106 минути в НЕМСКОТО добре балансирано Wii Fit общество

  • 13 668
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 71
ние  сме   плус 10?... Деси  и  на  мен  ми се  вижда  нещо  странно... Thinking

# 241
  • Germany
  • Мнения: 1 262
но ние +14 за двете деца - по 7Е на калпак  Mr. Green

# 242
  • Мнения: 2 567
Благодаря ви за пожеланията, ще се оправи мишката Heart Eyes За крем ще питам док. в понеделник, като маха конците.
Дианджели, аз съм със спирала, определено препоръчвам. За мен това е най-доброто средство за предпазване Peace 180 евро ми струваше с поставянето.
Трябва да хвърля едно око на сметката ни, щом казвате, че сме забогатяли Mr. Green

# 243
  • Мнения: 1 584
но ние +14 за двете деца - по 7Е на калпак  Mr. Green

хмм ? сигурна ли си? 308 беше преди за двете деца, 328 съм получила сега.

# 244
  • Варна
  • Мнения: 153
О,сега раzбрах,4е и на6ите са увели4ени с 20е.
И по какъв повод е това newsm78
6о6и,мерси,дори ме zарадва,аz се бях подготвила zа 300е.Сте видия моя доки какво сте ми каже,ако несто не ме удовлетворява сте те питам zа твоя.

# 245
  • Мнения: 1 178
Привет и от нашата лаzарета,
zапочнахме миналия четвъртък със спастичен бронхит при големия и сега "долекуваме" грипа на малкия, снощи мъжа си дойде схванат (каzа, че се случило по време на една вагиална хистеректомия) и хайде и той в кревата с ибупрофен и zагряване. Наредих ги и тримата в спалнята и отидох на плуване, но гуzната ми съвест проговори раzконцетрирах се и ми влеzе вода в ухото, надявам се отита да ме прескочи.

Като говорим zа доставки да се оплача и аz от DHL  Twisted Evil Големият ни син си пожела червен часовник zа коледен подарък. Купихме такъв от амаzон и платихме zа доставка на другия ден (23/12/2008) Вечерта след като стана ясно, че няма да дойде се раzвънихме по телефоните, спорд куриера "нямало никой на адреса" пълна лъжа, цял ден дежурях до вратата и zабележете не оставил съобщение и на всичкото отгоре пакета се "върнал" в Бремен, а ние живеем на 120 км. от тоzи град. Намраzих амаzон  и доставчика, които вzаимно си прехвърляха топката zатова, че точно на Коледа ми раzиграха това фиаско, добре че мъжа ми успя да купи часовник zа дтето, но не в желания цвят. Пратката пристигна на 27/12, сега детето има два чАсовника.

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 17:37 от Котарана

# 246
  • Мнения: 1 178
Маймункова кажи ми, че ти си правила тортите и спирам да те мисля  Wink На Алекс сто и едно добри пожелания  Hug ходи ли вече в новата детска градина?

Шоши, добре че не се е случило това което си мислила, бърzо оzдравяване и пиши какво кремче са ви иzписали.

Гея, дано скоро си вzемеш малката вкъщи.

# 247
  • Germany
  • Мнения: 1 262
ами пак трябва да видя - освен нещо да не съм довидяла  Sunglasses

# 248
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 698
Оф, да се оплача и аз - моя мъж днес на отиване за работа, се хлъзнал в метрото и сега резултата е - съмнение за счупване и плаваща костица, превързан му е крака и лежи в къщи Sad Сега сме вързани и превоза до болницата и посещенията при беба са тотално затруднени Sad

# 249
  • Варна
  • Мнения: 153
Гея,ако има6 нужда от несто или мога да ти помогна само свиркаи.Утре и в други ден съм свободна.Имам и кола и мога да те zакарам до клиниката ако иска6.Не се притесняваи.

# 250
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 698
Дианджели, благодаря  bouquet Една приятелка ще ме закара утре, ако в петък няма кой и как - ще се обадя.

# 251
  • Мнения: 911
Гея, обади се и в касата да попиташ дали не ти поемат раzноските zа такси, прясно оперирана си и отиваш при бебето си в болницата Thinking

# 252
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 698
Серди, нас преди час ни казаха, че независимо, че съм оперирана съвсем скоро и мъжа ми е претърпял инцидент, ако съм си в къщи, а не в болницата, не ни се полага хаусхалтхилфе Close

# 253
  • Варна
  • Мнения: 153
Няма проблем Peace
А и сте се радвам да се zапоzнаем.
prastam ti tel. mi na li4ni

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 20:57 от diangeli

# 254
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 698
Аз също Wink

Общи условия

Активация на акаунт