Козметика Ланком,Клиник

  • 45 312
  • 263
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 451
И на мен петролените продукти не ми понасят, особено в балсами за устни.

# 211
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз заради парафина не си купувам никакви кремове на Ланком - всичките са с парафин. А от него порите ми буквално се задръстват и се изпъпчвам страшно...

И този ли?!  Shocked

# 212
  • Мнения: 702
Момичета някакви отзиви за това кремче на Клиник!

http://www.clinique.com/product/CATEGORY4918/PROD7982/Skin_Care/ … rizers/index.tmpl
Сити Блока ми привършва и като се рових в сайта на Клиник попаднах на това кремче!

# 213
  • на дъното
  • Мнения: 1 547
От Клиник нещо не бях доволна излязоха ми доста пъпки явно кожата ми не понася някоя съставка,но най доволна съм от Дарфен .

# 214
  • София
  • Мнения: 1 956
A az puk ot Darfen se izpupchvam! Dokato go razbera, bqh naupila sto neshta ot tqh i mina poveche ot polovin godina. Vse si vikah, che e nevuzmojno da se izpupchvam ot tqh...

# 215
  • Мнения: 2 414
След 3те Стъпки слагате ли крем или овлажнителя е достатъчен? Thinking

# 216
  • Варна
  • Мнения: 535
Аз заради парафина не си купувам никакви кремове на Ланком - всичките са с парафин. А от него порите ми буквално се задръстват и се изпъпчвам страшно...

И този ли?!  Shocked



Кремовете от тази серия са с доста сериозна цена...а като ефект....никакъв....даже по зле, и аз се изприщвам от тях. Ползвах няколко мостри на дневнив крем, може би за около 2-3 седмици, ами нищо хубаво не видях освен големи пъпки  Tired

# 217
  • Мнения: 7 947
След 3те Стъпки слагате ли крем или овлажнителя е достатъчен? Thinking
Аз лично не слагах. Но защото ми беше достатъчно, тоест - сама трябва да прецениш.

За сериите с филъри, за изглаждане, против стареене и тн - аз не купувам, защото от тях ми излизат пъпки. Тоест там където крема трябва да запълва - на мен явно ми запушва порите прекалено...

# 218
  • Мнения: 63
Az su6to ne slagam krem sled 3te stupki.

# 219
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Az su6to ne slagam krem sled 3te stupki.
А трябва. Овлажнителят не е достатъчен.

# 220
  • Мнения: 2 414
Аз си мисля за Pore Minimizer Instant Prefector или Pore Minimizer T-Zone Shine Control.
Някой да ги е пробвал?

# 221
  • Мнения: 7 947
Az su6to ne slagam krem sled 3te stupki.
А трябва. Овлажнителят не е достатъчен.
За теб сигурно не е, но за мен определено е!
Колкото по-малко мазила - толкова по добре /поне за моята мазна кожа/.

Мелиса , първото свършва по-бързо, защото се слага на цялото лице/по желание разбира се/, второто - в зоната около носа. на мен ми действаше като добър фон дьо тен за порите там, но само за няколко часа.

# 222
  • Мнения: 63
Na men su6to mi e dostatu4en, ako ne e dostatu4en zna4i ne ti e podhodq6t za kojata.

# 223
  • Мнения: 3 066
На Ланкоме тъкмо си свърших нощният крем и за около околоочният контур и смятам да мина пак на Кларинс за няколко месеца!Само дневният ми е Кларинс и съм доста доволна!
А Клиник не ми се отразяваше добре на кожата!

# 224
  • Мнения: 5 001
Аз ползвам 1вата и 2рата стъпка на Клиник и крем, 3тата по препоръка на консултантката не я взех  Peace става ми много с 3те и крем, пък без крем ми е кофти.

Общи условия

Активация на акаунт