш?Моят е с боровинка и е невероятен!Имат и някаква сол,която също ми се иска да пробвам,но по натам

Ами с манго, нали писах, също имат и много яка малина - направо градината влиза у вас. Сега са им сменили опаковките, също позлвами маслото за тяло - пак е манго - много е хубаво, тъй като кожата ми е суха, а то попива добре и НАЙ-важното - не втривам 100 часа, супер е.

# 40
  • Мнения: 74
Грийнланд - МАНГО, също и душ гел-а, но скрабът е върха. Също съм доволна и от Виши имаха един, но съм изхвърлила опраковката и не мога да кажа кой точно, ако има няколко  Thinking

Кой скраб използавш?Моят е с боровинка и е невероятен!Имат и някаква сол,която също ми се иска да пробвам,но по натам

Ами с манго, нали писах, също имат и много яка малина - направо градината влиза у вас. Сега са им сменили опаковките, също позлвами маслото за тяло - пак е манго - много е хубаво, тъй като кожата ми е суха, а то попива добре и НАЙ-важното - не втривам 100 часа, супер е.

Да,за втриването и аз го мразя,така съм с тези на The body shop TiredМалинката викаш супер PartyЩе си я взема GrinningГоляма зарибявка е тази тема CrazyМай си вкарах автогол с нея Laughing

# 41
  • Мнения: 83
Грийнланд - МАНГО, също и душ гел-а, но скрабът е върха. Също съм доволна и от Виши имаха един, но съм изхвърлила опраковката и не мога да кажа кой точно, ако има няколко  Thinking

Кой скраб използавш?Моят е с боровинка и е невероятен!Имат и някаква сол,която също ми се иска да пробвам,но по натам

Ами с манго, нали писах, също имат и много яка малина - направо градината влиза у вас. Сега са им сменили опаковките, също позлвами маслото за тяло - пак е манго - много е хубаво, тъй като кожата ми е суха, а то попива добре и НАЙ-важното - не втривам 100 часа, супер е.

Да,за втриването и аз го мразя,така съм с тези на The body shop TiredМалинката викаш супер PartyЩе си я взема GrinningГоляма зарибявка е тази тема CrazyМай си вкарах автогол с нея Laughing

Имаше и още нещо ново...ама айде да не те зарибявам повече  Laughing Mr. Green А пък душ гела, който ти казах, че ползвам е в толкова елегантна опаковка/битулка/, че е супер луксозен подарък, но ми казаха, че ги спирали  Flutter

# 42
  • Мнения: 2 407
Фреман и на Ейвън-зелен с маслина или нещо такова беше-доволна съм.

# 43
  • Мнения: 196
Аз пък си приготвям сама-мазен (много мазен)крем за тяло смесвам с кафе(употребено вече) -някъде по Интернет прочетох и съм супер доволна Crazy

# 44
  • Мнения: 267
iana_palanska я дай насам рецептичката за този мазен крем  Praynig

# 45
  • Мнения: 196
ами крема си е готов-даже не знам на каква фирма беше-просто го смесвам с кафето и масажирам после изплаквам и се къпя-1-во супер приятно и тонизиращо действа,,и 2-ро усещането след пилинга е върха Flutter

# 46
  • Мнения: 267
ахам ясно,значи става с всеки крем  и ааз си правя по принцип с кафе и зехтин и съм доволна,но много се цапа банята,а сега не мога мн да чистя,така с крем пак ли се цапа  много

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 357
Отскоро използвам кестенови трици за ексфолиране на тялото,защото за лицето ми се струват твърде груби,но за тялото са супер. Wink

# 48
  • София
  • Мнения: 901
А  този ексфолиант на Грийнланд на каква цена е? И аз съм много доволна от кафето със зехтин, но искам да имам и някой "готов"  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 431
Присъединявам се към горното питане и добавям: къде могат да се намерят продуктите на Greenland?
http://www.greenland.nl/bulgarian/fruit_emotions.php -- изключително изкушаващи серии наистина!!!  Embarassed

# 50
  • София
  • Мнения: 3 859
Присъединявам се към горното питане и добавям: къде могат да се намерят продуктите на Greenland?
http://www.greenland.nl/bulgarian/fruit_emotions.php -- изключително изкушаващи серии наистина!!!  Embarassed

В Бонжур например, там ги има със сигурност.

# 51
  • Мнения: 431
Благодаря! Аз междувременно видях, че ги има и по интернет шоповете, но все пак предпочитам на живо  Laughing
А някой да е ползвал ексфолиращата сол?
Дали се борави лесно с това нещо?

# 52
  • София
  • Мнения: 3 859
Да, имам такава. Не че се борави трудно, но самото усещане не е комфортно за кожата.

# 53
  • Мнения: 790
Кафе, смесено с душ-гел.  После пада малко по продължително изплакване на пода на банята, но си струва  Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 4 774
Сода + бадемово масло + душ гел  Laughing Страхотен е ефекта.

# 55
  • Мнения: 267
Кафе, смесено с душ-гел.  После пада малко по продължително изплакване на пода на банята, но си струва  Simple Smile
имаш передвид утайката на кафето или мляно кафе  newsm78
а содата и бадемовото масло стават ли за ежедневна употреба

# 56
  • Мнения: 3 283
Можеш да ползваш утайката от кафето. И за мен това е най-добрият ексфолиант. Смесвам го със зехтин, но и само от кафе е добър ефекта. Защо ти е да си ексфолираш тялото всеки ден?

# 57
  • Мнения: 267
не да се ексфолира всеки ден,но ми стана интр като се смеси с душ гела,нали като се къпеш го ползваш всеки ден или ползваш друг,затова ми стана любопитно.Иначе и аз ползвам кафе със зехтин и съм много доволна,имах надежда че и стриите ще ми се махнат но уви,няма такова животно  Sick

# 58
  • Мнения: 74
На Грийнленд си поръчвам от www.concord.bg другаде не съм ги засичала.

# 59
  • Мнения: 2 069
Аз изпозвам пилинг ръкавица
имаше една тема за нея

# 60
  • Мнения: 431
Ми аз в крайна сметка не се престраших да си взема "солта" на Грийнленд и си взех поредното ексфолиантче на Фрутини  Embarassed с черешка  Embarassed ама мирише толкова сладко, че всеки път не мога да се сдържа  Laughing (а Грийнленд душих ли, душих, и някак ми се видяха по-слабичи)
И сега май е моментът да попитам -- ексфолиращата ръкавичка, която се поръчваше от интернет... защо сайта не работиии...

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Аз също съм много доволна от кафето със зехтин  Hug
А последно си взех 1 ръкавичка и върши добра работа (но не намерих снимка да ви я покажа)

# 62
  • Мнения: 267
и аз искам пилинг ръкавичка, не се ли продава по магазините или само от интернет

# 63
  • Мнения: 2 069
и аз искам пилинг ръкавичка, не се ли продава по магазините или само от интернет
аз си я поръчвам от тук http://faq.silkvirgin.com/

# 64
  • Мнения: 267
и аз искам пилинг ръкавичка, не се ли продава по магазините или само от интернет
аз си я поръчвам от тук http://faq.silkvirgin.com/
smile3525

# 65
  • Мнения: 1 250
Кафе, зехтин и канела. Няма по-добър ексфолиант за мен.

# 66
  • Мнения: 183
Кalaka, заинтригувана съм от тази ръкавичка. Моля те сподели, доволна ли си от нея? Мисля и аз да си я поръчам, но първо искам някакви отзиви за нея.

Момичета, да ви попитам - ежедневно ли използвате ексфолиант за тяло или примерно веднъж седмично? И след ексфолианта, измивате ли тялото с ежедневния си душ-гел? Съжалявам за глупавите въпроси, но досега не съм ползвала. За първи път си поръчах някакъв на Орифлейм, но не знам как най-правилно да го използвам.

# 67
  • Мнения: 267
не е  нужно да го правиш вс ден,според типа кожа и каква нужда има от пилинг,но веднъж,наи - много двапъти седмично е ок,иначе за душ гела отгоре както си прецениш

# 68
  • Мнения: 183
rusana, благодаря за отговора!   bouquet

# 69
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Аз сьЩо се интересувам от тази рькавица, но плаЩането за чужбина е чрез Pay Pal,мога ли да им се доверя? newsm78
Попринцип сьм доста скептично настроена за плаЩане от този вид и до сега не сьм давала никьде банковата си сметка или номер на кредитна карта.
А и неможах да намеря снимка на рькавицата Crossing Arms

# 70
  • Мнения: 2 069
kiαrrα аз см много доволна от ръкавицата
поръчвам си я за втори път
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=234291.0
това е темата за ръкавицата

# 71
  • Мнения: 74
Аз използвам 3 пъти седмично ексфолиант и не слагам после душ гел,а само преди да се облека подхранващ крем/лосион за тяло.

# 72
  • Мнения: 183
Момичета, благодаря ви много. Ще си поръчам ръкавицата, дано и аз да съм доволна.

# 73
  • София
  • Мнения: 901
Някоя дама от Пловдив може ли да сподели къде е виждала въпросната копринена ръкавица?  newsm78 И другият ми въпрос - цялото тяло  ли масажирате с нея; подходяща ли е за лицето; слагате ли върху нея душ-гел, когато търкате тялото или не  newsm78 И аз съм решила да си я купя и събирам инфо, че някои неща не са ми много ясни  Embarassed  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 196
купих си тази сраб http://www.yvesrocherusa.com/control/product/~category_id=10357/~product_id=14287 много ми харесва  Crazy

# 75
  • София
  • Мнения: 10 325
Момичета внимавайте с кафето, аз получих страшна алергия от това търкане...

А през целия си живот не съм имала алергична реакция към нищо!

# 76
  • Мнения: 196
 Shockedстига бе,вярно ли  ?на мен нищо ми няма Confused

# 77
  • София
  • Мнения: 10 325
Shockedстига бе,вярно ли  ?на мен нищо ми няма Confused

Аз търках  месец-два преди да се покрия с малки червени пъпчици. Иначе ефекта в/у целулита беше невероятен!

# 78
  • Мнения: 267
Shockedстига бе,вярно ли  ?на мен нищо ми няма Confused

Аз търках  месец-два преди да се покрия с малки червени пъпчици. Иначе ефекта в/у целулита беше невероятен!
а колко време след това имаше ефект в/у целулита?

# 79
  • София
  • Мнения: 10 325
Shockedстига бе,вярно ли  ?на мен нищо ми няма Confused

Аз търках  месец-два преди да се покрия с малки червени пъпчици. Иначе ефекта в/у целулита беше невероятен!
а колко време след това имаше ефект в/у целулита?

Не помня, преди 3-4 години го пробвах, но си спомням че ефекта беше забележителен  Hug

Аз търках с утайката от еспресо машината.

# 80
  • Мнения: 267
и аз така търкам и чакам да видя резултат,затова те питам  Hug

# 81
  • Мнения: 1 387
Този За съжаление вече не го произвеждат. Много го харесвам този скраб. Последната ми опаковка почти свършва.
Купох си сега този но не е същото.

# 82
  • София
  • Мнения: 10 325
Този За съжаление вече не го произвеждат.

Не се разбира какъв е скраба, може ли линк или наименование?

# 83
  • Мнения: 1 387
ето http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=35346&goChar=C#DETAIL
Незнам как се е появил в агодка.
По магазините го няма от година поне.

# 84
  • София
  • Мнения: 10 325
ето http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=35346&goChar=C#DETAIL
Незнам как се е появил в агодка.
По магазините го няма от година поне.

То в БГ магазините няма много неща, помня  как в БЗ ми обявиха как един продукт е спрян от производство а се оказа че не е така...

# 85
  • Мнения: 1 387
Аз не живея в БГ.
Тук има магазина с козметика на Диор. И в двата го няма.

# 86
  • Мнения: 1 289
В момента ползвам ексфолиращ сапун "Шведска СПА терапия" на Орифлейм и съм страшно доволна.

# 87
  • Мнения: 12
Кафе и сода. Отличен ефект. Но кафето много цапа и запушва, затова засега съм само на содата.

# 88
Обикновено кесе или стар чорап, върши перфектна работа. Купуваш най-евтиното смляно кафе, на око изсипваш кафена лъжичка на мокрото кесе и търкаш целите бедра. Ефекта върху целулита е забележителен, разбира се съчетан с гимнастика и анти-целулитни кремове. В началото мислех, че берата ми ще изсъхнат и ще се напукат, но резултатът беше кадифено мека кожа.

# 89
  • Мнения: 267
Обикновено кесе или стар чорап, върши перфектна работа. Купуваш най-евтиното смляно кафе, на око изсипваш кафена лъжичка на мокрото кесе и търкаш целите бедра. Ефекта върху целулита е забележителен, разбира се съчетан с гимнастика и анти-целулитни кремове. В началото мислех, че берата ми ще изсъхнат и ще се напукат, но резултатът беше кадифено мека кожа.
аз защо съм чула,че от антицелулитните масла,още повече се появявал целулита и спрях да ги ползвам,имате ли някакви наблюдения,иначе за кафето съм с 2 ръце.
А така,като го слагаш в чорапче,цапа ли се много банята,да знам дали да пробвам,че сега не ми е период да търкам всеки ден?

# 90
  • София
  • Мнения: 8 937
Ето този ползвам:
http://www.borghese.com/product_detail.cfm?c=sp&cat=28&pid=488382
Много приятне консистенция.

# 91
  • Мнения: 1 557
Използвам тези на Ейвън Simple Smile а от време на време правя и аз това с кафето,но заедно с душ-гел Simple Smile

# 92
  • Мнения: 13 627
Напоследък ползвам само гъбата луфа! Супер ексфоалира, банята е чиста! Кожата е мекичка! Ето как изглежда
моята е под формата на ръкавица

# 93
  • Мнения: 1 557
Напоследък ползвам само гъбата луфа! Супер ексфоалира, банята е чиста! Кожата е мекичка! Ето как изглежда
моята е под формата на ръкавица

и на каква цена е тази гъба ???

# 94
  • Мнения: 267
много интересна,малко ми прилича на корени

# 95
  • Мнения: 13 627
Като се намокри става по-мека. Мисля, че беше към 10лв. То имаше различни размери, моята е горе долу колкото дланта ми.

# 96
  • Мнения: 267
Jaquie от къде я купуваш

# 97
  • Мнения: 13 627
Взех я от Била. Но съм я виждала и в дрогерии

# 98
  • Мнения: 74
За кафе да кажа,че никога не ми е минавало през ума да го използвам под душа NaughtyПредпочитам го само под течна форма и за пиене.Има достатъчен избор на козметика Peace

# 99
  • Мнения: 267
Взех я от Била. Но съм я виждала и в дрогерии
  bouquet ти пак дано ги има да я купя

# 100
  • Мнения: 30
А с кафето цялото тяло ли обтривате или само бедрата newsm78

# 101
  • Мнения: 372
Аз обтривам цялото тяло.Кожата става много мека.    Peace

# 102
  • Мнения: 162
Този номер с кафето го правя вече от доста време. Ако не го бях прочела обаче от тук,никога нямаше да се сетя Crazy Много е хубаво обаче,кожата ми става много мекичка. Даже е много по-добро от някой ексфолианти за тяло. И все пак ползвам отделно и такъв душ гел,така че съм доволна за сега.  Laughing

# 103
  • Мнения: 372
И аз от тук го прочетох.Беше чудесна идея! Simple Smile

# 104
  • Мнения: 267
и аз съм много доволна от кафето,само че сега съм спряла,че мнгого ми цапа банята,а съм с огромен корем и хич не ми е до чистене,обаче като гледам май трябва да се търкам,че упорито се появява целулита  Twisted Evil

# 105
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
И аз скоро се сдобих с гьба/луфа,но неЩо не се погаждаме с нея Confused, много ми е твьрда,вярно е ,че като се намокри поомеква малко,ама то направо си ме боли като се тьркам с нея Sad 
Jaquie , цялото тяло ли тьркаШ с нея,не те ли боли?  newsm78

# 106
  • Мнения: 13 627
Абсолютно цялото. Не ме боли, аз я намокрям с топла вода и слагам душ гел отгоре.

# 107
  • Мнения: 162
И аз ползвам само такава гъба вече 2 години и повече и съм много доволна. Сега тъкмо мисля да си купувам нова,че моята вече се е изхабила от търкане. Малко боли в началото,когато не си свикнал,или ако не е намокрена добре,но като се напой добре с вода и си сложиш душ гелче отгоре става поносимо  Wink

# 108
  • Мнения: 267
аз пък днес цял ден я търся тази гъба в била и не можах да я открия  newsm78,само там ли я продават

# 109
  • Мнения: 13 627
На много места я има. Най-добре питай за нея. Аз съм я виждала и в Пикадили и в Ремедиум и различни дрогерии

# 110
  • Мнения: 267
На много места я има. Най-добре питай за нея. Аз съм я виждала и в Пикадили и в Ремедиум и различни дрогерии
мерси Jaquie ще се разгледам и другаде

# 111
  • Мнения: 3 356
Ползвам всички разновидности на Ейвън и съм доволна

# 112
  • Мнения: 1 941
Най-любим ми е ексфолианта с ягоди на Боди шоп. И още един не мога да се сетя на коя марка беше ... Вайлет шугар мммммм  Flutter

# 113
  • Мнения: 3 641
Най-любим ми е ексфолианта с ягоди на Боди шоп. И още един не мога да се сетя на коя марка беше ... Вайлет шугар мммммм  Flutter
Откъде го купуваш? Hug

# 114
  • Мнения: 952
Преди ползвах на Лореал ексфолианта и мн. ми хареса продаваха го комплект с балсам за тяло,което много омекотяваше кожата Peace Сега ползвам на Орифлейм с горената захар и също доста ми допадна и като аромат и като ефект Peace

# 115
  • Мнения: 1 941
*Jeny* от чужбина. У нас Боди шоп така и не откриха....

# 116
  • София
  • Мнения: 2 483
Кафе и кокосови стърготини в произволна пропорция Laughing
Много съм доволна, изглажда и овлажнява кожата.

# 117
  • в белята
  • Мнения: 536
А аз сега ползвам копринената ръкавица на Виргиния Здравкова и съм много доволна ,но и скраба със захар на Касиопея не е лош.

# 118
  • Мнения: 196
А аз сега ползвам копринената ръкавица на Виргиния Здравкова и съм много доволна ,но и скраба със захар на Касиопея не е лош.

вчера си купих този на Касиопея,много хубаво ухае Hug

# 119
  • Мнения: 3 830
Като че ли не съм много склонна вече да се глезя с такива неща и да давам пари за някакви кой знае какви маркови гелове, ексфолианти и т.н. Crazy

Използвам това + душ гел примерно Палмолив и кожата ми е супер гладка и мека:



# 120
  • гр.София
  • Мнения: 362
Здравейте и от мен, ползвала съм всякакви ексфолианти, различни марки и доволна и недоволна съм била, но Ви препоръчвам нещо от което съм доволна - кафе (може и да не е утайка) + 1п. канела + няколко капки масло от грейпфрут + няколко супени лъжици зехтин. Смесвате всичко, ухае страхотно, кожичката Ви е мека, става много гладка, нежна. Чакам отзиви!!!  Hug

# 121
  • Мнения: 372
Кафе и кокосови стърготини в произволна пропорция Laughing
Много съм доволна, изглажда и овлажнява кожата.
Здравейте и от мен, ползвала съм всякакви ексфолианти, различни марки и доволна и недоволна съм била, но Ви препоръчвам нещо от което съм доволна - кафе (може и да не е утайка) + 1п. канела + няколко капки масло от грейпфрут + няколко супени лъжици зехтин. Смесвате всичко, ухае страхотно, кожичката Ви е мека, става много гладка, нежна. Чакам отзиви!!!  Hug
Благодаря,момичета!   Hug   
Ще ги пробвам и ще споделя резултата.    bouquet

# 122
  • Paris
  • Мнения: 1 727
По-внимателно действайте с утайката от кафе. Има опасност от пукане на капиляри. По-добре използвайте продукти с такова предназначение. Ползвам ексфолианта на Кларанс.

# 123
  • Мнения: 372
Ами аз забелязах,че от ексфолианта с утайката на кафето,кожата ми става на червени,сухи петна.Жалко,защото иначе кожата ми ставаше идеално гладка.   Rolling Eyes

# 124
  • Мнения: 1 941
масло от грейпфрут от къде? Само това не си бях купувала по съвет от форума  bowuu
Кафето и на мен ми се струва агресивно, въпреки че никога не съм пробвала.... Може би ако се смеси с масла и други екстри ефекта  се омекотява....

# 125
  • гр.София
  • Мнения: 362
Здравейте момичета, за кафето - неизползвам утайката а сурово, освен това не чисто, а примесено с останалите нещица, а и не жулите кожичката си - все пак няма да я сваляте а нежно разтривате. А маслото от грепфрут си го купих от салона в който ходя на процедури за лице но предполагам че в дрогериите има.   bouquet

# 126
  • Мнения: 30
От скоро и аз изполвам кафе (не утайка от него) добавям му различни масла : ший, гроздови семки и др.Много нежно екфолирам и не натискам въобще. Кожата ми е много мека след това от маслата и нямам нужда от лосион за тяло. Внимавайте да не обривате с натиск Naughty Peace

# 127
  • Мнения: 19
Аз за сега съм най доволна от Грийнленд,кожата ми е гладка и добре парфюмирана.Последният ми беше на Ейвън,зелен някакъв,но много ми изсушаваше кожата.

Страхотно са ароматизирани тези на Гийнленд и аз си ги купувам(джинджифил и грейпфрут-преди ,а сега манго и ..?) , но са малко едрички микросферите и за това този на Канебо най-често го ползвам.За краците си взех някъкъв на опи-с зелен чай;а най-уникалният пилинг ми беше няакаква кал с мента използва се и като маска ,а когато се отстранява(след 15тина мин) с малко топла вода се правят фрикций. Взех я обаче от сефора и съм си запазила кутийката като се разходя към Франция отново ще си взема такава. Казва се hammam body mud na rituals...imat i site www.rituals.com-ako za nqkogo predstawlqwa interes

# 128
  • Мнения: 1 650
На леокрема също има нелош ексфолиант.

Общи условия

Активация на акаунт