Зимна Сливенска тема - 33

  • 21 175
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8
Здравейте мамчета!
Мъжа ми има имен ден днес!

Почерпете се виртуално!


Сега чакаме гости!

Целувки от нас!

# 46
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Честит рожден ден на Жен-шен. Да е жива и здрава.

ЧЕстито да всички именници

# 47
  • Мнения: 731
Честит имен ден на всички празнуващи! Честит рожден ден на Жен-шен! Бъдете здрави!

Малката Ясмин е голям бонбон!

# 48
  • Мнения: 2 000
Честито и на днешните празнуващи Simple Smile

# 49
  • Мнения: 7 430
  Живея  до  туб.болница.Вие къде излизате?

Около Сини Камъни Peace
МАлко късно отговарям, но вчера решихме внезапано да се разходим до Карандила - не бяхме ходили отдавна и направо се потресох Tired Добре, че имаше сняг иначе гледката би ме натъжила още повече.

Как помня само ресторанта в хотела, толкова хубави вечери сме прекарвали там, заведението до него, градинката, стадиона с нощно осветление...а сега....мЪка Sad
Много болно ми стана  Cry Толкова хубав и запазен (външно) хотел, а вътре смърди на 00 Sick
Преди 3 седмици ходихме до   Боженци - село до В.ТЪрново .С кеф да се разхождаш там, всичко обновено, реновирано....да хапнеш нещо различно, да пиеш кафе на пясък...(Ванче, ти сигурно си пила Wink)
Не може ли някой да направи поне нещо мъничко за Карандила  #Cussing out
Утре отивам пак в Общината - знам, че се боря с Вятърни мелници ама поне да се усведомя.

...много се ядосах

# 50
  • Мнения: 731
Дидка, не знам какво можеш да направиш. Хотелът до колкото знам е продаден преди година или две. Но за съжаление в последните 20 години нищичко не е пипнато в него Sad Другите обекти на Карандила и те са частна собственост Sad Не знам кой стопанисва стадиона, но едва ли му се инвестира в това съоръжение Sad

# 51
  • Мнения: 209
Здравейте момичета, първо да честитя именния ден на всички именници, nedka да ти е жив и здрав
мъжленцето, (малко със закъснение), честито и на Жен-шен smile3525 newsm59  party023
 и така Дидка КОДЖАБАШЕВА напълно те подкрепям , но за съжаление май не може нещо да се промени,
лек ден ви пожелавам!

# 52
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Здравейте момичета-кокичета.
Мъжа ми има имен ден днес!

Почерпете се виртуално!


Честито и на другите които празнуват днес!     
Едно голямо благодаря на Недка за снимките че нямам време да търся други

# 53
  • Мнения: 2 000
Пеце, да ти е жив и здрав именика.

Дидке, аз от 15 години, че да не и повече не съм ходила на Карандила. Последните няколко години все се каним лятото да отидем с децата и все не намираме време  Embarassed В Общината едва ли някой ще ти обърне внимание, но пробвай се.

# 54
  • Мнения: 209
Добро утро , момичета,
Пеца да, ти е жив и здрав, пожелавам на теб и твоето семейство , много любов и прекрасни , щастливи мигове заедно  bouquet
Катя ти направо ме изненада с твоите 15 години, да не е  да не живееш в Сливен?Ние преди да си купим вилата, почти не пропускахме неделя без да се качваме до горе и то пеша, страхотно е , но откакто живеем на вилата май все има да се работи и за излети и разходки по не ни остава време, още дълго ще е така , защото до никъде не сме стигнали с ремонтите.
ЛЕК И ПРИЯТЕН ДЕН на всички Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 2 000
Добро утро.
Черпя ви за рождения ден на Митко
Еми, в Сливен си живеем, ама ние сме големи домошари и почти никъде не ходим. В годината веднъж я излезем от Сливен, я не.

# 56
  • Мнения: 15 619
Добро утро.
Черпя ви за рождения ден на Митко
Еми, в Сливен си живеем, ама ние сме големи домошари и почти никъде не ходим. В годината веднъж я излезем от Сливен, я не.
Да са ти живи и здрави и двамата!!!
Пък и вие покрай тях!!



  smile3503

# 57
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Кате, честит ти рожденик! Да е здрав, много весел и радостен, да сте много много щастливи!

# 58
  • Мнения: 7 430
Честит Ви рожденник Катенце  Hug



Здрав и буден да расте  Peace
Весел празник Grinning ...



и до утре  Wink

Лони, скоро няма ли да ме навестиш  Cry

# 59
  • Мнения: 119
Кате, Честит ти рожденник да Ви е жив и здрав!!!

Общи условия

Активация на акаунт