Как си съхранявате чантите?

  • 3 160
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 231
Ще черпя идеи от вашите предложения, че моите чанти са разпръснати по най-различни шкафове (от липса на свободно място за тях) и не ми е конфортно така  Crazy

# 16
  • Мнения: 101
Моите ги държа в горната част на гардероба, не им отделям специално внимание. Според мен щом ти омръзне някоя чанта е добре да я изхвърлиш /това важи и за дрехите/. По-малко чанти, по-лесен избор, по малко място за съхранение.  Grinning

# 17
  • Мнения: 557
Аз си ги подреждам по сезони Blush,в момента летните са в един шкаф,по-малките са напъхани в по-големите и така не заемат място.Тези ,които нося в момента са в др. шкаф в коридора и на излизане направо решавам и взимам някоя.В мазето имам също,но не знам защо не съм ги хвърлила още. newsm78

# 18
  • Мнения: 2 030
Кой е луд да има 15 чанти? Да не съм магазин. Аз имам 2 - една зимна и една лятна.

# 19
  • Мнения: 101
Набутвам ги в най-голямата към по-малките и най-малките. Rolling Eyes И така два-три пъти, че съм насъбрала доста.

# 20
  • Мнения: 1 001
аз пък не ги деля на зимни и летни а имам раница(спортна),ежедневна и официална според случая Peace

# 21
  • Мнения: 1 878
Кой е луд да има 15 чанти? Да не съм магазин. Аз имам 2 - една зимна и една лятна.


Лелеее, моля те, недей така! Току що обяви 97% от женското население за лудо Mr. Green

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Кой е луд да има 15 чанти? Да не съм магазин. Аз имам 2 - една зимна и една лятна.

Моите са малко повече...
Държа ги в една част на гардероба, в кашонче. Неудобно ми е, но нямам подходящо място за тях. А не смея да нахалствам, че ще ме изхвърлят от нас барабар с всичките чанти... Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 629
Е аз не съм луда, че имам 15 чанти  Mr. Green да не казвам, че са около 20 Mr. Green Плюс това аз имам много от разни козметични комплекти на Нивея, от Нестле Фитнес, раници също така, плажни чанти. Не говоря само за дамските Peace

# 24
  • Мнения: 363
Ми и аз да се наредя към лудите...моите са над 20...сменям весеки ден, съобразявам я с тоалета.
Имам си в стаята-килер стелажче, на което съм си ги подредила. Като вляза, си ги виждам всичките:)

# 25
  • Мнения: 93
Ами аз имам 12 чанти, а в къщи е толкова тясно (гарсионера), пътните са под леглото в куфар, за разходка с дъщеря ми в един от нейните шкафове, тези които нося най-често в антрето на закачалката и в гардероба останалите... Grinning
Поръчала съм си на моя мъж с новото жилище ГАРДЕРОБНА СТАЯ  за всички чанти, куфари, обувки, дрехи Grinning, това ми е голяма мечта не обичам всичко да е пръснато навсякъде и постоянно да събира прах...уф.. Grinning

Вижте няколко съвета за съхраняването на чантите:

http://svetlabags.com/bg/index.php?href=info#C1

Общи условия

Активация на акаунт