Зимна Сливенска тема - 33

  • 21 187
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 209
Добро утро и от нас момичета,  пия си сутришното кафе и ви чета, а малката ми прави компания Laughing Laughing
Тази сутрин сме по -послушни newsm68.eva83 не че се оплаквам а и да се оплаквам файда няма пак аз трябва да я свърша.За фитнес  преди време ходех в един , намира се срещу новата болница на Пенков не помня как се казваше, но се посещаваше от доста жени, друг е този на City в Сини камъни , за него съм чувала, че е скъпичко, ама май пак се посещава от доста жени.Аз след като дълго убеждавах мъжа ми , че ако ми купи крос тренажор ще отслабна и ще карам всеки ден , се оказа че сега стои паркиран в хола и нещо май все го подминавам.На 3 януари започнах диета та да видим какво ще стане newsm78 .
Лек и успешен ден, а на puzzle  пожелавам едно family newsm32

# 31
  • Мнения: 209
http://www.foto.bg/showphoto.php/photo/221476/cat/500/ppuser/5608
пробвах се да кача снимки не съм го правила преди, ако стане ще ни видите и нас , за по любопитните мами Hug

# 32
  • Мнения: 209
http://www.foto.bg/showphoto.php/photo/221476/cat/500/ppuser/5608
пробвах се да кача снимки не съм го правила преди, ако стане ще ни видите и нас , за по любопитните мами Hug
   newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 супер при мен се отварят, успях!

# 33
  • Сливен
  • Мнения: 197
      Добро утро.  Hug
      Спорен ден на всички

# 34
  • Мнения: 15 619
оооох, как ме мързи! ooooh! ooooh! ooooh!

Искам обратно в леглото и децата сами да се гледат днеска.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 35
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Здравейте и от мен.
Еми, и аз ги видях снимките, браво за това че си си справила. Много сте сладки и много голям снежен човек.
Тук днес не е така слънчево като вчера. Но все пак е топло 3 градуса и половина.

# 36
  • Мнения: 2 000
Привет.
И аз видях снимките на Емилия. Най-много се загледах в правоъгълната пита, че много апетитно изглежда  Grinning
Някой питаше за фитнес. Край офиса гледах едни обяви за някакъв нов център Fit and Fun. Вчера трябва да са го открили. Намира се срещу бившия спортен магазин, под Райфайзенбанк. Пише, че ще има аеробика, йога за бременни, тае-бо, стречинг, денс аеробика. Ами това май беше. Някой ако ходи да провери да пише после  Mr. Green

# 37
  • Сливен
  • Мнения: 197
     Еми,и аз разгледах снимките ти.Много е сладка Ясмин-златенце.

# 38
  • Мнения: 30
Привет.
И аз видях снимките на Емилия. Най-много се загледах в правоъгълната пита, че много апетитно изглежда   
Някой питаше за фитнес. Край офиса гледах едни обяви за някакъв нов център Fit and Fun. Вчера трябва да са го открили. Намира се срещу бившия спортен магазин, под Райфайзенбанк. Пише, че ще има аеробика, йога за бременни, тае-бо, стречинг, денс аеробика. Ами това май беше. Някой ако ходи да провери да пише после 
супер още днес ще отида Grinning

# 39
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
Ехо здравейте,ние сме по добре вече в понеделник ако всичко е наред ги изпращам,кой на ясла,кой на училище.
Искре честита  EFP,пожелавам ти една лека и безпроблемна  preggo.
Лека вечер и от мен   love001

# 40
  • Мнения: 517
Здравейте и от мен Simple Smile
Аз от дъжд на вятър пиша, ама иначе ви правя проверки:))
Не зная какво ме държи пред компа..защото ужасно ми се спи Simple Smile .. май след малко ще гушна възглавницата Simple SmileНа моя мъж сега му правят татуировка и той да си търпи болката там..аз ще наням:))))))))))
Кате, ние днес за последно бяхме в яслата в Българка, от понеделник сме в Заимов..добре,че на финала си поговорихме Simple Smile)))))))))))))))

# 41
  • Мнения: 30
Добър вечер,фитнеса не можах да го видя,ама само минах от там с колата утре ще го търся.Имали от вас излизащи петък или  събота мами.

# 42
  • Мнения: 2 000
Добро утро.

Честит рожден ден на Жен-шен. Да е жива и здрава, и много обичана.

Честито и на всички именици днес.

# 43
  • Мнения: 7 430
Добър вечер,фитнеса не можах да го видя,ама само минах от там с колата утре ще го търся.Имали от вас излизащи петък или  събота мами.

Да  Wink а ти къде живееш?

Моите мъници почти цяла седмица са болнички - гледаме се в къщи и е голям купон  Joy
Мисля по някое време - като стане най-голямо Бейби, че все още спи да ги изведа малко да подишат въздух  Grinning


Женичка, честит ти рожден ден
Здраве, пари и много любоФФФ Hug

ЧЕстито да всички именници Sunglasses

# 44
  • Мнения: 30
  Живея  до  туб.болница.Вие къде излизате?

Общи условия

Активация на акаунт