ЛЮЛИНска среща:25.01 в Калпазани от 11ч.!!!!

  • 15 850
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 459
Тонето,   bouquetЧестит имен ден  bouquet

# 76
  • Мнения: 67
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на ТОНЕТО и ДИМЯНИ!
Аз много се извинявам,че отново нахалствам,но към кого трябва да се обърна за да ни включи към първата страничка?
Тони честито за ресторанта дано да ви върви по вода.Ще го посетим задължително. Mr. Green

Последна редакция: сб, 17 яну 2009, 12:28 от ДЕСКАТА

# 77
  • Мнения: 9 973
към мен,но дано днес имам време да те включа Embarassed
много се извинявам
били ми дала всички данни(да не се ровя назад),а снимката ще си я копна от предната страничка Hug

# 78
  • Мнения: 512
Деси, ако срещата е с децата ще дойда, че мъжа ми най вероятно другата седмица ще пътува и не знам дали ще има на кой да ги оставя.
Принципно ме бройте с 2 деца - стига да сме здрави!

Момичета мерси за поздравленията!

# 79
  • Мнения: 67
аз съм Деси,мама на Илиянчо-калпазанчо.Живеем в 5 мр.А да, Илиян е роден на 9 май 2007г,а аз на 28 май 1987г
Благодаря Деси!Аз също ще се присъединя за срещата с Илиян ще съм .

# 80
  • Мнения: 1 931
Деси, ако срещата е с децата ще дойда, че мъжа ми най вероятно другата седмица ще пътува и не знам дали ще има на кой да ги оставя.
Принципно ме бройте с 2 деца - стига да сме здрави!

Момичета мерси за поздравленията!
Значи 5 деца до тук.

# 81
# 82
  • София
  • Мнения: 154
Ами моето ако се брои за "дете" Joy сме +1  Hug




# 83
  • София
  • Мнения: 5 721
Meрси за пожеланията на всички!
Да почерпя и аз!



Деска, няма да мога да дойда защото в момента имаме много задачки покрай ресторанта! Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 2 988
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАМА ТОНЕТО, както и на всички други малки и големи именници!  bouquet Пожелавам им най-вече здраве и успехи!
Няма да повярвате, но и аз вчера се подхлъзнах, не успях да падна и не съм счупила нищо, но явно е разтегнато сухожилие или някакъв нерв на дясното коляно и от снощи съм почти обездвижена. Не мога да стъпя нормално на крака и куцукам из вкъщи. Ходихме по спешност до хирург в "Медивата", каза че имам нещо си на ставната връзка, изписа ми хапове, компреси и обездвижване. Добре, че днес и утре таткото е вкъщи, ама от понеделник въобще не ми се мисли какво ще правя с малката. Разбрахме се ако понеделник няма подобрения да ходя на снимка на ортопед.
Та с Вени, контузените вече ставаме две. Дано няма и други. Peace
Затова засега не мога да кажа за срещата дали ще дойдем със сигурност на 25, защото може и да не успея да докуцукам. Иначе, понеже е неделя може и с дете, и без дете. По принцип в "Калпазаните" нямат минимална бройка и не е необходимо да са поне 10, може и по-малко, и повече.
За жалост нямам лаптоп и едвам се дотътрих до компа, колкото да установя, че пак сме минали назад в резервите за желаната от нас детска градина. Септември малката беше първа резерва, сега вече въобще не тая надежди да я приемат, тъй като е четвърта. Пък с новия регламент въобще не ми се вярва. Cry
Не знам как се решавате да си правите татуировки, на мен лично ме е страх, ужасявам се от болка, каквато и да е.

И аз така. Така че аплодисменти за смелчаците.  bouquet
Р.Р. Димяни, честито и на теб! Не разбрах именничка ли си или друг повод? Успех с ресторанта, пожелавам да върви добре бизнеса. И аз го знам като място, дано потръгне отлично, пък задължително ще го посетим.

# 85
  • Мнения: 9 973
добре де а кой ще отиде до калпазаните?Бифанчето сигурно е на ски,ама да влезе на отчет,както и Елито


Деска  Hug Wink благодарско,че дочака да се видиш отпред

Последна редакция: сб, 17 яну 2009, 12:54 от [x] `Деси`

# 86
  • София
  • Мнения: 154
Аз детските клубове  въобще не ги знам  Embarassed
И театъра едва намерихме добре , че следяхме татковци с деца и разбира се накрая косата на Ели Joy
Дано ви открия и на 25-ти Tired

# 87
  • Мнения: 9 973
Джудженце,ако сме в калпазаните-то е точно преди културния център Grinning

# 88
  • София
  • Мнения: 154
 newsm78 ще пробвам

# 89
  • София
  • Мнения: 5 721
Mира,именничка съм да казвам се Антоанета! Crazy Flutter
Радвам се,че ще ни посетите когато и да е било! Hug

Общи условия

Активация на акаунт