Какъв скраб/ексфолиант за тяло използвате

  • 31 253
  • 128
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 10 332
Момичета внимавайте с кафето, аз получих страшна алергия от това търкане...

А през целия си живот не съм имала алергична реакция към нищо!

# 76
  • Мнения: 196
 Shockedстига бе,вярно ли  ?на мен нищо ми няма Confused

# 77
  • София
  • Мнения: 10 332
Shockedстига бе,вярно ли  ?на мен нищо ми няма Confused

Аз търках  месец-два преди да се покрия с малки червени пъпчици. Иначе ефекта в/у целулита беше невероятен!

# 78
  • Мнения: 267
Shockedстига бе,вярно ли  ?на мен нищо ми няма Confused

Аз търках  месец-два преди да се покрия с малки червени пъпчици. Иначе ефекта в/у целулита беше невероятен!
а колко време след това имаше ефект в/у целулита?

# 79
  • София
  • Мнения: 10 332
Shockedстига бе,вярно ли  ?на мен нищо ми няма Confused

Аз търках  месец-два преди да се покрия с малки червени пъпчици. Иначе ефекта в/у целулита беше невероятен!
а колко време след това имаше ефект в/у целулита?

Не помня, преди 3-4 години го пробвах, но си спомням че ефекта беше забележителен  Hug

Аз търках с утайката от еспресо машината.

# 80
  • Мнения: 267
и аз така търкам и чакам да видя резултат,затова те питам  Hug

# 81
  • Мнения: 1 399
Този За съжаление вече не го произвеждат. Много го харесвам този скраб. Последната ми опаковка почти свършва.
Купох си сега този но не е същото.

# 82
  • София
  • Мнения: 10 332
Този За съжаление вече не го произвеждат.

Не се разбира какъв е скраба, може ли линк или наименование?

# 83
  • Мнения: 1 399
ето http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=35346&goChar=C#DETAIL
Незнам как се е появил в агодка.
По магазините го няма от година поне.

# 84
  • София
  • Мнения: 10 332
ето http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=35346&goChar=C#DETAIL
Незнам как се е появил в агодка.
По магазините го няма от година поне.

То в БГ магазините няма много неща, помня  как в БЗ ми обявиха как един продукт е спрян от производство а се оказа че не е така...

# 85
  • Мнения: 1 399
Аз не живея в БГ.
Тук има магазина с козметика на Диор. И в двата го няма.

# 86
  • Мнения: 1 289
В момента ползвам ексфолиращ сапун "Шведска СПА терапия" на Орифлейм и съм страшно доволна.

# 87
  • Мнения: 12
Кафе и сода. Отличен ефект. Но кафето много цапа и запушва, затова засега съм само на содата.

# 88
Обикновено кесе или стар чорап, върши перфектна работа. Купуваш най-евтиното смляно кафе, на око изсипваш кафена лъжичка на мокрото кесе и търкаш целите бедра. Ефекта върху целулита е забележителен, разбира се съчетан с гимнастика и анти-целулитни кремове. В началото мислех, че берата ми ще изсъхнат и ще се напукат, но резултатът беше кадифено мека кожа.

# 89
  • Мнения: 267
Обикновено кесе или стар чорап, върши перфектна работа. Купуваш най-евтиното смляно кафе, на око изсипваш кафена лъжичка на мокрото кесе и търкаш целите бедра. Ефекта върху целулита е забележителен, разбира се съчетан с гимнастика и анти-целулитни кремове. В началото мислех, че берата ми ще изсъхнат и ще се напукат, но резултатът беше кадифено мека кожа.
аз защо съм чула,че от антицелулитните масла,още повече се появявал целулита и спрях да ги ползвам,имате ли някакви наблюдения,иначе за кафето съм с 2 ръце.
А така,като го слагаш в чорапче,цапа ли се много банята,да знам дали да пробвам,че сега не ми е период да търкам всеки ден?

Общи условия

Активация на акаунт