С ПЕТОкласниците в огледалния свят!!!

  • 13 565
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
как успявате да се измъкнете на екскурзии без децата,

при нас, също няма драми...
В петък много лесно им казахме: чао на нашите деца, както и те на нас. Учудвам се, че точно синът ти който вече е голям иска да е с вас?!  Thinking

# 256
  • София
  • Мнения: 11 729
Вие говорите за по света и у нас,а аз мечтая за един уикенд извън София, само с мъжа ми,ама няма.
Не зная синчето дали ще се възпротиви,но дъщеря ми определено няма да е съгласна.Навсякъде трябва да е с мен!
Преди малко разглеждам един вестник и виждам една снимка,а на тази снимка се мъдри ликът на сина ми   Crazy.

# 257
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Здравейте момичета  Hug
Влизам бързичко да ви драсна няколко реда и се връщам да ви чета назад.
Първо пожелавам хубави бележки и послушни дечица през втория срок   bouquet
Сега да кажа за нас, завършихме с 6 по всичко. В събота е националното състезание по математика, нашите ще ходят във Варна, а тук в Бургаската математическа ще идват големи ученици. Най-сетне свършиха допълнителните часове по математика, които взимаха зада се подготвят за състезанието. Сега очакваме резултатите  Wink Къде е Лина_д, нейната Мартина също е в отбора, който заминава утре за Варна.
Сетих се сега за олимпиадата по БЕЛ. При нас какво се случи  ooooh!. Влязла литературката в час и питала някой иска ли да ходи на олимпиада. Те децата казали - не. И започнало едно лудо изпитване като на всички натряскала тройки и четворки ...  Tired На другия ден - половината клас се записаха. Госпожата изпитала всички да си "поправят" оценките и всичко се оправило ... коментарът е излишен.
Хайде до скоро.

# 258
  • Мнения: 7 263
Pagocт браво на вас и успех в събота на състезанието  Peace
Колкото до учителката ви по БЕЛ и аз предпочитам да си спестя коментара, най-радостното за мен е че Боби най-накрая започна да покачва знанията и успеха си по БЕЛ, силно се надявам тенденцията да е трайна  Praynig

Ali&Meli бързо давай вестника да се порадваме на нашето момче!

# 259
  • Bristol
  • Мнения: 9 367
Учудвам се, че точно синът ти който вече е голям иска да е с вас?!  Thinking
Моят обожава да пътува Simple Smile Когато се нацупи, бяхме се подготвили да отидем до Атина с мъжа, а децата да останат в София при баба си.
Сега обсъждаме пътуването до Австрия и той заяви, че като ще минаваме през Германия сме можели да рагледаме Берлин  ooooh! Crazy Много му се искало да види стената  Laughing А на връщане държи да спрем за нощувка във Франция, дори си подготвя репертоара на френски   Whistling

# 260
  • Мнения: 186
И ние всички обичаме да пътуваме заедно. Забавно е и много обогатяващо за детето. Редовно си правим екскурзии по една седмица през лятото...  Grinning Виж, за почивка през някой уикенд е по-удобно да си без деца, но Петя не дава и дума да се издума да ходим някъде без нея. Правили сме го няколко пъти, но след дълги уговорки и преговори... Rolling Eyes

Радост, браво на момичето! Успех на състезанието! Hug

Ali&Meli, не се стискай и хич не чакай да се изредим всички да те молим! Joy

# 261
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Преди малко разглеждам един вестник и виждам една снимка,а на тази снимка се мъдри ликът на сина ми   Crazy.
Веднага дай отчет  Praynig

# 262
  • Мнения: 667
Здравейте,
Радост, тук сме, утре сме на линия за състезанието. Странното е, че вечерта преди тръгването нищо не зная за нощувките, къде ще спят децата. Сега приготвяме багажа, оставила съм я сама да се оправя, но както се е загледала в телевизора, ще се наложи да помагам по-активно.
Да се похваля, че Марта завърши отлично първия срок. Беше много натоварена, особено преди края на срока, когато се подготвяха допълнително за състезанието по математика.
Пожелавам успех на нашите момичета в събота!

А на всички петокласници желая много шестици през втория срок!

Ali&Meli, ти възбуди любопитството ми - кой е този вестник?

# 263
  • София
  • Мнения: 2 952
Преди малко разглеждам един вестник и виждам една снимка,а на тази снимка се мъдри ликът на сина ми   Crazy.
Хайде, деееее. Кажи ни  Simple Smile

Мислех се за крайна, защото и аз от миналата година се опитвам да изведа връзката между образованието и стандарта на живот.
Понякога дори съм доста хард - казвала съм му по колко получават хората, които позамитат улиците. Ориентирам го за някои от големите харчове - колко са и на колко и чии примерно месечни или годишни заплати възлизат.
Наскоро вдигнах скандал, защото се беше оказал с 20 лева в джоба: за подстрижка, за нещо по ДБТ и за стол и закуска. Наложи се да сменим часа за подстригване и вечерта с ужас установих, че е щял да влезе при фризьорката и да не му стигнат парите. Понеже е будале дори си беше забравил опаковката от чипс и шишето от Спрайт в раницата  Laughing Фризьорката е на 20 м от входа ни и също не би го набила, защото не му стигат 2 лева, ама ми стана кофти.
Иначе типично по мъжки при него мечтите не са свързани с дрехи или аромати. Единицата мярка е дискета за ПСП или джаджата, която в съответния момент адски му трябва за компа. На голяма почит се радва опаковка голям и лют чипс, 2 л кола, ходене до парка с 10 лева в джоба и с приятел, пица+2-ка пилешки шишчета.... Романтика и мечти - неееее  Embarassed

Желая ви спокойна вечер и дано утре да бъде пак такъв хубав и слънчев ден!

# 264
  • София
  • Мнения: 11 729
Браво на отличниците!Все така да продължават!
Засрамих се  Embarassed.Съвсем спонтанно го споделих,още повече,че не знаех за тази снимка.Вестникът е Всичко за жената,сега май е Всичко за семейството.По принцип си го купувам,иначе нямаше и да разбера,не бях осведомена.Снимката не е персонална,а на част от класа.

# 265
  • Мнения: 214
                      Олимпиада по история - 22 февруари {неделя}               


40 въпроса - 30 затворени, 10 отворени. Ще има и въпрос-съчинение {например: Каква е причината за битката при Клокотница през 1230?}. При нас започва от 9 часа и ще трае 4 часа. Който свърши по-рано ---> още по-добре. Ще има и втори кръг, при който се минава с минимум 60 точки от общо 90 {не съм сигурна, но така ме осведомиха}.

# 266
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 Здравейте ,момичета! Laughing Желая на всички спокоен и усмихнат петък.
 Колкото до връзката между образованието и мечтите, отдавна сме осмислили връзката  Wink.Неговите мечти са огромни, както и целта ,заради която учи! Laughing
 На младите математичета - успех на състезанието. Ще ви стискаме палци, но съм сигурна, че децата ще се справят отлично.
 Колкото до пътуванията с децата - ние нямаме никакъв избор. От 2 год. сме заедно по 24 ч. в денонощието!Тъжно е, че се случи така ,но пък постигнахме невероятна връзка по между си!
 Въобще не се подготвяме за олимпиадите, но пък и не знам дали е нужно.То каквото си е научил, би трябвало да си го знае.
 Хубав ден!  bouquet
 

# 267
  • Мнения: 186
  Колкото до връзката между образованието и мечтите, отдавна сме осмислили връзката  Wink.Неговите мечти са огромни, както и целта ,заради която учи! Laughing
 

Ali_sun, можем само благородно да ти завиждаме!  bouquet Ама какво да се прави - на който какъвто късмет му се падне от баницата... Rolling Eyes

Ali&Meli, да ти е живо и здраво детето и да има много хубави поводи за снимки по вестниците тепърва! Hug

Хубав петък, момичета! Hug Hug Hug

# 268
  • Мнения: 1 142
Чета ви и не мога да повярвам,че и Цветан е от този набор.
От както е болен,пък и преди,най-обича по пижама да стои цял ден.Пари,ако му предложи баща му добре,иначе не иска.За дрехите ,парфюмите или дезодорантите сме на светлинни години от вас.Никакъв интерес.Вчера го помолих преди да тръгна на работа да не забрави да пита баща си за едни задачи,които той не разбира.Какво мислите,че е направил,не само че не е питал,ами баща му го е питал имаш ли нужда от помощ и нашия казал не.Като се прибрах и разфучах,отговора беше забравил съм.Сега няма комп.,няма телевизия Joy
Не знам дали другите са така,но аз не мога да го разбера ,понякога.Все едно,че не е моето дете.

# 269
  • Мнения: 7 263
Ееее mimi спокойно де и ние сме от вашия отбор - не си сама. В събота до обяд ако не повторя, потретя и накрая не повиша тон и двамата са по пижами и боси - дори сега в студа, а в къщи навсякъде е гранитогрес и ламинат и нямаме парно. Добре, че са калени поне  Peace
Иначе Боби няма особени претенции, да не кажа че е небрежен към дрехите. Не умее да съчетава цветовете и може да се облече като истински папагал, ако не го погледне някой от нас. Миналата седмица купихме дезодорант по негово желание и гледам, че си го ползва - радостен напредък все пак.
Пари иска умерено - не е злоупотребявал, макар че понякога е досаден като иска нещо / обичайно някоя глупост/. Та така ....

Общи условия

Активация на акаунт